Бренд

Всі бренди за алфавітом

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Як вибрати кращу іграшку?

У цьому розділі представлені брендові іграшки для дітей.

У нас ви знайдете найвідоміші бренди іграшок - Barbie, Bratz, LEGO, Chicco, Cars, TOMY та інші! Зверніть увагу на дитячі іграшки від виробника (Україна) «Граємо разом», «Левеня», «Руді».

Тільки уявіть реакцію малюка на такий подарунок! Карапуз буде носитися з цією іграшкою кожен день, спати з нею в обнімку або розбирати її на складові. А може, забуде на наступний день?

У будь-якому випадку, ви цього не дізнаєтеся, якщо так і не зважитеся придбати оригінальні брендові іграшки. Готуйтеся до того, що ваша квіточка не розлучиться з іграшкою ні на хвилину!

Звичайно ж, при виборі, ви обов'язково врахуєте вік дитини і багато інших чинників, але ... В першу чергу, вона повинна викликати захват у вас!

5 причин придбати дорогі іграшки для дітей

  1. Якість. Врахуйте, що дорогі іграшки розроблені зі спеціальних екологічно чистих матеріалів.
  2. Безпека: кожна іграшка створена під вікові вимоги. Але в будь-якому віці важлива безпека застосування іграшки!
  3. Розвиток: ігрова діяльність є ключовою в дитячому віці. Завдяки грі можна легко вивчити алфавіт, розвинути велику і дрібну моторику, освоїти соціальні ролі.
  4. Зносостійкість: завдяки стійким матеріалами, іграшка збережеться дуже надовго.
  5. Позитивні враження: дітки пам'ятають кожну улюблену іграшку, хто і коли її подарував! Коли радіє ваша дитина - разом з ним радієте і ви!

Наприклад, ексклюзивні іграшки від Dragons, VIP Pets, Pleo - це світ фентезійних і домашніх тварин. Такі іграшки стануть кращими друзями для дитини. Не дивуйтеся, якщо малюк буде ходити з такою іграшкою в гості, хвалитися нею перед друзями. А креативні іграшки від TinyLove, Bontempi, Edushape роблять розвиток крихітки захоплюючим і веселим заняттям! Це все - бренди дитячих іграшок, здатні подарувати дивовижні спогади і моменти.

Інтернет магазин брендових іграшок «Будинок іграшок» надає втілення бажань вашої дитини! Ми пишаємося тим, що представляємо дитячі іграшки від виробника Україна.

Для досвідчених покупців - справа на сайті є кнопки для пошуку за категоріями. За назвою бренду ви зможете легше визначитися з вибором і купити іграшки від виробника.