example-top-banner
0 (800) - 30 - 11 - 30

(800) - 30 - 11 - 30

(044) - 377 - 71 - 33

Магазин іграшок Правила користування Платформою

Правила користування Платформою

Ця Угода користувача (далі – Угода) визначає принципи взаємодії сторін при пропонуванні до замовлення товарів і їх придбанні на онлайн-платформі bi.ua, доступ до якого здійснюється через web-сайт та/або через мобільні додатки.

Цим документом ТОВ «Альфа-Забава» (Власник Платформи) надає користувачам (надалі — “Користувач” або “Користувачі”) доступ до веб-сайту та мобільного додатку bi.ua (надалі разом іменуються — “Платформа”).

Користувач - Покупець, або Відвідувач, які погодилися з умовами цієї Угоди.

1. Визначення понять і загальні положення

«Платформа інтернет-магазину https://bi.ua/ (далі — Платформа)» – технологічна платформа, власником якої є ТОВ «Альфа-Забава», що дозволяє за допомогою Мобільного додатку та / або Веб-сайту надавати Власником Платформи агентські послуги, а саме сприяти вчиненню електронного правочину в інформаційно-телекомунікаційній мережі за адресою https://bi.ua/, шляхом пропонування або розміщення інформацію про товари Продавців з метою подальшого їх продажу Покупцям (аферти), а Покупцям дає можливість здійснювати пошук відповідних товарів та розміщення Замовлень щодо таких товарів.

«Адміністрація Платформи інтернет-магазину https://bi.ua/ (далі Адміністрація Платформи)» — уповноважені співробітники управління Платформою, які організовують і/або здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

«Власник Платформи» — Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа-Забава», ідентифікаційний номер: 32378340.

«Замовлення» — оформлений Покупцем за допомогою Платформи (з використанням Мобільного додатку та / або Веб-сайту) запит щодо придбання та/або доставки певних товарів Продавцем.

«Покупець» — будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа-підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди, зареєстрована на Платформі (за допомогою Мобільного додатку або Веб-сайту) та уклала договір купівлі-продажу Товару шляхом вчинення електронного правочину на Платформі, а саме оформлення Замовлення та отримання підтвердження про оформлення Замовлення від Продавця.

«Продавець» – суб’єкт господарювання, який укладає договір купівлі-продажу Товару, щодо якого за допомогою Платформи Власник Платформи розміщує інформацію, з Покупцем шляхом вчинення електронного правочину на Платформі, а саме, шляхом прийняття Замовлення та скерувала підтвердження про прийняття Замовлення.

Власник Платформи може бути Продавцем на Платформі інтернет-магазину https://bi.ua/, і в такому разі його найменування зазначається в якості продавця в Картці товару та в Товарному чеку на придбаний товар.

«Товар» — об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений у цивільному обороті і представлений до продажу на Платформі, шляхом розміщення у відповідному розділі Платформи.

«Згода» — вільно надане, конкретне, поінформоване та однозначне зазначення бажань особи, яким він або вона проявом чітких ствердних дій, підтверджує згоду на опрацювання своїх персональних даних.

«Конфіденційність персональних даних» — обов'язкова вимога для дотримання Одержувачем або іншою особою, доступ до персональних даних якій надано, не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

«Користувач Платформи (далі Користувач)» — особа, яка має доступ до Платформи за допомогою мережі Інтернет і використовує Платформу.

«Обробка персональних даних» — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, реєстрацію, організацію, систематизацію, структурування, накопичення, зберігання, адаптацію чи уточнення (оновлення, зміну), пошук, ознайомлення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), розповсюдження, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

«Одержувач (Вантажоодержувач)» — особа, уповноважена на отримання Товару і вказана в Замовленні.

«Картка товару» – сторінка Платформи, на якій розміщена інформація про Товар, його Продавця, умови його придбання.

«Персональні дані» — це будь-яка інформація, що прямо чи опосередковано стосується фізичної особи, яку ідентифіковано чи можна ідентифікувати («суб’єкт персональних даних»).

«Персональний кабінет» — сервіс, за допомогою якого Покупець має можливість отримати інформацію про зроблені Замовлення, покупки а також інші активності, здійснювані Покупцем на Платформі.

«Політика конфіденційності» — правило, що ним користуються всі співробітники адміністрації Платформи, яке регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні Платформи, при використанні сервісу, при замовленні, листуванні або телефонній розмові.

«Файли Cookies» — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером, і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-сервера в HTTP-запиті під час спроби відкрити сторінку відповідного Сайту.

«IP-адреса» — унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудована за протоколом IP.

1.2. Ця Угода користувача є публічним Договором між Власником Платформи і кожним Користувачем Платформи.

1.3. Використовуючи Платформу, Користувач зобов’язаний ознайомитись та надати особисту згоду за цією Угодою Користувача та умовами користування Платформою в цілому, а також з правилами і умовами, викладеними в кожному розділі, що входить в Угоду користувача. «Будь ласка, не використовуйте Сайт, якщо Ви не згодні з цією Угодою користувача».

1.4. Окрему важливу частину цієї Угоди користувача становить Політика конфіденційності та захист персональних даних користувачів.

1.4.1. Адміністрація Платформи не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Платформи.

1.4.2. Кожен Користувач, який надав Згоду відповідно до законодавства України має право в будь-який момент відкликати свою Згоду. У разі бажання відкликати Згоду Користувач повинен повідомити Адміністратору Платформи у розділі «Контакти», надіславши повідомлення Адміністрації Платформи та заповнивши форму або звернутися на гарячу лінію за номером 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33. Хочемо звернути вашу увагу, що відповідно до вимог законодавства у разі відкликання Згоди, відкликання наданої раніше Згоди не впливає на законність обробки персональних даних, що здійснювалась до відкликання такої Згоди.

1.5. Угода користувача застосовується тільки щодо Платформи, Адміністрація не контролює і не несе відповідальності за Сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на Платформі.

1.6. Адміністрація Платформи має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди користувача. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди користувача на Платформі. Ваше подальше використання Платформи після розміщення нової редакції Угоди Користувача означає Вашу згоду з цими змінами.

1.7. У разі, якщо Користувач не згоден з будь-якими умовами Угоди користувача та/або не згоден дотримуватися умов Угоди користувача (або нової редакції Угоди користувача), він не має права користуватися можливостями/Сервісами Платформи та зобов'язаний припинити використання Платформи та покинути її.

1.8. Адміністрація Платформи має право у будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві у реєстрації та/або користуванні Платформою у разі порушення ним умов цієї Угоди користувача.

2. Користування Платформою

2.1. Загальні положення

Інформація про Товари продавця розміщуються на Платформі на підставі відповідних договірних відносин з Власником Платформи. Покупці, використовуючи Платформу можуть оформити Замовлення Товарів Продавців особисто при розміщенні Замовлення через Платформу. У таких випадках Власник Платформи виступає в ролі звичайного посередника, який приймає, обробляє дані та передає їх Продавцю і тому не є стороною договору купівлі –продажу та не може брати та не бере на себе жодної відповідальності за якість продуктів, які пропонуються безпосередньо Продавцями та їх відповідність Замовленню Покупців за виключенням випадків чітко визначених даним розділом. Користуючись Платформою Користувачі визнають, що Власник Платформи не надає логістичні послуги, послуги з постачання Товарів Продавців, не виконує роль транспортної компанії, не здійснює виконання Замовлень Покупців, а такі логістичні послуги чи послуги з постачання товарів здійснюються безпосередньо Продавцями.

Власник Платформи – ТОВ «Альфа-Забава» («Будинок Іграшок) може бути Продавцем на Платформі, і в такому разі його найменування зазначається в якості продавця в Картці товару та в Товарному чеку на придбаний товар.

Адміністрація Платформи не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення, які були допущені в інформації Товару Продавця, наданій останнім для розміщення, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим. На запит Користувача Адміністрація Платформи має право вимагати у Продавця підтверджуючі документи на Товар, інформація про який розміщена на Платформі. Надана для розміщення на Платформі Продавцем інформація про товар (у т.ч. його опис та фото) повинна бути достовірною та повною. Інформація про наявність товару і ціну повинна бути актуальною постійно. Покупець має право вимагати, а Продавець зобов'язаний продати йому товар за ціною, вказаною на Платформі відповідно до ст 18, 19 Закону України "Про захист прав споживачів".

2.2. Реєстрація на Платформі

2.2.1. Для того, щоб створити персональний кабінет та зареєструватись на Платформі, вам потрібно заповнити всі обов’язкові поля в реєстраційній формі у відповідному розділі Платформи. Реєструючись на Платформі, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та своїх контактних даних. Якщо надання недостовірної інформації призведе до негативних наслідків для Користувача, Адміністрація Платформи не несе жодної відповідальності за шкоду, спричинену такими наслідками.

2.2.2. Під час реєстрації на Платформі, Ви можете індивідуально вибрати собі логін і пароль для входу в Ваш Персональний кабінет. Таке привласнення логіна і пароля може бути вироблено в тому числі з використанням соціальних мереж. Здійснюючи авторизацію через соціальні мережі, Користувач повинен розуміти, що автоматично здійснюючи таку авторизацію надає Адміністрації Платформи доступ до відкритих даних своєї сторінки в соціальній мережі, через яку він авторизується на сайті.

2.2.3. Реєструючись на Платформі, Ви визнаєте законною оплату товарів і послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля.

2.2.4. Реєструючись на Платформі, Ви визнаєте, що товари і послуги, оплачені з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля, у видку здійснення таких, є сплаченими Вами.

2.3. Зобов’язання сторін.

2.3.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися із цим Положенням.

2.3.2. Користувач несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Платформі. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов’язаний повідомити про це Адміністрацію Платформи.

2.3.3. Користувач зобов’язаний не робити дії, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-які дії, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Платформи і сервісів Платформи.

2.3.4. Коментарі та інші записи Користувач на Платформі не повинні бути незаконними, шкідливими, загрозливими, наклепницькими, ображати моральність, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України і загальноприйнятих норм моралі та моральності. Коментарі/Відгуки Користувача, розміщені на Платформі, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією Платформи без обмежень в межах, визначених законодавством.

2.3.5. Адміністрація Платформи не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Платформі.

2.3.6. Після створення персонального кабінету Користувач зобов’язаний зберігати у таємниці логін та пароль. Користувач самостійно несе відповідальність за недопущення інших осіб до доступу до його Персонального кабінету.

2.3.7. Адміністрація Платформи має право розміщати рекламу на Платформі, тому будь-які матеріали і сервіси Платформи або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою.

2.3.8. Адміністрація Платформи може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі Платформи, а також вносити інші зміни в матеріали Платформи і розміщеної на ньому інформації про продукцію або ціни (якщо така є), призупиняти або припиняти роботу різних розділів Платформи, включаючи доступ до деяких функцій Платформи.

2.3.9. Адміністрація Платформи зобов’язується не перешкоджати правомірному використанню Користувачем Платформи.

2.3.10. Адміністрація Платформи може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати доступ Користувача до окремих розділів Платформи або до всієї Платформи без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.

2.3.11. Всі Продавці, інформація про Товари яких розміщуються Власником Платформи, зобов'язані сумлінно виконувати взяті на себе зобов'язання перед Покупцями, у тому числі але не виключно своєчасно, але не пізніше ніж протягом 24 годин, обробляти передані Власником Платформи дані про замовлення і звернення Покупців щодо товарів Продавця, інформація про яких розміщена на Платформі. А у випадку відсутність в наявності замовленого Товару або неможливість його доставки в узгоджені Сторонами терміни Продавець має повідомити про це Покупця на пряму.

2.3.12. У випадку передбаченому п.2.8.1. даного Розділу за фактом передання даних про скаргу Користувача, Продавець зобов’язаний своєчасно (але не пізніше строку зазначеного Адміністрацією Платформи у відправленому Користувачеві повідомленні щодо скарги) розглядати і давати мотивовану відповідь на скарги, претензії, що надходять від Покупців, пов'язані з Товаром Продавця, Покупцю на пряму, надавши Адміністрації Платформи підтвердження своєї реакції.

2.3.13. Продавець зобов’язується виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) при замовлені ними товарів через Платформу.

2.3.14. Продавці зобов'язані на вимогу Покупця впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів, не рахуючи дня покупки, обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив споживача за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, та такий товар не належить до категорії товарів, що не підлягають поверненню згідно законодавства (не підлягають обміну (поверненню) товари, зазначені у Переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»). Якщо на момент отримання вимоги аналогічного товару, немає, Продавець зобов’язаний гарантувати Покупцю реалізацію його права в частині придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад сплачені грошові кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару.

2.3.15. Адміністрація Платформи має право відмовити Продавцю у розміщенні інформації про товари або припинити розміщення інформації про Товар, у разі порушення Продавцем викладених в цьому розділі Угоди обов’язків, а також при наявності неврегульованих Продавцем скарг від Покупців, збільшенні кількості негативних відгуків від Покупців і Користувачів. Адміністрація Платформи залишає за собою право повністю або частково обмежити доступ до інформації про товари Продавця на Платформі до моменту усунення Продавцем порушень. Власник Платформи має право відмовитися від надання послуг Продавцю і розірвати договір в односторонньому порядку у вищевикладених випадках.

2.3.16. Адміністрація Платформи залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації про Товари Продавця, розміщені на Платформі, без попередження, у випадках отримання обов'язкових до виконання рішень компетентних державних органів України, та/або вимог власників прав інтелектуальної власності, у т.ч., але не обмежуючись, авторських або суміжних прав, прав на знаки для товарів та послуг, на винаходи та корисні моделі, на промислові зразки тощо, про припинення порушень його прав.

2.4. Інтелектуальна власність

2.4.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Платформі, є власністю Власника Платформи і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Платформі, є власністю їхніх власників.

2.4.2. Користувач може переглядати і завантажувати матеріали цієї Платформи тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цієї Платформи, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших Сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.5. Посилання на інші сайти

2.5.1. Посилання на інші ресурси (Сайти), які знаходяться на цій Платформі, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація Платформи не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на Сайти, посилання на які знаходяться на цій Платформі.

2.6. Повідомлення

2.6.1. Всі «листи», «повідомлення» та інші схожі вислови відносяться до електронного способу зв'язку (наприклад, електронною поштою), за умови збереження посилання на повідомлення стороною достовірних доказів того, що повідомлення було відправлено і отримано.

2.7. Відповідальність. Обмеження відповідальності

2.7.1. Адміністрація Платформи ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки/або випадкові штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв'язку з втратою підприємства, не укладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою продуктивної діяльності), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або неможливістю використання цієї Платформи або його змісту; або в зв'язку з цією Угодою користувача, навіть якщо Адміністрація Платформи отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення. У тому числі, але не виключно, Адміністрація Платформи не несе відповідальність за будь-які збитки або збитки, які прямо або побічно виникли у Покупців або Продавців в результаті діяльності Продавців при замовленні Покупцями Товарів через Платформу.

2.7.2. Крім умов, обумовлених у цій Угоді користувача, Адміністрація Платформи ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цій Платформі.

2.7.3. Адміністрація Платформи не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Користувачами Платформи, в тому числі стосовно Товарів, розміщених Продавцями/Постачальниками.

2.7.4. Викладене вище не впливає на законні права Покупців. Ніякі пункти цієї Угоди користувача і її окремих положень не можуть виключити або обмежити відповідальність Адміністрації Платформи, яка встановлена законом та не може бути обмежена за законом.

2.7.5. Адміністрація/Власник Платформи не несе відповідальності перед Користувачами або іншими третіми особами щодо:

-змісту і законності, достовірності і повноти інформації щодо Товарів Продавця, що розміщуються на Платформі;

- якості товарів, інформація про які розміщуються на Платформі від імені Продавців, вчасну доставку Товарів;

- відповідності товарів, замовлених за допомогою Платформи, очікуванням і/або вимогам Покупця.

- виконання Продавцями своїх зобов'язань по доставці Покупцям замовлених за допомогою Платформи товарів/послуг, їх повернення або заміни, повернення коштів у разі розірвання договору тощо;

- виконання гарантійних зобов'язань Продавцями перед Покупцями замовлених за допомогою Платформи товарів/послуг;

- відповідності діяльності, здійснюваної Продавцем, з продажу товарів/надання послуг вимогам законодавства України;

- виконання Покупцями своїх зобов'язань по оплаті замовлених через Платформу товарів/послуг.

2.7.6. У разі пред'явлення третіми особами, в тому числі іншим Користувачем, претензій до Власника Платформи, пов'язаних з замовленням Товарів Продавця через Платформу, такий Продавець зобов'язується своїми силами і за свій рахунок урегулювати такі претензії з третіми особами, захистивши Адміністрацію/Власника Платформи від можливих збитків і розглядів, або виступити на боці Адміністрації/Власника Платформи в таких розглядах, а також відшкодувати збитки Власнику Платформи (включаючи судові витрати), завдані йому у зв'язку з претензіями та позовами, що пов'язані з розміщенням матеріалів та інформації наданої Продавцем на Платформі.

2.7.7. Адміністрація Платформи не контролює якість і терміни поставки Продавцями товарів, пропонованих за допомогою розміщення відповідної інформації на Платформі. Покупець бере на себе повну відповідальність та ризики за отримання товарів, пропонованих від імені Продавців на Платформі. Продавець Товарів приймає на себе повну відповідальність і ризики за оплату Покупцями придбаних товарів, замовлених через Платформу.

2.8. Вирішення конфліктів і суперечок

2.8.1. Всі питання і заяви, що стосуються використання цієї Платформи обробляються уповноваженими співробітниками компанії. Користувач може звернутися до Адміністрації Платформи через спеціальні ресурси Платформи у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму, або скориставшись вікном чату на Платформі, або звернутися на гарячу лінію за номером 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33.

Важливо!!! Власник Платформи/ Адміністрація Платформи не виступають стороною конфлікту між Покупцем та Продавцем. У разі наявності претензій зі сторони Покупця з приводу придбаного Товару у Продавця, Покупець самостійно їх врегульовує напряму з Продавцем, за контактними даними, визначеними в картці товару по кожному Продавцю. У разі відсутності можливості у Покупця зв’язатись з Продавцем Товару напряму, Власник Платформи виступає посередником (третьою стороною) у врегулюванні конфлікту, та передає усі письмові заперечення/претензії від Покупця Продавцю Товарів.

2.8.2. Якщо Користувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені Адміністрацією Платформи, може відправити претензію через спеціальні ресурси Платформи у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму, або скориставшись вікном чату на Платформі. Повідомлення повинно бути українською або російською мовою із зазначенням повного юридичного імені (для юридичних осіб) або імені, прізвища та по батькові (для фізичних осіб), а також з вказанням зворотної адреси (поштової та електронної).

Якщо Користувач, вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені Продавцем, може отримати данні Продавця для відправки претензії через спеціальні ресурси Платформи у розділі «Контакти».

2.8.3. Протягом 10 робочих днів після отримання претензії, яка направлена Адміністрації Платформи/Власнику Платформи, останні зобов'язуються відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, вказану в листі.

2.8.4. Адміністрація Платформи не розглядає анонімні скарги або скарги, які не містять правдиву або повну інформацію, визначену у п.2.8.2. цієї Угоди.

2.8.5. У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від Адміністрації Платформи, або Користувач не отримав її у призначений час, процедура повинна бути пройдена заново через поштове листування в порядку, визначеному законодавством України. Для цих цілей використовується юридична адреса Власника Платформи. Також термін відповіді від компанії в письмовій формі становить 20 календарних днів з моменту отримання такого листа.

2.8.6. У разі нерозв'язання спору через процедуру, визначену цією Угодою користувача, спор вирішується відповідно до законодавства України.

3. Політика конфіденційності

3.1. Предмет політики конфіденційності

3.1.1. Цей розділ Угоди користувача — Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації Платформи по нерозголошенню та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації Платформи під час реєстрації на Платформі або під час оформлення замовлення для придбання Товару у Власника Платформи.

3.1.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Платформі та використання Платформи, і можуть включати в себе таку інформацію:

3.1.2.1. прізвище, ім'я та по батькові Користувача;

3.1.2.2. контактний телефон Користувача;

3.1.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

3.1.2.4. адреса проживання Користувача та доставки Товару ( місто, вулиця, будинок, квартира та індекс);

3.1.2.5. дані про день народження;

3.1.2.6. стать Користувача;

3.1.2.7. дані про наявність дітей ( ім’я, дата народження, родинний зв'язок, стать);

3.1.2.8. спосіб доставки та оплати.

3.1.3. Адміністрація Платформи захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і під час відвідування сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи ("піксель"):

  • IP-адреса;
  • інформація з cookies;
  • інформація про браузери (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);
  • час доступу;
  • адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;
  • реферер (адреса попередньої сторінки).

3.1.4. Будь-яка інша персональна інформація, необумовлена вище (історія покупок, використовувані браузери та операційні системи тощо), підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених у п. п. 3.3.2. і 3.3.3. цієї Політики конфіденційності.

3.1.5. Адміністрація Платформи вживає необхідні технічні та організаційні заходи інформаційної безпеки, щоб запобігти безпідставному поширенню інформації і звести ці ризики до мінімуму. Такі заходи включають: використання антивірусних засобів, розміщення носіїв інформації в захищених серверних центрах, шифрування, трансляцію мережевих адрес і приховування внутрішньої структури мережі Платформи, розгортання належних систем і процедур управління правами доступу, обмежений доступ осіб до таких даних. Для захисту від випадкової втрати та/або пошкодження персональних даних використовується резервне копіювання даних. Для захисту конфіденційності та безпеки при взаємодії Користувачів з Платформою використовуються стандартні для галузі заходи безпеки.

3.2. Цілі збору персональної інформації Користувача

3.2.1. Персональні дані Користувача Адміністрація Платформи може використовувати в цілях:

3.2.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на Платформі для оформлення замовлення і/або укладення Договору купівлі-продажу товару шляхом вчинення електронного правочину на Платформі з Продавцем.

3.2.1.2. Надання Користувачу доступу до персоналізованих ресурсів Платформи.

3.2.1.3. Встановлення зворотного зв'язку з Користувачем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Платформи, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

3.2.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

3.2.1.5. Створення персонального кабінету для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення такого.

3.2.1.6. Повідомлення Користувача про стан Замовлення, оформленого через Платформу.

3.2.1.7. Надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Платформи.

3.2.1.8. Надання Користувачу з його згоди оновлення продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, новинної розсилки та інших відомостей від імені Власника Платформи або від імені партнерів Власника Платформи.

3.2.1.9. Здійснення рекламної діяльності зі згоди Користувача.

3.2.1.10. Надання Користувачу доступу до Платформи з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

3.3. Способи і терміни обробки персональної інформації

3.3.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації.

3.3.2. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах і в порядку, встановленим законодавством України.

3.3.3. При втраті чи розголошенні персональних даних Адміністрація Платформи інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

3.3.4. Адміністрація Платформи здійснює необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій третіх осіб.

3.3.5. Адміністрація Платформи спільно з Користувачем здійснює всі необхідні заходи для запобігання збитків або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

3.4. Зобов’язання сторін щодо конфіденційності

3.4.1. Користувач зобов'язаний:

3.4.1.1. з метою використання Платформи надати інформацію про персональних даних, необхідну для користування Платформою.

3.4.1.2. Поновити, доповнити надану інформацію про персональних даних у разі зміни такої інформації або виявлення помилок.

3.4.2. Адміністрація Платформи зобов'язана:

3.4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3.2. цієї Політики конфіденційності.

3.4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п. 3.3.2. цієї Політики Конфіденційності.

3.4.2.3. Здійснювати заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, звичайно використовуваного для захисту такого роду інформації в наявному діловому обороті.

3.4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, які належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

3.4.2.5. Припинити обробку персональних даних Користувача, який відкликав свою згоду на таку обробку з моменту отримання такого відкликання, у визначеному законодавством порядку.

3.5. Відповідальність сторін

3.5.1. Адміністрація Платформи несе відповідальність за збитки, завдані Користувачу у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п. п. 3.3.2. і 3.5.2. цієї Політики Конфіденційності.

3.5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація Платформи не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:

3.5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

3.5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією Платформи.

3.5.2.3. Була розголошена зі згоди Користувача.

4. Політика використання Cookie

4.1. Адміністрація Платформи використовує Cookies з такою метою:

4.1.1 для відстеження заповнення інформації Користувачем при заповненні онлайн форм на декількох сторінках Платформи;

4.1.2. для ідентифікації Користувача після його входу до системи;

4.1.3. для підвищення безпеки Платформи і сервісів, що надаються через Платформу;

4.1.4. для збереження технічних даних, необхідних для відтворення відео чи аудіо контенту, таких як якість зображення, швидкість мережевого з’єднання і параметри буферизації;

4.1.5. для досягнення балансування навантаження;

4.1.6. для виправлення багів і помилок на Платформі та сервісах, що надаються через Платформу;

4.1.7. для зберігання налаштувань Користувача по відношенню до Платформи на різних веб-сторінках і сервісах, що надаються через Платформу;

4.1.8. для зберігання вибору Користувача щодо використання cookie-файлів (щоб запам’ятати інформацію щодо того, згоден (чи ні) Користувач з нашим використанням cookie-файлів на Платформі);

4.1.9. для зберігання відповідей Користувача на спливаючі опитування, питання и т. і.;

4.1.10. щоб користувачі соціальних мереж могли ділитися контентом, що їм подобається;

4.1.11. для проведення рекламних і маркетингових заходів, в тому числі, але не обмежуючись, для показу реклами, яка базується на попередній активності користувача.

4.2. В межах даних цілей Адміністрація Платформи застосовує такі типи файлів cookies:

4.2.1. "тимчасові" (session cookies), ті, що зберігаються в пристрої Користувача до виходу з Платформи або відключення програмного забезпечення (веб-браузера).

4.2.2. "постійні" (persistent cookies), ті, що зберігаються в пристрої Користувача протягом часу, зазначеного в параметрах файлів cookies або до моменту їх видалення Користувачем.

4.3.На нашій Платформі виключно в межах визначених у п.4.1. політики використання Cookies цілей використовуються такі види файлів cookies:

4.3.1. "необхідні" cookie-файли, що дозволяють використовувати послуги, доступні на Платформі, наприклад файли "cookies" для використання послуг, що вимагають перевірки автентичності на Платформі — у разі, якщо користувач встановлює у налаштуваннях браузера блокування всіх cookie-файлів (включаючи обов’язково необхідні cookie-файли), Адміністрація Платформи не може гарантувати отримання таким Користувачам повного або часткового доступу до Платформи чи сервісів, що надаються через Платформу;

4.3.2. "результативні" cookies для збору інформації про спосіб використання сторінок Платформи. Такі дані є анонімними;

4.3.3. "функціональні" файли cookies, які дозволяють "запам'ятати" вибрані Користувачем налаштування інтерфейсу, наприклад, вибрану мову чи регіон Користувача, розмір шрифтів, зовнішній вигляд веб-сторінки і т.д.;

4.3.4. "рекламні" файли cookies, які дозволяють надавати Користувачу рекламний контент з урахуванням їх інтересів.

4.4. В межах п.3.1.2 Політики конфіденційності Користувач, використовуючи Платформу, надає згоду на користування cookies-файлами веб-браузера Користувача у визначених п.4.1. цілях. Користувач може заборонити використання його cookies- файли шляхом внесення змін в налаштування файлів cookies веб-браузера. Детальну інформацію про можливості та способи передачі файлів cookies, доступні в налаштуваннях програмного забезпечення (веб-браузера). Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин Платформи, які вимагають авторизації.

4.5. Cookie-файли отримані з обладнання Користувача під час використання Платформи можуть бути використані рекламодавцями і партнерами власника Платформи.

5. Правила продажу товарів на Платформі

5.1. Загальні положення

5.1.1. Цей розділ Згоди користувача — «Правила продажу товарів на Платформі» визначають порядок купівлі-продажу Товарів через Платформу у Продавців Товарів, з якими Власник Платформи уклав агентський договір надання послуг розміщення інформації про їх Товари на Платформі.

Оферта Продавця щодо укладення договору купівлі-продажу міститься у Картці товару на Платформі, у якій зазначається інформація про Товар, його Продавця, його контрактні дані, ціна Товару та характеристики. Шляхом здійснення замовлення товару на Платформі Покупець приймає оферту Покупця та укладає з ним відповідний договір. Умови договору купівлі-продажу Товарів, встановлені Продавцем, розміщуються на Платформі в Картці товару на відповідний Товар шляхом викладення їх змісту (текстового або іншого опису) або розміщення посилання на джерело, в якому викладений їх зміст. Оформлюючи замовлення на Товар, щодо якого на Платформі в Картці товару розміщені умови договору купівлі-продажу, встановлені Продавцем, Покупець засвідчує, що він повністю ознайомлений з такими умовами, та беззаперечно їх приймає. Таке засвідчення відповідно до Цивільного Кодексу України є офіційною публічною офертою від Продавця, адресованій Покупцям, при спільному згадуванні в подальшому іменовані «Сторони», а окремо — «Сторона».

В окремих випадках ТОВ «Альфа-Забава» (надалі – Власник Платформи) може бути Продавцем на Платформі інтернет-магазину https://bi.ua/, в такому разі в Картці відповідного Товару буде зазначатись комерційне найменування «Будинок Іграшок» в якості Продавця, а також в Товарному чеку на придбаний товар.

5.1.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладення та виконання договору купівлі-продажу.

5.1.3. З метою отримання будь-якої необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про Товар або Продавця, з будь-яких причин не отриманої на Платформі, Покупець має звернутися до Адміністрації Платформи або Продавця. Юридичне найменування Продавців, які самостійно організовують приймання Замовлення, відправку/доставку Замовлень Покупцям та приймання повернутих товарів також зазначається у Картці товару.

5.1.4. Реквізити Продавця конкретного Товару зазначаються як в Картці Товару, так і в супровідних документах (товарних чеках тощо) на Товар або документах, що підтверджують факт передачі Товару Покупцеві.

5.1.5. Права та обов’язки Сторін, викладені у чинній версії Правил продажу товарів на Платформі, є істотними умовами відповідних договорів купівлі-продажу між Продавцями та Покупцями.

5.2. Оформлення замовлення

5.2.1. Для здійснення Замовлення Покупець має на Платформі обрати відповідний Товар Продавця та Додати його у Кошик. Оформити Замовлення в Кошику шляхом залишення своїх контактних даних, визначених спеціальними полями. Після отримання контактної інформації, Адміністрація Платформи надсилає Покупцю за контактними даними, підтвердження оформлення Замовлення з контактними даними Продавця Товару та передає дані оформленого Замовлення Продавцю. Звертаємо увагу, Замовлення направляється Продавцю за посередництвом Власника Платформи, і подальша його обробка, а саме, визначення умов оплати, доставки Товару та інше, погоджується Покупцем та Продавцем самостійно, без залучення Власника Платформи.

5.2.2. Після отримання Замовлення Продавець Товару, обробляє Замовлення шляхом зв’язку з Покупцем для уточнення деталей по оплаті та способах доставки.

5.2.3. Після підтвердження Замовлення з боку Продавця та оформлення його відправки, в особистому кабінеті Платформи, Покупець отримає від Продавця повідомлення з даними товаро-транспортної накладної.

5.2.3. Покупець несе відповідальність за точність та правильність інформації, що надається при оформленні Замовлення. Обробка наданих Покупцем даних здійснюється з метою укладання договору купівлі-продажу товару та його належного виконання Продавцем.

5.2.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець може звернутися до Продавця за контактними даними, визначеними в Картці Товару та повідомленні до Замовлення.

5.2.5. Сторони домовляються, що цей розділ Угоди користувача регламентує відносини між Сторонами, що їх видно з такого Замовлення.

5.2.6. Ціна Товару зазначається поруч з певним найменуванням Товару.

5.2.7. Доставка Продавцем Замовлених Товарів здійснюється на умовах, погоджених між Продавцем та Покупцем.

5.2.8. Оплата Товару Покупцем погоджується виключно з Продавцем Товару.

5.3. Оплата Товарів та їх доставка

5.3.1. Оплата Товарів здійснюється Покупцем самостійно, на розрахунковий рахунок Продавця, за даними узгодженими ними при погоджені Замовлення.

5.3.2. Доставка Товарів здійснюється Продавцем Покупцю самостійно, на умовах, погоджених Сторонами у Замовленні.

5.4. Права Покупця

5.4.1. Покупець має право замовляти через Платформу Товари, дотримуючись порядку, встановленого цією Угодою користувача.

5.4.2. Покупець має право відмовитися від Замовлення Товару, оформленого через Платформу, інформуючи про це Продавця.

5.4.3. Покупець має право на обмін/повернення товару згідно із ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомившись з правилами повернення товару.

5.4.4. Покупець має інші права, визначені законодавством України.

5.5. Зобов’язання Покупця:

5.5.1. Покупець зобов'язується в умовах, встановлених цієї Угоди Користувача, користуватися Платформою.

5.5.2. Покупець зобов'язаний оплатити Товар способом оплати, обраним під час оформлення Замовлення, або визначену Продавцем, прийняти його в установленому порядку.

5.5.3. Покупець зобов'язаний забезпечити секретність даних підключення, не розголошувати їх третім особам і забезпечити, що жодні треті особи не скористаються його даними підключення для отримання Замовлення або придбання Товару у Продавця. Покупець несе відповідальність за будь-які дії третіх осіб, якщо вони здійснені з використанням даних підключення Покупця. Всі обов'язки і відповідальність, що виникли або пов'язані з діями третіх осіб з використанням даних підключення Покупця, покладаються на Покупця.

5.5.6. Покупець має інші зобов’язання, визначенні Законодавством України.

5.7. Характеристики товару

5.7.1. Інформація про кожний Товар на Платформі вказуються в описах товару та/або характеристиках Товару, розміщених в Картці товарів на Платформі.

5.7.2. Продавець не несе відповідальність за те, що товари на Платформі за своїм кольором, формою або іншими параметрами можуть відрізнятися від реальних розмірів, форм або кольорів через налаштування монітора Покупця та/або через якість фотографій Товару.

5.8. Відповідальність

5.8.1. Покупець повністю відповідає за достовірність даних, зазначених у Замовленні. Якщо Покупець не надає точні дані, Продавець не несе відповідальність за наслідки, що виникають в наслідок використання Продавцем таких даних при виконанні ним свої обов’язків перед Покупцем.

5.8.2. Власник Платформи не несе відповідальність за порушення договорів Продавцем Товарів, а також за якість, кількість, асортимент і строки доставки Товару, які були продані Продавцем Покупцю.

5.8.3. Якщо на Платформі є посилання на Сайти інших підприємств, установ, організацій та осіб, Власник Платформи не несе відповідальність за розміщену ними інформацію і здійснювану діяльність.

Я ознайомився з Угодою користувача та гарантую, що усі умови цієї Угоди користувача мені зрозумілі, і приймаю їх безумовно і в повному обсязі, разом з тим на виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі шляхом кредитування. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Включно, на перевірку зазначеної в цій Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з'ясування цієї інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

preloader
close
-32%

Товар зараз зі знижкою

close
NEW
Новинка

Купуйте новинки першими!

close
Подарунок!

Товар зараз акційний, до нього додається подарунок

close
Ваша ціна

Ціна товару зі знижкою за картою лояльності

close
Відео

В картці товару є відеоролик

close
Оплата частинами

Можна оплатити частинами через Приватбанк

close
Ексклюзивний товар

Товар представлений виключно в мережі Бі

close
Лідер продажів

Товар популярний серед покупців

close
ECO

Товар виготовлено з екологічних або вторинних матеріалів

close
Підтримка

Товар можна оплатити карткою «єПідтримка».

close
M
Модерація

Відгук стане доступний іншим користувачам після перевірки

close
icon
Уцінка

Іграшки гарної якості, які втратили свій товарний вигляд

close
icon
Trade in

Іграшки, які були в використанні і продаються повторно

close

Авторизуйтесь

heart

У Вас немає списків бажань

Якщо у вас є списки бажань,
авторизуйтеся

close

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
і ми звяжемося з вами
протягом 10 хвилин

{{error}}

{{error}}

close

Ваша заявка прийнята

Дякую, !
Ви замовили дзвінок на номер .
Ми зателефонуємо вам у найближчі 20 хвилин.

close

Увага!

Введіть свою адресу ел. пошти і ми тобі повідомимо, коли товар буде в наявності

Ви вже підписані на цю розсилку

Дякую!

Інформація про наявність товару прийде на вашу ел. пошту

{{email}}

Щось пішло не так ... Спробуйте пізніше

Посилання можна cкопіювати

Ваш кошик порожній

Додайте товари, які хочете придбати, та перейдіть до оформлення замовлення

У вас ще немає списків бажань

Додавайте бажані товари та створюйте тематичні списки, щоб ділитися ними з друзями та відстежувати знижки.

Щоб переглянути уже створені списки бажань — авторизуйтеся на сайті.

Виберіть магазини

  • Списком
  • Карта