GEOMAG

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Компанія GEOMAG SA, виробник магнітного конструктора GEOMAG, заснована 1999 року в Швейцарії. Головний офіс компанії знаходиться в м.Ранкате, а виробничі об'єкти - в м.Новацано.

Конструктор GEOMAG - надійний і бездоганний, як все швейцарське, вже багато років завойовує серця людей по всьому світу. Творець конструктора Клаудіо Вічентеллі (Claudio Vicentelli) запатентував унікальну систему магнітних модулів, які, сполучені між собою певним чином, дозволяють створити найширший діапазон двохмірних та трьохмірних форм.

GEOMAG - оригінальний конструктор, який складається з магнітних паличок і хромованих сталевих кульок, сподобається будь-якій людині віком від 6 до 99 років. Він дозволяє збирати величезну кількість геометричних форм будь-яких розмірів, стимулює розвиток творчих здібностей і логічного мислення, тренує дрібну моторику, уяву, формує відчуття пропорції, а також допомагає перевірити здібності до моделювання. З конструктором GEOMAG легко засвоювати фундаментальні закони фізики і геометрії, отримувати чіткіше уявлення про хімію, архітектуру та інші науки простим і невимушеним чином.

Конструктори GEOMAG знають, люблять та із задоволенням купують в Італії, Іспанії, Канаді, Китаї, Норвегії, Швеції, Туреччині, Португалії, Австрії, Франції, Германії, Великобританії, США, Данії, Фінляндії, Японії та Новій Зеландії.

Асортимент продукції:

 • Color - ці набори виконані в червоній, жовтій, зеленій і синій кольоровій гаммі, дозволяють створювати неймовірні яскраві моделі, залучають до казкового світу магнетизму, основ геометрії та фізики.
 • Metal - моделі створені з наборів цієї серії - прекрасні предмети декору в стилі хай-тек. Просто створіть улюблену модель, поставте її на робочий стіл в офісі або на журнальний столик вдома та вона ще довго даруватиме свою красу і багатогранність!
 • Panels - в набори входять яскраві кольорові та прозорі деталі різних геометричних форм, які можна вставляти між паличками і кульками, що значно урізноманітнює гру.
 • Glow - в набори цієї серії входять деталі, що світяться в темноті, вони засіяють, як тільки буде вимкнене світло.
 • Hyper Glow - ще більше сяючих деталей, вони так красиво мерехтітимуть в темряві.
 • Pastelles - в наборах цієї серії представлені деталі чотирьох кольорів: темно-рожевий, бузковий, ніжно-блакитний і ніжно-лимонний. Їх теплі м'які відтінки дозволять створити витончені та романтичні моделі.
 • Pastelles Panels - до набору додані панельки чотири теплих відтінків, які завдяки своїй міцності та магнітним властивостям значно розширюють можливості створення нових оригінальних моделей.
 • Deco Panels - абсолютно нове рішення в світі магнітних конструкторів! Просто вставляючи картинку всередину панелі створеної моделі можна отримати неповторний витвір. Спеціальні інструменти та програмне забезпечення, які входять до набору, допоможуть працювати з різними цифровими зображеннями.
 • Deco Panels TS - тематичні набори для художнього оздоблення: «Тварини», «Космос», «Спорт», «Мода», «Місто» і «Пірати». Спеціальні інструменти та програмне забезпечення, які входять до набору, допоможуть зробити роботу простою, а створену модель - оригінальною.
 • Dynamic - спеціальна серія для створення динамічних моделей! Фантастичні дзиґи різних форм обертатимуться скільки завгодно довго.
 • Glitter - в конструкторах цієї серії незвичайні поєднання кольорів доповнюються вкрапленнями леліток.
 • Edition - елементи цієї серії мають незвичайне забарвлення і випускаються обмеженим накладом, лише для справжніх прихильників GEOMAG.
 • Baby - спеціальна серія для дітей віком від 9-ти місяців. Яскраві, водонепроникні деталі конструктора доставлять малюку незабутні враження.
 • Magnetic Challenge - гра, що вимагатиме наявність стратегічного мислення та майстерності. Можна використовувати Magnetic Challenge при конструюванні звичайних моделей, також палички магнітяться до металевої дошки.
 • Togo - конструктори цієї серії мають спеціальну упаковку, яка дозволить не розлучатися з улюбленим конструктором під час подорожей.
 • Collection - ідеальний бізнес-дарунок керівнику. Якісні дерев'яні футляри повністю відповідають бездоганному стилю GEOMAG.
Розгорнути
GEOMAG (1 -24 из 101)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...5

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень