example-top-banner

The Rocket

Фільтри

Ціна

до

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Мікрофони The Rocket: розкрий творчий потенціал

Хочете здобути незвичайний музичний досвід, продемонструвати вміння і виявити приховані таланти? Зустрічайте мікрофони The Rocket — пристрої, що забезпечують музичний супровід і підсилюють голос співака з допомогою компактного і гучного вбудованого динаміка. Це подарунок, який дозволить весело і цікаво провести час, знайти нових друзів, зблизити членів сім'ї.

Нескінченні можливості для любителів співати з технікою The Rocket

Пристрій виконаний у незвичайному дизайні, що скидається на космічну ракету. Із цим приладом будь-яка вечірка перетвориться на блискуче шоу. Для початку роботи досить натиснути на кнопку. Прилад, який можна застосовувати в приміщенні або надворі, забезпечений системою луна-контролю, що дозволяє досягнути ідеального вирівнювання фонової мелодії і голосу співака.

The Rocket

Кожен виріб із колекції техніки The Rocket виготовлено з міцних якісних матеріалів і сертифіковано відповідно до міжнародних стандартів безпеки. Основне джерело живлення — акумулятор. Виробник подбав про те, щоб користувач міг відрегулювати гучність відтворення музичного треку і власного голосу за своїм бажанням. Пристрій підтримує віддалене під’єднання до джерел даних за допомогою Bluetooth. Його можна підключити до комп'ютера або смартфону, щоб відтворити улюблені треки. Режим сполучення діє на відстані до 10 метрів. Прилади оснащені люмінесцентним підсвічуванням, роз'ємами для навушників і можуть працювати як автономний динамік.

На сайті можна замовити і купити бездротовий мікрофон The Rocket у білому або світло-фіолетовому кольорі. Порадуйте свою дитину незабутнім подарунком, дозвольте їй продемонструвати свої таланти і стати зіркою вечірок.

The Rocket Ціна
НазваЦіна
Мікрофон караоке білий The Rocket (50997) 1 399 грн
Розгорнути
The Rocket
(1 -24 из 2)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще -2 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн