Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Магнітні конструктори

(1-24 из 188)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-15% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-20% Акційний товар
-24% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-19% Акційний товар
-40% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-40% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-40% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-40% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...8

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Цеглинки з родзинкою - магнітні конструктори

Серед величезної кількості іграшок конструктор - це забава, яка не тільки розважає, а й розвиває. На ринку представлені комплекти різних типів, форм і розмірів, орієнтовані на різновікові групи. Блоки з особливим способом кріплення з'явилися на ринку відносно недавно. Вони складаються з збірних деталей, які утримуються разом за допомогою магнітного тяжіння. У наборах зустрічаються фігурки різноманітного виду - тварини, люди, казкові герої, а також додаткові елементи.

Такі різні і захоплюючі конструктори для дітей

За допомогою деталей можна створювати плоскі або тривимірні конструкції. Часто в комплект входять елементи, які відповідають за рух зібраної моделі. Для самих маленьких дітей створюють великі частинки з м'яких матеріалів. Елементи меншого розміру дозволяють скласти не тільки контури фігури, але і об'ємні композиції. Якщо на вулиці похмура погода, коли сонечко не світить у вікно, малюк не буде впадати у відчай. Адже знайомство з новою іграшкою захопить його надовго. Тривимірні об'єкти - це не просто захоплююча розвага, а й спосіб розвинути просторове мислення і розкрити творчий потенціал. Малюки рідко слідують опису в інструкції. Їм завжди цікавіше йти своїм шляхом і збирати фігури, які створює їх уяву. Перевага магнітних елементів полягає в універсальності. Принцип кріплення дозволяє використовувати для створення великих об'ємних композицій деталі з декількох наборів.

Як вибрати

Збірні блоки на кріпленнях, які притягаються, - відмінна ідея для подарунка, а також спосіб організувати і захопити дитину цікавим заняттям, перемогти нудьгу і підживити фантазію. Перш ніж купити вподобаний магнітний конструктор, переконайтеся, що набір адаптований до віку малюка. Маленьким дітям не варто грати з крихітними деталями. Крім технічної складності, малюк може випадково проковтнути іграшкові елементи.

Для крихіток-повзунків виробники пропонують конструктори з м'яких плоских частинок. Однорічним діткам вже можна запропонувати об'ємні фігури. Для зручності і безпеки малюка великі деталі створюють легкими і гладкими, без гострих кутів і граней. Дворічні вже можуть не просто з'єднувати і роз'єднувати деталі, а будувати високі вежі і будиночки. Для старших дітей комплекти включають більшу кількість деталей, що розрізняються формою і розмірами. З них вже можна створити складні конструкції, які будуть стояти і навіть рухатися.

В асортименті пропонуються універсальні набори та комплекти, орієнтовані на дівчаток або хлопчиків. На відміну від стандартних, іграшки для маленьких принцес витримані в пастельній гамі - рожевого, бузкового та оранжевого кольорів. Фігури, які можна зібрати з деталей, також розраховані на дівчаток. Комплекти для хлопчиків більш складні. Як правило, це моделі транспортних засобів і будівель. Ціна на магнітні конструктори залежить від кількості елементів, наявності додаткових деталей, фігурок людей або тварин, матеріалу і бренду. Іграшку можна зберігати в тій же зручній коробці, в якій вона продавалася.

У нашому інтернет-магазині представлені набори виробників України та інших країн. Всі товари відрізняє висока якість і безпека. На нашому сайті доступний широкий вибір комплектів, що складаються з різної кількості елементів. Всі іграшки призначені для дітей різного віку. Деякі виробники пропонують серії, об'єднані однією темою. Кваліфіковані менеджери оперативно підберуть відповідну модель, підкажуть оптимальні варіанти доставки і оплати. А відгуки тих, хто вже встиг випробувати іграшку в справі, допоможуть зробити правильний вибір.