Ravensburger

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Все герої

Компанія Ravensburger - один з найбільших виробників настільно-друкарської продукції в Європі, заснована Отто Робертом Майером в м.Равенсбург, південна Німеччина. На сьогодні лінія продуктів Ravensburger налічує більше 100 000 найменувань, серед яких настільні ігри та всілякі пазли, набори для творчості та багато іншого.

Історія компанії почалася в 1883 році з випуску настільної гри «Journey around the world» (Подорож навколо світу), а в кінці ХХ століття її виробнича лінія складається з ілюстрованих книг, наукової літератури, довідників, альбомів для дитячої творчості та дитячих ігор.

У 1900 році компанія зареєструвала власну торгівельну марку «Games Ravensburger» (Ігри Равенсбургер) і логотип у вигляді синього трикутника. З 1912 року настільні ігри компанії експортуються до Східної Європи, причому купити гру Ravensburger можна було навіть в дореволюційній Росії, на початок Першої світової війни асортимент компанії налічує близько 800 найменувань.

Під час Другої світової війни видавництво Ravensburger уціліло і продовжило свою роботу. Компанія зосередила свою увагу на випуску дитячих ігор і книг про мистецтво, архітектуру та хобі. Найбільшого економічного успіху компанія досягла в 1959 році, після випуску гри «Memory», яка стала однією з найуспішніших ігор Ravensburger. Число продажів цієї гри - 50 мільйонів екземплярів. Хітами продажів впродовж десятиліть також були такі ігри компанії як «Sagaland» (Фантазія), «Das ver-ruckte Labyrinth» (Божевільний лабіринт) і «Scotland Yard» (Скотланд-ярд).

Ravensburger - найпопулярніший бренд в світі пазлів. Продукцію цієї компанії можна без перебільшення назвати еталоном, на який рівняються всі інші виробники. Блискучу репутацію компанії Ravensburger забезпечили висока якість продукції, новітні технологічні розробки, новаторські тенденції в підборі тематичних напрямів, асортимент, що постійно розширюється, а також чітка вказівка віку, для якого призначається набір.

Продукція компанії Ravensburger експортується більш ніж в п'ятдесят країн світу, впродовж півстоліття неодноразово удостоювалася престижного звання «Іграшка року», пазли-кулі на міжнародній виставці іграшок в Нюренберзі визнані кращою розробкою 2004 року, а модель з 18000 фрагментів зареєстрована в Книзі Рекордів Гінесса як найбільший пазл в світі.

Розгорнути
Ravensburger (1 -24 из 438)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...19

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень