example-top-banner

SmartМax

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Побудуй мрію з барвистими і яскравими магнітними конструкторами SmartMax

SmartMax

Відкрити дітям захоплюючий світ магнетизму — ідея бельгійської компанії Smart NV. Магнітні конструктори SmartMax — це деталі великого розміру, усередині яких уміщені магніти. Це нескінченні можливості для захоплюючих досліджень і експериментів. У колекції представлені різноманітні варіанти збірок: окремі компоненти, великі упаковки з безліччю елементів, транспортні засоби та тематичні комплекти.

Дитячі конструктори орієнтовані і на дітей різного віку, і на підлітків. Заняття з ними стимулюють координацію, логічне мислення, фантазію і розвиток творчих здібностей. Це захоплююча гра, у процесі якої малюк вчиться розпізнавати кольори, відрізняти плоскі фігури від об'ємних, а також виконувати операції з простими числами.

Захоплюючі та безпечні конструктори для дітей SmartMax

В асортименті представлено декілька лінійок, розрахованих на різні вікові групи:

  • «Мій перший конструктор» — розбірні фігурки тварин і забавні паровозики;
  • будівельні комплекти, що складаються з безлічі деталей: металевих кульок, коротких і довгих циліндрів, вигнутих стержнів. Із них юний архітектор може будувати мости, вежі або цілі міста;
  • ігрові комплекти-лабіринти з кульками;
  • автомобільні треки.

Максимум задоволення і море користі

Елементи конструкторів для дітей SmartMax мають різні силові полюси. Деталі холодних кольорів (синього, фіолетового, білого і зеленого) несуть негативний заряд. А деталі теплих відтінків (червоного, оранжевого, жовтого і рожевого) — позитивний. Граючи з намагніченими фігурками, малюк дізнається базові закони фізики і на власному досвіді з'ясує, що елементи з однаковим зарядом відштовхуються, а детальки з різними полюсами притягуються одна до одної. Циліндри холодних кольорів «не дружать» між собою, зате прилипають до циліндрів із «теплої» групи. Кулі притягують усі деталі незалежно від кольору. До однієї кульки можна приліпити до 20 циліндрів, утворивши великого різнокольорового «їжачка». Магніти в довгих стержнях потужніші, аніж у коротких. Конструкції з ними витримують більшу вагу і утворюють міцніші з'єднання.

SmartMax

Головні переваги наборів для конструювання — якість і безпека. Елементи відрізняються досить великими розмірами, щоб батьки не турбувалися, що малюк випадково проковтне деталь. Усі частини мають цільну конструкцію і виконані з високоміцних матеріалів. У процесі виготовлення всередину пластикового корпусу поміщаються магніти, після чого місце роз'єму спочатку склеюється, а потім зварюється спеціальним ультразвуковим швом.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір продукції. Залежно від віку та вподобань дитини на сайті легко зробити замовлення. Ви можете підібрати комплекти для самостійної творчості від вітчизняних і зарубіжних виробників, у тому числі від компанії SmartMax, щоб купити їх у Києві або замовити доставку в будь-який населений пункт України.

SmartМax Ціна
НазваЦіна
Магнітний конструктор Smartmax Мої перші домашні тварини (SMX 221) 599 грн
Магнітний конструктор SmartМax Кулі (SMX 103) 299 грн
Потужні машини SmartМax (SMX 303) 899 грн
Гонитва куль SmartМax (SMX 404) 1 049 грн
Класичні елементи SmartМax (SMX 105) 599 грн
Потяг Томмі SmartМax (SMX 209) 599 грн
Вигнуті елементи SmartМax (SMX 101) 299 грн
Розгорнути
SmartМax
(1 -24 из 10)
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар

Потужні машини SmartМax (SMX 303)

899 грн

1 199 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар

Гонитва куль SmartМax (SMX 404)

1 049 грн

1 399 грн

-25% Акційний товар

Класичні елементи SmartМax (SMX 105)

599 грн

799 грн

-25% Акційний товар

Потяг Томмі SmartМax (SMX 209)

599 грн

799 грн

-25% Акційний товар

Вигнуті елементи SmartМax (SMX 101)

299 грн

399 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 6 товарів

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень