example-top-banner

Funko

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Серія

Всі значення

Герої

Все герої

FunKo - знаменита американська компанія з виготовлення м'яких іграшок, колекційних фігурок і іншої продукції для дітлахів, заснована в 1998 році.

Funko Pop! - це один з найвідоміших брендів компанії, під яким випускаються унікальні фігурки, виконані з вінілу. Вони примітні своїм зовнішнім виглядом, оскільки виконані в японському стилі Чібі, який характеризується досить великим розміром голови по відношенню до всього обсягу тільця.

Фігурки популярні не тільки серед дітей, але і визнані серед зірок - вони охоче позують перед камерою зі своїм зменшеним прототипом, або ж просто з вподобаною фігуркою. На даний момент випущено вже понад чотири сотні іграшок, а дизайн нових постійно розробляється до виробництва.

Оригінальні фігурки втілюють в собі героїв аніме, мультиків, ігор і фільмів, персонажів Disney, Marvel і DC Comics, Star Wars, відомих діячів акторського і музичного мистецтва, спортсменів і політиків. Всі фігурки відрізняються неповторним зовнішнім виглядом, відмінною якістю і екологічністю.


Розгорнути
Funko
(1 -24 из 200)
-20% Акція
medalmedalХіт продажу
-20% Акція
medalmedalХіт продажу
-20% Акція
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...9

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень