Chap Mei

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Іграшки ChapMei на будь-який смак

Гонконгська компанія Chap Mei виготовляє та реалізує іграшки з 1971 року. Розвиток бренду розпочався з 2-х машин прес-форм та 10-ти працівників. Саме креативний підхід до розробки дизайну та правильно налаштований механізм виробництва сприяв досягненню великого успіху. Товари продаються в 70-ти країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Із 2004 року купити іграшки ChapMei можна й в Україні.

Іграшки «Чап Мей»: різноманітність каталогу

Якщо ви прагнете підготувати сюрприз для свого малюка, зверніть увагу на продукцію «Чап Мей». Іграшки підходять для дітей віком від 3-х років.

Щоб купити іграшки для дітей «Чап Мей», зверніть увагу на ассортимент нашого магазину. Каталог містить більше 20-ти ігрових наборів із технікою, а також фігурками в різних воєнних та піратських формах. Ассортимент постійно поповнюється новими моделями.

Для юних полководців виробник пропонує серію іграшок, виконаних у вигляді роботів та солдатів майбутнього. Максимальная деталізація моделей та звукові ефекти дозволять малечі поринути у власну фантазію на довгий час.

Серед асортименту ви можете знайти окремі фігурки, комплекти та великі набори. Дитина зможе влаштовувати уявні баталії, проводити секретні операції, розвине навички нестандартного мислення та будуватиме логічний план дій для бійців.

Можливо, ваш син надає перевагу піратам, хоче підкорювати моря та шукати скарби? У такому випадку обирайте тематичні дитячі іграшки ChapMei з серії Pirate Expeditions з корсарами, кракенами та кораблями.

Іграшки для дітей від компанії «Чап Мей» ідеально підходять для сюжетних ігор, оскільки комплекти доповнені декораціями та необхідними деталями. Наприклад, дитячий набір серії «Солдати. Бункер-винищувач» містить фігурки пілотів, водія, вертоліт та автомобіль з рухомою гарматою.

Граючись з іграшками Chap Mei, дитина буде вдосконалювати моторику, розвивати фантазію та тренуватиме пам'ять.

Деталізація та якість іграшок Chap Mei

Кожну модель виробник робить максимально реалістичною. В цих іграшках все продумано до найменших деталей. Дитина легко розпізнає вирази облич солдатів, форму, зброю та навіть номера автомобілів.

Передбачене яскраве покриття із захисним шаром. Машини, вертольоти, літаки та танки максимально схожі на реальні моделі техники. Крім того, вони можуть стріляти та мають звукові сигнали. Солдати укомплектовані екзоскелетами та фантастичною зброєю.

Дитяча іграшка Chap Mei не має запаху та не несе небезпеки, адже виготовляється із пластмаси за сертифікатом ISO 9001. У виробництві не використовуються небезпечні для здоров’я домішки.


Chap Mei Ціна
НазваЦіна
Ігровий набір Chap mei Солдати Tiny hero pocket (545014) 80 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Бункер знищувач (545015) 1 099 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Фігурки солдатів (545004) 119 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Патрульний загін (545003) 399 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Eco suit (545005-1) 249 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Літак (545005) 249 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Повітряний патрульний сокіл (545050) 549 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Гігант екзобот (545061) 980 грн
Ігровий набір Chap mei Солдати Патрульний гелікоптер (545006) 379 грн
Розгорнути
Chap Mei
(1 -24 из 22)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-28% Акційний товар
newnewНовинка
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-30% Акційний товар
newnewНовинка
paymentpartpaymentpartОплата частинами
newnewНовинка
paymentpartpaymentpartОплата частинами
newnewНовинка
-27% Акційний товар
newnewНовинка
Ще 18 товарів

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн