Кар'єра

Шлях у родину БІ дуже простий та прозорий: бути крутим спеціалістом і на всі 200% розділяти та підтримувати наші цінності.

Усі співробітники нашої компанії бері імпортант пьорсон (БІП) - не просто професіонали, вони є суперасистенти у світі дорослих і дітей. Адже обрати подарунок, який здатен здивувати дитину, насправді — суперзадача і без допомоги тут ніяк.

Ми намагаємося перетворювати будь-яку щоденну роботу на свято – даруємо, дивуємо та дуріємо з дорогими колегами, улюбленими клієнтами та найкращими постачальниками.

Все що ми робимо, всі рішення, які приймаємо, все наше Біжиття ми орієнтуємося на свої цінності, а вони такі:

1. Перевершувати очікування

Ми усім клієнтам — внутрішнім і зовнішнім, юним і зрілим, високим і не дуже, словом — усім, даруємо вау-сервіс.

Це означає, що ми знаємо їхні очікування та завжди перевершуємо їх.

2. Приймати та заохочувати зміни

Ми не боїмося непростих викликів і змін.

Це означає, що ми розуміємо — будуть помилки, і це нормально. Помиляються усі, а хто не помиляється, той насправді нічого не робить.

3. Бути толерантними

Ми знаємо, що дорослих не існує.

Це означає, що ми не соромимося бути не такими, як усі. Ми любимо та приймаємо усіх зі своїми незвичностями та дивностями.

4. Бути чесними в усьому

Ми приймаємо рішення прозоро.

Це означає, що ми відкрито висловлюємо свої думки, ніколи нікого не обманюємо і не маніпулюємо. Ми просто завжди чесні один з одним.

5. Бути підтримкою на роботі та в житті

Ми — одна родина — велика, розгалужена, однак згуртована і дружня.

Це означає, що ми підтримуємо один одного, завжди допомагаємо своїм і ніколи не лишаємо напризволяще в складні часи. У родині всі однаково важливі.

Ми кожен день працюємо, ризикуємо, ніколи не обманюємо та за своїх стоїмо стіною.

Хочеш бути одним з нас? У цьому випадку питання «ту БІ, ор нот ту БІ» недоречне. Звичайно, БІ! Просто відсилай своє резюме у наші хороші руки.