Іграшки Tiny Love

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Дитячі іграшки Tiny Love

Компанія Tiny Love (Тіні Лав) була заснована в 1991 році. Основна мета розробників створення продукції для малюків від народження і до 2 років. Продукції, яка сприятиме розвитку та відповідатиме потребам дитини з плином часу. Компанія має безліч експертів в області розвитку дітей, і саме вони керують процесом підготовки та створення розвиваючих іграшок Tiny Love. З 2007 року компанія щорічно отримує безліч нагород за високу якість виконання своєї продукції.

Дитячі розвиваючі іграшки Tiny Love – якість і прагнення до покращення

Tiny Love іграшки сприяють розвитку дрібної моторики, уважності, координації рухів і логіки. Вони допоможуть Вам перетворити ігровий час з дитиною в задоволення. Іграшки фірми Тіні Лав відповідають міжнародним нормам і вимогам якості (в іграшках немає дрібних деталей, ріжучих і гострих сторін, матеріали не містять шкідливих речовин, що негативно впливають на здоров'я дитини), таким чином задовольняючи запити і потреби навіть найвимогливіших батьків. Саме тому Ви можете без побоювання і частки сумніву придбати і довірити розвиток свого чада саме компанії Tiny Love.

Іграшки фірми Tiny Love

Іграшки швидко завоювали довіру та популярність у всьому світі завдяки своєму широкому спектру та якості виготовлення. І Україна не виняток, адже батьки завжди хочуть тільки кращого для своєї дитини. Асортимент продукції компанії не залишить Вас байдужими, адже це:

  • модулі;
  • баунсери;
  • розвиваючі килимки;
  • інтерактивні іграшки;
  • брязкальця;
  • стрибунці;
  • підвіски.

Tiny Love вперше надала таке величезне та ключове значення впливу музики на розвиток дитини. Саме завдяки цьому іграшки фірми Tiny Love так подобаються малюкам. Діти — наше майбутнє! Грайте і розвивайтеся, про все інше подбає Tiny Love.

Купити Tiny Love іграшки в інтернет-магазині в Україні

Іграшки Tiny Love купити Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок «Будинок іграшок». Інтерактивні іграшки Tiny Love, ціна на які Вас приємно здивує, порадують Вас і Вашого малюка та перетворять процес покупки в захоплююче і цікаве заняття. Ми доставимо Ваші розвиваючі іграшки Tiny Love в Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів у найкоротші терміни. Ми працюємо для Вас!

Розгорнути
Tiny Love (1 -24 из 157)
-15% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень