example-top-banner

Іграшки Warhammer

Фільтри

Ціна

до

Warhammer - це культова серія настільних стратегічних ігор, вироблених компанією Games Workshop, дії якої відбуваються у похмурому технофентезійному вигаданому всесвіті. Це чудова заміна комп'ютерних ігор або телевізора.

Цільова аудиторія - хлопчики від 12-ти років, але значну частину покупців становлять дорослі, для яких настільні ігри та моделювання є захоплюючим хобі.

Саме цьому і присвячена гра Warhammer - ви можете збирати і колекціонувати моделі, а також грати ними.


Таким чином, Warhammer - це дивовижне хобі, яке надає необмежений простір для творчості. Навіть у тому випадку, якщо на полі битви зіткнуться однакові раси, моделі матимуть різний вигляд, адже кожен гравець збирає і фарбує їх на свій смак.

Секрет популярності Warhammer багато в чому обумовлений найцікавішими ігровими всесвітами, у створення та розробку яких вклала свої зусилля величезна кількість талановитих людей. За цими всесвітами написано безліч книг, знято фільмів і видано комп'ютерних ігор.

Існують тисячі ігрових клубів у всьому світі, де гравці в Warhammer зустрічаються щотижня, щоб обговорити моделювання та фарбування і, звичайно, позмагатися між собою.

Для найбільших шанувальників проходять змагання і турніри з призами, в яких беруть участь найдосвідченіші гравці.

Компанія-виробник Games Workshop постійно вдосконалює гру, покращуючи правила і випускаючи нові лінійки мініатюр. Це гарантує, що в світі Warhammer завжди буде щось нове і цікаве, і улюблене хобі ніколи не набридне.

Warhammer стане відмінним подарунком для людини у будь-якому віці і дозволить провести десятки, а то й сотні годин за процесом складання, фарбування і захоплюючими боями.

Розгорнути
Warhammer
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень