Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Набори для пісочниці

(1-24 из 180)
-23% Акційний товар

Набір Ведерко Battat Море (BX1330Z)

425 грн

555 грн

-16% Акційний товар
-34% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...8

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Оригінальні набори для пісочниці: купити в Україні

Традиційним проведенням часу малюків є ігри в пісочницях - недарма вони є неодмінним атрибутом усіх дитячих майданчиків. А щоб карапуз не засумував, варто придбати яскравий і привабливий дитячий набір для пісочниці. Зазвичай дітки довго і з захватом возяться в пічці, ліплять «пасочки», спілкуються один з одним. Тим, батькам, які з гігієнічних міркувань побоюються відпускати чадо на звичайну площадку, можна порекомендувати ігровий набір «пісочниця» - куди входить мобільний контейнер для піску.

Ігрові набори для пісочниці

Традиційно такі іграшки відрізняються:

  • Привабливо-яскравим видом (щоб дитячі набори для пісочниці могли зацікавити навіть найменших і примхливих користувачів).
  • Підвищену міцність (щоб не зламатися при активній експлуатації).
  • Простотою догляду. Після гри на вулиці, іграшки необхідно ретельно вимити - добре, якщо все вироби відрізняються обтічними формами, які не уявляють складнощів для догляду.

Також варто стежити, щоб набір іграшок для пісочниці був виготовлений з міцних, стійких, безпечних матеріалів (високоякісного пластику). Користь же подібних ігор незаперечна - малюки, радісно граючи з піском, попутно розвивають дрібну моторику, фантазію, а також координацію рухів. А якщо всередині пісочниці карапуз буде не один - він отримує ще й безцінний досвід спілкування з однолітками.

Окремо варто сказати про пластикові пісочниці та їх користь - вони можуть встановлюватися у дворі і тоді батькам не доведеться переживати про те, який пісок насипаний всередину (так як вони самі проконтролюють його якість і безпеку). Також подібні моделі можна брати з собою (на дачу, пляж або ще кудись), не відчуваючи труднощів, чим зайняти малюка на відпочинку. Пропонуються моделі як звичайні, так і оригінальних форм: виконані у вигляді тварин, фруктів, комах. Вибравши виріб, оснащенений кришкою, можна також залишати його на вулиці, не переживаючи за гігієнічну чистоту піску всередині або збереження шедеврів, створених карапузом.

Як купити набори для пісочниці?

Всіх, хто шукає набори для гри в пісочниці, запрошуємо відвідати інтернет-магазин «Будинок іграшок» або один з магазинів торгівельної мережі. У нас можна набори для пісочниці купити яскраві, виготовлені з екологічних матеріалів, а також пропоновані за привабливими, доступними розцінками.