Iграшки Kiddieland

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Вид іграшки

Герої

Один з великих світових виробників дитячої іграшки компанія Kiddieland Toys Limited була заснована в 1998 році. Центральний офіс компанії розташований у Гонконзі, представництва — в США, Великобританії, Німеччині та Франції.

Бренд KIDDIELAND представляє товари, орієнтовані на дітей віком від 3 місяців до 6 років, і у зв'язку з тим, що компанія володіє ліцензією на випуск виробів за мотивами мультфільмів студії DISNEY, ці герої уособлюють всі її товари.

Це чудо-мобілі та гойдалки, пірамідки та брязкальця, іграшки на колесах, машинки, дитячі музичні інструменти, набори для сюжетно-рольових ігор та м'які іграшки.

Товари KIDDIELAND не тільки допоможуть дитині захоплююче провести час і змусять її сміятися, але і будуть корисні для розвитку її координації, творчих здібностей, зорового, слухового і тактильного сприйняття.

Унікальний барвистий стиль, велика кількість звукових і світлових спецефектів, найвищі стандарти якості та безпеки, а в першу чергу можливість розвитку та навчання дарують споживачам іграшки KIDDIELAND.

Асортимент продукції:

  • машини-каталки;
  • розвиваючі іграшки;
  • музичні іграшки.
Розгорнути
KIDDIELAND (1 -24 из 135)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами

Маленький столяр(27722)

(5)

758 грн

-50% Акція
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...6

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень