example-top-bunner

Ravensburger

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Все герої

Компанія Ravensburger - один з найбільших виробників настільно-друкарської продукції в Європі, заснована Отто Робертом Майером в м.Равенсбург, південна Німеччина. На сьогодні лінія продуктів Ravensburger налічує більше 100 000 найменувань, серед яких настільні ігри та всілякі пазли, набори для творчості та багато іншого.

Історія компанії почалася в 1883 році з випуску настільної гри «Journey around the world» (Подорож навколо світу), а в кінці ХХ століття її виробнича лінія складається з ілюстрованих книг, наукової літератури, довідників, альбомів для дитячої творчості та дитячих ігор.

У 1900 році компанія зареєструвала власну торгівельну марку «Games Ravensburger» (Ігри Равенсбургер) і логотип у вигляді синього трикутника. З 1912 року настільні ігри компанії експортуються до Східної Європи, причому купити гру Ravensburger можна було навіть в дореволюційній Росії, на початок Першої світової війни асортимент компанії налічує близько 800 найменувань.

Під час Другої світової війни видавництво Ravensburger уціліло і продовжило свою роботу. Компанія зосередила свою увагу на випуску дитячих ігор і книг про мистецтво, архітектуру та хобі. Найбільшого економічного успіху компанія досягла в 1959 році, після випуску гри «Memory», яка стала однією з найуспішніших ігор Ravensburger. Число продажів цієї гри - 50 мільйонів екземплярів. Хітами продажів впродовж десятиліть також були такі ігри компанії як «Sagaland» (Фантазія), «Das ver-ruckte Labyrinth» (Божевільний лабіринт) і «Scotland Yard» (Скотланд-ярд).

Ravensburger - найпопулярніший бренд в світі пазлів. Продукцію цієї компанії можна без перебільшення назвати еталоном, на який рівняються всі інші виробники. Блискучу репутацію компанії Ravensburger забезпечили висока якість продукції, новітні технологічні розробки, новаторські тенденції в підборі тематичних напрямів, асортимент, що постійно розширюється, а також чітка вказівка віку, для якого призначається набір.

Продукція компанії Ravensburger експортується більш ніж в п'ятдесят країн світу, впродовж півстоліття неодноразово удостоювалася престижного звання «Іграшка року», пазли-кулі на міжнародній виставці іграшок в Нюренберзі визнані кращою розробкою 2004 року, а модель з 18000 фрагментів зареєстрована в Книзі Рекордів Гінесса як найбільший пазл в світі.

Розгорнути
Ravensburger (1 -24 из 326)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-17% Акція
-30% Акція
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...14

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень