example-top-bunner

Markwins

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Герої

В березні 1984 року у Лос Анджелесі президент компанії Ерік Чен заснував Markwins International Corporation (США).

На сьогоднішній день головний офіс Markwins International знаходиться в City of Industry (США, штат Каліфорнія). Компанія володіє виробничим комплексом площею 1 млн.м.кв. у м.Шень-Зень (Кітай) де на виробництві зайняти більше 13 000 співробітників.

MARKWINS International є власником власного виробничого комплексу, на якому створюється вся продукція компанії: від ідей дизайнерів до нової продукції готової до відвантаження. Розробка рецептур і технологічних процесів здійснюється групою фахівців в області косметології і охорони здоров'я США. Для створення подарункових наборів, компанія Markwins залучає до співпраці професіоналів індустрії краси з усього світу, а філіали компанії успішно співробітничають з найбільшими роздрібними мережами.

Продукція компанії гипоаллергенна та безпечна для дітей, проходить контроль якості на всіх рівнях виробництва: від закупівлі матеріалів до упаковки кінцевого продукту, у зв'язку з чим отримала акредитацію таких міжнародних стандартів виробництва як: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, GMP.

Завдяки високій якості та оригінальному оформленню, продукція компанії Markwins International дуже швидко здобула світову славу, визнання споживачів і провідних торгівельних мереж. Компанія має багато винагород за інновації та внесок у розвиток світової індустрії краси, а у 2004 році Markwins International отримала відразу дві винагороди престижних міжнародних парфюмерно-косметичних виставок Cosmograf в Бельгії і Італії.

Markwins International пропонує найбільший вибір косметичних наборів для дітей під брендом РОР. В наборах POP є все, що необхідне маленькій модниці: губні помади, лаки для нігтів, блиски для губ, рум'яна - тепер у маленької принцеси буде все «як у дорослої»! А після використання - залишиться забавна модна сумочка або скринька, де вона зможе і надалі зберігати свої скарби.

Куди б ви не відправилися у подорож: до Італії, Франції, до Америки, Австралії або Канади - зможете купити подарунковий набір Markwins більш ніж в 60 країнах!

Розгорнути
Markwins (1 -24 из 54)
medalmedalХіт продажу
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень