Русский
0 (800) - 30 - 11 - 30

(800) - 30 - 11 - 30

(044) - 377 - 71 - 33

Магазин іграшок / Правила користування сайтом

Правила користування сайтом

1. Визначення понять і загальні положення

1.1. «Адміністрація Сайту інтернет-магазину https://bi.ua/ (далі Адміністрація Сайту)» — уповноважені співробітники управління Сайтом, які організовують і/або здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

«Власник Сайту» — Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа-Забава», ідентифікаційний номер: 32378340.

«Замовлення» — оформлений запит Покупця на покупку Товарів, обраних на Сайті, відправлений за допомогою мережі Інтернет та/або повідомлений Покупцем Продавцю за телефоном 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33.

«Згода» — вільно надане, конкретне, поінформоване та однозначне зазначення бажань особи, яким він або вона проявом чітких ствердних дій, підтверджує згоду на опрацювання своїх персональних даних.

«Конфіденційність персональних даних» — обов'язкова вимога для дотримання Одержувачем або іншою особою, доступ до персональних даних якій надано, не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

«Користувач Сайту (далі Користувач)» — особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт.

«Обробка персональних даних» — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, реєстрацію, організацію, систематизацію, структурування, накопичення, зберігання, адаптацію чи уточнення (оновлення, зміну), пошук, ознайомлення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), розповсюдження, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

«Одержувач (Вантажоодержувач)» — особа, уповноважена на отримання Товару і вказана в Замовленні.

«Персональні дані» — це будь-яка інформація, що прямо чи опосередковано стосується фізичної особи, яку ідентифіковано чи можна ідентифікувати («суб’єкт персональних даних»).

«Персональний кабінет» — сервіс, за допомогою якого покупець має можливість отримати інформацію про зроблені замовлення, покупки та за наявності картки постійного клієнта, а також інші активності, здійснювані покупцем на Сайті.

«Покупець» — будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа-підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди та уклала договір купівлі-продажу Товару шляхом вчинення електронного правочину на Сайті, а саме оформлення Замовлення та отримання підтвердження про оформлення Замовлення від Продавця.

«Політика конфіденційності» — правило, що ним користуються всі співробітники адміністрації Сайту, яке регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні Сайту, при використанні сервісу, при замовленні, листуванні або телефонній розмові.

«Продавець» — юридична особа, що уклала договір купівлі-продажу Товару з Покупцем шляхом вчинення електронного правочину на Сайті, а саме, шляхом прийняття Замовлення та скерувала підтвердження про прийняття Замовлення.

«Сайт інтернет-магазину https://bi.ua/ (далі — Сайт)» — це інтернет ресурс, на базі якого здійснюється представлення та/або реалізація товару та послуг відповідного асортименту, шляхом вчинення електронного правочину в інформаційно-телекомунікаційній мережі за адресою https://bi.ua/.

«Товар» — об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений у цивільному обороті і представлений до продажу на Сайті, шляхом розміщення у відповідному розділі Сайту.

«Угода» — це Угода користувача, яка розміщена за адресою: "https://bi.ua/ukr/polzovatelskoe-soglashenie/".

«Файли Cookies» — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером, і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-сервера в HTTP-запиті під час спроби відкрити сторінку відповідного Сайту.

«IP-адреса» — унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудована за протоколом IP.

1.2. Ця Угода користувача є публічним Договором між власником Сайту і кожним користувачем нашого сервісу.

1.3. Використовуючи наш Сайт, ви зобов’язані ознайомитись та надати особисту згоду на цією Угодою Користувача та умовами користування Сайтом в цілому, а також з правилами і умовами, викладеними в кожному розділі, що входить в публічний договір від ТОВ Альфа-Забава. «Будь ласка, не використовуйте Сайт, якщо Ви не згодні з цією Угодою користувача».

1.4. Окрему важливу частину цієї Угоди користувача становить Політика конфіденційності та захист персональних даних користувачів.

1.4.1. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Сайту.

1.4.2. Кожен Користувач, який надав Згоду відповідно до законодавства України має право в будь-який момент відкликати свою Згоду. У разі бажання відкликати Згоду Користувач повинен повідомити Адміністратору Сайту у розділі «Контакти», надіславши повідомлення Адміністрації сайту та заповнивши форму або звернутися на гарячу лінію за номером 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33. Хочемо звернути вашу увагу, що відповідно до вимог законодавства у разі відкликання Згоди, відкликання наданої раніше Згоди не впливає на законність обробки персональних даних, що здійснювалась до відкликання такої Згоди.

1.5. Угода користувача застосовується тільки щодо Сайту, Адміністрація не контролює і не несе відповідальності за Сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на Сайті.

1.6. Чинна версія Угоди користувача розміщена на Сайті за посиланням "https://bi.ua/ukr/polzovatelskoe-soglashenie/".

1.7. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди користувача. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди користувача на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після розміщення нової редакції Угоди Користувача означає Вашу згоду з цими змінами.

1.8. У разі, якщо Користувач не згоден з будь-якими умовами Угоди користувача та/або не згоден дотримуватися умов Угоди користувача (або нової редакції Угоди користувача), він не має права користуватися можливостями/Сервісами Сайту та зобов'язаний припинити використання Сайту та покинути його.

1.9. Адміністрація Сайту має право у будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві у реєстрації та/або користуванні Сайтом у разі порушення ним умов цієї Угоди користувача.

2. Користування Сайтом

2.1 Реєстрація на сайті

2.1.1. Для того, щоб створити персональний кабінет та зареєструватись на Сайті, вам потрібно заповнити всі обов’язкові поля в реєстраційній формі у відповідному розділі Сайту. Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та своїх контактних даних. Якщо надання недостовірної інформації призведе до негативних наслідків для Користувача, Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за шкоду, спричинену такими наслідками.

2.1.2. Під час реєстрації на Сайті, Ви можете індивідуально вибрати собі логін і пароль для входу в Ваш Персональний кабінет. Таке привласнення логіна і пароля може бути вироблено в тому числі з використанням соціальних мереж. Здійснюючи авторизацію через соціальні мережі, Користувач повинен розуміти, що автоматично здійснюючи таку авторизацію надає Адміністрації сайту доступ до відкритих даних своєї сторінки в соціальній мережі, через яку він авторизується на сайті.

2.1.3. Реєструючись на Сайті, Ви визнаєте законною оплату товарів і послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля.

2.1.4. Реєструючись на Сайті, Ви визнаєте, що товари і послуги, оплачені з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля, є сплаченими Вами.

2.2. Зобов’язання сторін.

2.2.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися із цим Положенням.

2.2.2. Користувач несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов’язаний повідомити про це Адміністрацію Сайту.

2.2.3. Користувач зобов’язаний не робити дії, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-які дії, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

2.2.4. Коментарі та інші записи Користувача/Покупця на Сайті не повинні в бути незаконними, шкідливими, загрозливими, наклепницькими, ображати моральність, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України і загальноприйнятих норм моралі та моральності. Коментарі/Відгуки Користувача/Покупця, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією Сайту без обмежень в межах, визначених законодавством.

2.2.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.2.6. Після створення персонального кабінету Користувач зобов’язаний зберігати у таємниці логін та пароль. Користувач самостійно несе відповідальність за недопущення інших осіб до доступу до його Персонального кабінету.

2.2.7. Адміністрація Сайту має право розміщати рекламу на Сайті, тому будь-які матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою.

2.2.8. Адміністрація Сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі Сайту, а також вносити інші зміни в матеріали Сайту і розміщеної на ньому інформації про продукцію або ціни (якщо така є), призупиняти або припиняти роботу різних розділів Сайту, включаючи доступ до деяких функцій Сайту.

2.2.9. Адміністрація Сайту зобов’язується не перешкоджати правомірному використанню Користувачем Сайту.

2.2.10. Адміністрація Сайту може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати доступ Користувача до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.

2.3. Інтелектуальна власність

2.3.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Сайті, є власністю їхніх власників.

2.3.2. Користувач може переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших Сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.4. Посилання на інші сайти

2.4.1. Посилання на інші ресурси (Сайти), які знаходяться на цьому Сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на Сайти, посилання на які знаходяться на цьому Сайті.

2.5. Повідомлення

2.5.1. Всі «листи», «повідомлення» та інші схожі вислови відносяться до електронного способу зв'язку (наприклад, електронною поштою), за умови збереження посилання на повідомлення стороною достовірних доказів того, що повідомлення було відправлено і отримано.

2.6. Обмеження відповідальності

2.6.1. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки/або випадкові штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв'язку з втратою підприємства, не укладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою продуктивної діяльності), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або неможливістю використання цього Сайту або його змісту; або в зв'язку з цією Угодою користувача, навіть якщо Адміністрація Сайту отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення.

2.6.2. Крім умов, обумовлених у цій Угоді користувача, Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті.

2.6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

2.6.4. Викладене вище не впливає на законні права користувачів. Ніякі пункти цієї Угоди користувача і її окремих положень не можуть виключити або обмежити відповідальність Адміністрації Сайту за відповідальність, яка встановлена законом та не може бути обмежена за законом.

2.7. Вирішення конфліктів і суперечок

2.7.1. Всі питання і заяви, що стосуються використання цього Сайту обробляються уповноваженими співробітниками компанії. Користувач може звернутися до Адміністрації сайту через спеціальні ресурси сайту у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму, або скориставшись вікном чату на сайті, або звернутися на гарячу лінію за номером 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33.

2.7.2. Якщо Користувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені адміністрацією Сайту, може відправити претензію через спеціальні ресурси сайту у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму, або скориставшись вікном чату на сайті. Повідомлення повинно бути українською або російською мовою із зазначенням повного юридичного імені (для юридичних осіб) або імені, прізвища та по батькові (для фізичних осіб), а також з вказанням зворотної адреси (поштової та електронної).

2.7.3. Протягом 10 робочих днів після отримання претензії адміністрація Сайту зобов'язується відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, вказану в листі.

2.7.4. Адміністрація Сайту не розглядає анонімні скарги або скарги, які не містять правдиву або повну інформацію, визначену у п.3.7.2. цієї Угоди.

2.7.5. У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від адміністрації Сайту, або користувач не отримав її у призначений час, процедура повинна бути пройдена заново через поштове листування в порядку, визначеному законодавством України. Для цих цілей використовується юридична адреса Власника Сайту. Також термін відповіді від компанії в письмовій формі становить 20 календарних днів з моменту отримання такого листа.

2.7.6. У разі нерозв'язання спору через процедуру, визначену цією Угодою користувача, спор вирішується відповідно до законодавства України.

3. Політика конфіденційності

3.1. Предмет політики конфіденційності

3.1.1. Цей розділ Угоди користувача — Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації Сайту по нерозголошенню та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації Сайту під час реєстрації на Сайті або під час оформлення замовлення для придбання Товару.

3.1.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті та використання Сайту, і можуть включати в себе таку інформацію:

3.1.2.1. прізвище, ім'я та по батькові Користувача;

3.1.2.2. контактний телефон Користувача;

3.1.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

3.1.2.4. адреса проживання Користувача та доставки Товару ( місто, вулиця, будинок, квартира та індекс);

3.1.2.5. дані про день народження;

3.1.2.6. стать Користувача;

3.1.2.7. дані про наявність дітей ( ім’я, дата народження, родинний зв'язок, стать);

3.1.2.8. спосіб доставки та оплати.

3.1.3. Адміністрація Сайту захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і під час відвідування сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи ("піксель"):

 • IP-адреса;
 • інформація з cookies;
 • інформація про браузери (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);
 • час доступу;
 • адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;
 • реферер (адреса попередньої сторінки).

3.1.4. Будь-яка інша персональна інформація, необумовлена вище (історія покупок, використовувані браузери та операційні системи тощо), підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених у п. п. 3.3.2. і 3.3.3. цієї Політики конфіденційності.

3.1.5. Адміністрація сайту вживає необхідні технічні та організаційні заходи інформаційної безпеки, щоб запобігти безпідставному поширенню інформації і звести ці ризики до мінімуму. Такі заходи включають: використання антивірусних засобів, розміщення носіїв інформації в захищених серверних центрах, шифрування, трансляцію мережевих адрес і приховування внутрішньої структури мережі Сайту, розгортання належних систем і процедур управління правами доступу, обмежений доступ осіб до таких даних. Для захисту від випадкової втрати та/або пошкодження персональних даних використовується резервне копіювання даних. Для захисту конфіденційності та безпеки при взаємодії користувачів з Сайтом використовуються стандартні для галузі заходи безпеки.

3.2. Цілі збору персональної інформації користувача

3.2.1. Персональні дані Користувача Адміністрація Сайту може використовувати в цілях:

3.2.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Сайті для оформлення замовлення і/або укладення Договору купівлі-продажу товару шляхом вчинення електронного правочину на Сайті.

3.2.1.2. Надання Користувачу доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

3.2.1.3. Встановлення зворотного зв'язку з Користувачем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

3.2.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

3.2.1.5. Створення персонального кабінету для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення такого.

3.2.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

3.2.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

3.2.1.8. Надання Користувачеві з його згоди оновлення продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, новинної розсилки та інших відомостей від імені Сайту або від імені партнерів власника Сайту.

3.2.1.9. Здійснення рекламної діяльності зі згоди Користувача.

3.2.1.10. Надання Користувачеві доступу на Сайти або сервіси партнерів власника Сайту з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

3.3. Способи і терміни обробки персональної інформації

3.3.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації.

3.3.2. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах і в порядку, встановленим законодавством України.

3.3.3. При втраті чи розголошенні персональних даних Адміністрація Сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

3.3.4. Адміністрація Сайту здійснює необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій третіх осіб.

3.3.5. Адміністрація Сайту спільно з Користувачем здійснює всі необхідні заходи для запобігання збитків або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

3.4. Зобов’язання сторін щодо конфіденційності

3.4.1. Користувач зобов'язаний:

3.4.1.1. з метою використання Сайту надати інформацію про персональних даних, необхідну для користування Сайтом.

3.4.1.2. Поновити, доповнити надану інформацію про персональних даних у разі зміни такої інформації або виявлення помилок.

3.4.2. Адміністрація Сайту зобов'язана:

3.4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3.2. цієї Політики конфіденційності.

3.4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п. 3.3.2. цієї Політики Конфіденційності.

3.4.2.3. Здійснювати заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, звичайно використовуваного для захисту такого роду інформації в наявному діловому обороті.

3.4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, які належать до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

3.4.2.5. Припинити обробку персональних даних Користувача, який відкликав свою згоду на таку обробку з моменту отримання такого відкликання, у визначеному законодавством порядку.

3.5. Відповідальність сторін

3.5.1. Адміністрація Сайту несе відповідальність за збитки, завдані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п. п. 3.3.2. і 3.5.2. цієї Політики Конфіденційності.

3.5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація Сайту не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:

3.5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

3.5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією Сайту.

3.5.2.3. Була розголошена зі згоди Користувача.

4. Політика використання Cookie

4.1. Адміністрація Сайту використовує Cookies з такою метою:

4.1.1 для відстеження заповнення інформації користувачем при заповненні онлайн форм на декількох сторінках Сайту;

4.1.2. для ідентифікації користувача після його входу до системи;

4.1.3. для підвищення безпеки Сайту і сервісів, що надаються через Сайт;

4.1.4. для збереження технічних даних, необхідних для відтворення відео чи аудіо контенту, таких як якість зображення, швидкість мережевого з’єднання і параметри буферизації;

4.1.5. для досягнення балансування навантаження;

4.1.6. для виправлення багів і помилок на Сайті та сервісах, що надаються через Сайт;

4.1.7. для зберігання налаштувань користувача по відношенню до Сайту на різних веб-сторінках і сервісах, що надаються через Сайт;

4.1.8. для зберігання вибору користувача щодо використання cookie-файлів (щоб запам’ятати інформацію щодо того, згоден (чи ні) користувач з нашим використанням cookie-файлів на Сайті);

4.1.9. для зберігання відповідей користувачів на спливаючі опитування, питання и т. і.;

4.1.10. щоб користувачі соціальних мереж могли ділитися контентом, що їм подобається;

4.1.11. для проведення рекламних і маркетингових заходів, в тому числі, але не обмежуючись, для показу реклами, яка базується на попередній активності користувача.

4.2. В межах даних цілей Адміністрація Сайту застосовує такі типи файлів cookies:

4.2.1. "тимчасові" (session cookies), ті, що зберігаються в пристрої Користувача до виходу з Сайту або відключення програмного забезпечення (веб-браузера).

4.2.2. "постійні" (persistent cookies), ті, що зберігаються в пристрої Користувача протягом часу, зазначеного в параметрах файлів cookies або до моменту їх видалення Користувачем.

4.3.На нашому Сайті виключно в межах визначених у п.4.1. політики використання Cookies цілей використовуються такі види файлів cookies:

4.3.1. "необхідні" cookie-файли, що дозволяють використовувати послуги, доступні на веб-Сайті, наприклад файли "cookies" для використання послуг, що вимагають перевірки автентичності на Сайті — у разі, якщо користувач встановлює у налаштуваннях браузера блокування всіх cookie-файлів (включаючи обов’язково необхідні cookie-файли), Адміністрація Сайту не може гарантувати отримання таким Користувачем повного або часткового доступу до Сайту чи сервісів, що надаються через Сайт;

4.3.2. "результативні" cookies для збору інформації про спосіб використання сторінок Сайту. Такі дані є анонімними;

4.3.3. "функціональні" файли cookies, які дозволяють "запам'ятати" вибрані Користувачем налаштування інтерфейсу, наприклад, вибрану мову чи регіон Користувача, розмір шрифтів, зовнішній вигляд веб-сторінки і т.д.;

4.3.4. "рекламні" файли cookies, які дозволяють надавати Користувачам рекламний контент з урахуванням їх інтересів.

4.4. Користувач може заборонити використання його cookies- файли шляхом внесення змін в налаштування файлів cookies веб-браузера. Детальну інформацію про можливості та способи передачі файлів cookies, доступні в налаштуваннях програмного забезпечення (веб-браузера). Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин Сайту, які вимагають авторизації.

4.5. Cookie-файли отримані з обладнання Користувача під час використання Сайту можуть бути використані рекламодавцями і партнерами власника Сайту.

5. Правила продажу товарів на Сайті

5.1. Загальні положення

5.1.1. Цей розділ Згоди користувача — «Правила продажу товарів на Сайті» визначають порядок купівлі-продажу Товарів через Сайт, і відповідно до Цивільного Кодексу України є офіційною публічною офертою від Продавця, адресованій Користувачам (Покупцям), при спільному згадуванні також іменовані «Сторони», а окремо — «Сторона».

5.1.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладення та виконання договору купівлі-продажу.

5.1.3. До відносин між Продавцем і Покупцем застосовуються положення Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про електронну комерцію», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833), Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (затверджено наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 104), Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями (затверджені наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р. № 103) та інших чинних в Україні нормативно-правових актів.

5.1.4. Права та обов’язки Сторін, викладені у чинній версії Правил продажу товарів на Сайті, є істотними умовами відповідних договорів купівлі-продажу між Продавцем та Покупцями.

5.2. Оформлення замовлення

5.2.1. Сторони домовляються, що Замовлення на конкретні Товари вважається підтвердженням укладення договору з моменту відправки Продавцем електронного листа за адресою, вказаною Покупцем, в якому Продавець підтверджує, що замовлення Покупця прийняте, і замовлені товари будуть відправлені Покупцеві. З цього моменту Покупець зобов'язується прийняти замовлені і доставлені товари і заплатити за них узгоджену суму, якщо вона ще не була сплачена.

5.2.2. Після отримання Замовлення, якщо Покупець надав згоду, Продавець може підтвердити дані Замовлення у Покупця по телефону, адресу, дату і час доставки товару включно. Дата і час доставки залежать від регіону доставки, кількості товару та часу, необхідного на обробку Замовлення.

5.2.3. Покупець несе відповідальність за точність та правильність інформації, що надається при оформленні Замовлення. Обробка наданих Покупцем даних здійснюється з метою укладання договору купівлі-продажу товару та його належного виконання Продавцем.

5.2.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець може звернутися до Продавця за телефоном гарячої лінії 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33. Інформація з Сайту Продавця є належним доказом у разі виникнення спорів з приводу Замовлень та порядку їх виконання.

5.2.5. Сторони домовляються, що цей розділ Угоди користувача регламентує відносини між Сторонами, що їх видно з такого Замовлення.

5.2.6. Ціна Товару зазначається поруч з певним найменуванням Товару, та може відрізнятись від ціни на аналогічний Товар в роздрібній мережі.

5.2.7. Доставка Продавцем замовлених Товарів є безкоштовною.

5.2.8. Ціна Товару на Сайту може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. До того ж ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.2.9. Оплата Товару Покупцем може бути здійснена такими способами:

 • оплата всієї вартості Товару готівкою в гривнях під час отримання замовлення. Покупець здійснює розрахунок залежно від способу доставки: або кур’єра Перевізника за адресою доставки або на касі магазину, на який було оформлено самовивіз;
 • всієї вартості Товару безготівковим розрахунком (попередня оплата) на сайті під час оформлення Замовлення;
 • кредитним зобов’язанням через спеціальний сервіс ПриватБанку. У разі, якщо Покупець вибирає цей спосіб розрахунку під час оформлення Замовлення, Сайт автоматично переадресовує Покупця на сторінку банку для відповідного оформлення такого зобов’язання відповідно до вимог законодавства України;
 • оплата частинами для клієнтів ПриватБанку. У разі, якщо Покупець є клієнтом ПриватБанку та вибрав цей спосіб розрахунку під час оформлення Замовлення, Сайт автоматично переадресовує Покупця на сторінку банку для відповідного оформлення такого способу розрахунку відповідно до вимог законодавства України;

5.2.10. Якщо під час оформлення Замовлення форма містить можливість вибрати додаткові послуги, то Покупець може замовити такі послуги за окрему встановлену доплату. До таки послуг відноситься пакування Товару у подарунковий папір, або подарунковий пакет, або крафт пакет тощо. Продавець може самостійно змінювати перелік додаткових послуг без попереднього повідомлення Покупця про такі зміни. У разі, якщо Продавець змінює перелік послуг, такі зміни не впливають на вже замовлені у підтвердженому Замовленні послуги.

5.3. Доставка

5.3.1. Покупець може самостійно обрати спосіб отримання товару, а саме:

 • самовивіз з будь-якого магазину мережі «Будинок іграшок». У разі оформлення самовивозу замовлений Товар зберігається на вибраній точці вивозу протягом 2 календарних днів з моменту підтвердження Замовлення.
 • замовивши доставку за вказаною адресою.

5.3.2. Доставка Товару здійснюється в усі регіони України, за винятком території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей). Доставка здійснюється силами Перевізника. Продавець зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, обумовлених з Покупцем, за винятком затримки в доставці, що сталися не з вини Продавця.

5.3.3.Обов’язок Продавця щодо передачі товару вважається виконаним з моменту передачі такого товару Перевізникові.

5.3.4. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому або особі, вказаній Покупцем як Одержувача Товару в Замовленні, Товару та проставлення Покупцем або Одержувачем підписи в документах, що підтверджують отримання Товару.

5.3.5. Замовлені Товари вручаються Покупцеві чи особі, зазначеній Покупцем в якості Одержувача Товару в Замовленні, при пред'явленні Покупцем або Одержувачем Товару паспорта (або іншого офіційного документа, який посвідчує особу) та/або збігу даних з даними, зазначеними при оформленні Замовлення. Доставлений Товар передається Покупцеві за адресою, вказаною Покупцем в Замовленні. Покупець несе відповідальність перед Продавцем за дії або бездіяльності осіб, зазначених Покупцем як Одержувача Товару в Замовленні, при здійсненні приймання Товару і підписання необхідних товаросупровідних документів.

5.3.6. Покупцю та/або Одержувачу Товару в момент приймання-передачі Товару Перевізник надає наступний пакет документів на Товар: видаткову накладну, касовий чек, гарантійний талон, якщо такий передбачений виробником.

5.3.7. Покупець або Одержувач підтверджує своїм підписом у документах Перевізника, що не має претензій до кількості, асортименту, комплектності і зовнішнього вигляду Товару. Покупець або Одержувач при прийманні товару зобов'язаний переконатися у відсутності на товарі видимих механічних пошкоджень і здійснити візуальну перевірку якості товару. Після приймання Товару Покупцем або Одержувачем, Продавець не приймає претензій по кількості та комплектності Товару.

5.4. Права покупця

5.4.1. Покупець має право купувати на Сайті товари, дотримуючись порядку, встановленого цією Угодою користувача.

5.4.2. Покупець має право відмовитися від Замовлення Товару, оформленого через Сайт, інформуючи про це Продавця.

5.4.3. Покупець має право на обмін/повернення товару згідно із ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомившись з правилами повернення товару.

5.4.4. Покупець має інші права, визначені законодавством України.

5.5. Зобов’язання покупця

5.5.1. Покупець зобов'язується в умовах, встановлених цієї Угоди Користувача, користуватися Сайтом.

5.5.2. Покупець зобов'язаний оплатити Товар способом оплати, обраним під час оформлення замовлення, або прийняти його в установленому порядку.

5.5.3. Покупець зобов'язаний забезпечити секретність даних підключення, не розголошувати їх третім особам і забезпечити, що жодні треті особи не скористаються його даними підключення для отримання послуг і/або для Замовлення або придбання Товару у Продавця. Покупець несе відповідальність за будь-які дії третіх осіб, якщо вони здійснені з використанням даних підключення Покупця. Всі обов'язки і відповідальність, що виникли або пов'язані з діями третіх осіб з використанням даних підключення Покупця, покладаються на Покупця.

5.5.4. Покупець, замовляючи доставку Товару, зобов'язується вказати місце доставки такого Товару.

5.5.5. Покупець зобов'язується особисто прийняти Товар або під час оформлення замовлення вказати іншу особу, яка прийме Товар.

5.5.6. Покупець має інші зобов’язання, визначенні Законодавством України.

5.6. Права продавця

5.6.1. Продавець залишає за собою право в будь-який час, не повідомивши Покупцеві, змінювати асортимент Товару повністю або частково.

5.6.2. Продавець має право на час технічних збоїв у роботі Сайту перервати обробку Замовлень, заздалегідь про це не повідомивши Покупцеві.

5.7. Зобов’язання продавця

5.7.1. Продавець зобов'язується довести до відома Покупця необхідну і достовірну інформацію про товар відповідно до вимог законодавства.

5.7.2. Продавець зобов'язується відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» дотримуватися права Покупця на конфіденційність наданої ним інформації, зазначеної у Замовлені.

5.7.3. Якщо Продавець, зважаючи на важливі обставини, не може поставити Покупцеві замовлений Товар, він зобов'язується запропонувати йому аналогічний, найбільш подібний за своїми характеристиками. Якщо Покупець відмовляється прийняти аналогічний або найбільш подібний за своїми характеристиками товар, Продавець зобов'язаний повернути покупцеві гроші, якщо оплата вже була здійснена, протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.

5.8. Характеристики товару

5.8.1. Інформація про кожний Товар на Сайті вказуються в описах товару та/або характеристиках Товару, розміщених на Сайті.

5.8.2. Продавець не несе відповідальність за те, що товари на Сайті за своїм кольором, формою або іншими параметрами можуть відрізнятися від реальних розмірів, форм або кольорів через налаштування монітора Покупця та/або через якість фотографій Товару.

5.9. Відповідальність

5.9.1. Покупець повністю відповідає за достовірність даних, зазначених у Замовленні. Якщо Покупець не надає точні дані, Продавець не несе відповідальність за наслідки, що виникають в наслідок використання Продавцем таких даних при виконанні ним свої обов’язків перед Покупцем.

5.9.2. Продавець звільняється від будь-якої відповідальності у випадках, якщо шкода виникла через те, що Покупець, не врахувавши рекомендацій Продавця і своїх зобов'язань, надав згоду, в дійсності не ознайомившись із цією Угодою користувача, незважаючи на те, що такий обов’язок і реальну можливість це здійснити.

5.9.3. Якщо на Сайті є посилання на Сайти інших підприємств, установ, організацій та осіб, Продавець не несе відповідальність за розміщену ними інформацію і здійснювану діяльність.

Я ознайомився з Угодою користувача та гарантую, що усі умови цієї Угоди користувача мені зрозумілі, і приймаю їх безумовно і в повному обсязі, разом з тим на виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі шляхом кредитування. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Включно, на перевірку зазначеної в цій Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з'ясування цієї інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

6. Послуга «Відеоконсультант»

6.1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1.1. Цей розділ Згоди користувача — «Послуга «Відеоконсультант» визначає порядок отримання Користувачем послуги «Відеоконсультант» в межах здійснення покупки, як складова частина обслуговування споживача у розумінні Закону України «Про Захист прав споживачів» та носить виключно інформативний характер, але не є може вважатись інформацією про товар/послугу в розумінні статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

6.1.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для отримання/надання такого обслуговування.

6.1.3. Послуга «Відеоконсультант» — додаткова послуга консультації в режимі реального часу, що надається Користувачу за допомогою відео зв’язку щодо характеристик та основних властивостей товару. Дана послуга надається Користувачу за запитом на безоплатній основі та спрямована виключно на обслуговування споживачів у розумінні п. 5.2.4. Правил Користування Сайтом.

6.2. ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ «ВІДЕОКОНСУЛЬТАНТ» ТА НАДАННЯ ТАКОЇ.

6.2.1. Для того, щоб отримати послугу «Відеоконсультант», Користувач сайту має у відповідному розділі сайту заповнити Заявку, відповідної форми, та направити її Адміністратору сайту.

6.2.2. Після заповнення та відправки Заявки Користувачем Адміністратору сайту, Адміністрація сайту має актуалізувати дані Заявки у Користувача по телефону, в тому числі зручний час отримання послуги та додаткові побажання щодо формату отримання такої. Актуалізація заявки здійснюється Адміністрацією Сайту у робочі дні з 10:00 до 21:00. Заявки надіслані в неробочий час та/або надіслані в робочий час з 19:00 до 21:00 обробляється в порядку черги першого робочого дня, що слідує за днем подачі Заявки.

6.2.3. Користувач несе відповідальність за точність та правильність інформації, що надається при оформленні Заявки.

6.2.4. Сторони домовляються, що даний розділ Угоди користувача регламентує відносини між Сторонами, що випливають з такої Заявки.

6.2.5. Користувач розуміє, що оформлюючи заявку на отримання послуги «Відеоконсультант» на Сайті та ставлячи галочку у відповідному полі Користувач підтверджує досягнення ним повноліття (18 років) та погоджується з тим, що всі матеріали та інформація, пов'язана з наданням послуги «Відеоконсультант», будуть записані Адміністратором сайту та зберігатись протягом 1 (одного) року виключно для аналізу та покращення обслуговування клієнтів у подальшому.

6.2.6. Відповідно до статті 307 Цивільного кодексу України, відео-зйомка під час надання послуги «Відеоконсультант» здійснюється лише за згодою Користувача. Процес відповідної зйомки не може порушувати особисті немайнові права Користувача. Оформлюючи заявку на отримання послуги «Відеоконсультант» та проставляючи галочку у відповідному полі Користувач надає однозначну згоду на публічний показ, відтворення та розповсюдження запису отримання послуги «Відеоконсультант», відповідно до вимог статті 308 Цивільного кодексу України.

6.2.7. Користувач у відповідності до статті 307 Цивільного кодексу України, у разі бажання записати на відео отримання послуги «Відеоконсультант» має отримати згоду працівника Продавця на відео-зйомку.

6.2.8. Під час надання послуг «Відеоконсультант» разом з консультацією Користувач може отримати можливість побачити товар без пакування та демонстрацію використання такого товару. Така демонстраціє носить виключно інформативний характер, та не може бути розцінене як інструкція використання Товару. Користувач замовляючи таку послуг згідно даного розділу Правил користування сайтом, розуміє, що використання Товару має здійснювались згідно з його цільовим призначенням та з дотриманням умов (вимог, норм, правил), встановлених в експлуатаційній документації, що додається до товару, а також дотримуючись передбачених виробником в товарі засобами безпеки з дотриманням передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації – дотримуючись звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

6.2.9. За результатом отримання послуги «Відеоконсультант» за бажанням Користувача, користувач може безпосередньо через консультанта оформити замовлення на товар. Рішення щодо необхідності придбання товару залишається виключно за Користувачем.

preloader
close
-32%

Товар зараз зі знижкою

close
NEW
Новинка

Купуйте новинки першими!

close
Подарунок!

Товар зараз акційний, до нього додається подарунок

close
Ваша ціна

Ціна товару зі знижкою за картою лояльності

close
Відео

В картці товару є відеоролик

close
Оплата частинами

Можна оплатити частинами через Приватбанк

close
Ексклюзивний товар

Товар представлений виключно в мережі Бі

close
Лідер продажів

Товар популярний серед покупців

close
ECO

Товар виготовлено з екологічних або вторинних матеріалів

close
M
Модерація

Відгук стане доступний іншим користувачам після перевірки

close
icon
Уцінка

Іграшки гарної якості, які втратили свій товарний вигляд

close
icon
Trade in

Іграшки, які були в використанні і продаються повторно

close

Авторизуйтесь

heart

У Вас немає списків бажань

Якщо у вас є списки бажань,
авторизуйтеся

close

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
і ми звяжемося з вами
протягом 10 хвилин

{{error}}

{{error}}

close

Ваша заявка прийнята

Дякую, !
Ви замовили дзвінок на номер .
Ми зателефонуємо вам у найближчі 20 хвилин.

close

Увага!

Введіть свою адресу ел. пошти і ми тобі повідомимо, коли товар буде в наявності

Ви вже підписані на цю розсилку

Дякую!

Інформація про наявність товару прийде на вашу ел. пошту

{{email}}

Щось пішло не так ... Спробуйте пізніше

Посилання можна cкопіювати

Ваш кошик порожній

Додайте товари, які хочете придбати, та перейдіть до оформлення замовлення

У вас ще немає списків бажань

Додавайте бажані товари та створюйте тематичні списки, щоб ділитися ними з друзями та відстежувати знижки.

Щоб переглянути уже створені списки бажань — авторизуйтеся на сайті.