example-top-banner

Crayola

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Все герої

Crayola іграшки

Будь-який маркетолог скаже Вам, що діти — найскладніша аудиторія покупців. Їх смаки змінюються дуже швидко, а те, що користувалося скаженою популярністю вчора, завтра може набриднути.

Крім того, прогрес не стоїть на місці — улюблені іграшки нинішніх дітей можуть здатися примітивними та застарілими вже їх молодшим братам і сестрам, не кажучи вже про наступне покоління. У зв'язку з цим довголіття англійського бренду кольорової крейди Crayola не може не викликати шанобливого подиву.


Компанія Binney & Smith випускає цей продукт більше 100 років, причому за цей час він не зазнав будь-яких принципових змін. Уся справа в тому, що Crayola задовольняє одну з найбільш фундаментальних дитячих потреб — бажання творити, а маркетологи компанії виявляють видатні творчі здібності, щоб підтримувати у дітей постійний інтерес до свого бренду.

Для компанії Binney & Smith, заснованої в 1885 році двоюрідними братами Едвіном Бінні та Гарольдом Смітом, відправною точкою стало придбання в 1900 році невеликої фабрики з виробництва простих грифельних олівців. До цього компанія ніколи не займалася випуском подібних товарів.

Джозеф Бінні, батько Едвіна і дядько Гарольда Сміта, почав свій бізнес у 1864 році з виробництва промислових барвників, а кузени, що прийняли у нього естафету двадцять років потому, дещо розширили продуктову лінію сімейного підприємства, додавши до неї такі товари, як крем для чищення взуття і чорнило.

Братів Едвіна та Гарольда приваблювала перспектива розвинути своє виробництво за допомогою введення в асортимент канцелярських товарів, а саме — барвистої крейди для дітей. До того часу вони вже винайшли спеціальну воскову крейду, якою достатньо часто робили помітки на кошиках. Однак вона містила у великій кількості газову сажу і була занадто отруйною для дітей.

Брати придбали особливі пігмент і віск, а також винайшли певні методи змішування інгредієнтів, завдяки яким у 1903 році компанія Binney & Smith представила увазі покупців нову марку крейди з чудовими робочими якостями — Crayola. Безпосередньо сама назва торгової марки була вигадана Алісою Стід Бінні, дружиною Едвіна Бінні. Назву було створено від французьких слів «крейда» (craie) і «масляна основа» (oleaginous).

Крейда торгової марки Crayola стала першою в історії крейдою, яка надійшла в роздрібну торгівлю. У маленькій коробочці було всього вісім брусків чорного, коричневого, синього, червоного, фіолетового, помаранчевого, жовтого та зеленого кольорів.

Згодом компанія почала випускати різнокольорові олівці та різні набори з них. І незабаром, завдяки приголомшливій якості своїх товарів, Crayola стала брендом, який легко впізнають у всьому світі.
На сьогоднішній день Crayola (Крайола) випускає більше ста різних типів крейди, в тому числі такі цікаві крейда, які світяться в темряві, пахнуть, як квіти, змінюють свій колір, відмиваються зі стін та інших поверхонь, на яких так люблять малювати діти.

Ця дитяча канцелярія заслужила довіру споживачів в більш ніж 80 країнах світу, всі товари Crayola пройшли експертизу на відповідність європейським нормам безпеки. Безпека та висока якість всієї продукції є пріоритетним завданням компанії Binney & Smith.

В асортименті товарів Crayola особливе місце займає продукція для найменших (малят від 1 року). Це олівці, які не принесуть шкоди, якщо малюк випадково потягне їх в рот, і фломастери, сліди від яких легко відмиваються з ручок і без особливих зусиль відпираються з одягу, що робить їх дуже популярними не тільки серед дітей, але й серед батьків. Продукти Crayola, Україна не виняток, можна придбати в будь-якому місті, в більшості магазинів.

Асортимент продукції:

  • канцелярське приладдя: воскові олівці (крейда) як класичні, так і з блискітками, а також змиваються крейди, кольорові олівці, всілякі фломастери, пластилін, шкільні білі дрібні і кольорову крейду для малювання, фарби, в тому числі для малювання пальцями, великі баночки з фарбою для змішування кольорів, а також гуаш;
  • набори для художньої творчості: містять різні заготовки для створення робіт з певного матеріалу, наприклад, з паперу, кольорового піску; містять в різній комплектації предмети для малювання, розфарбовування і ліплення;
  • серія модної канцелярії і оригінальних наборів для творчості для дівчаток 8-12 років. Цікаві дизайнерські рішення в оформленні звичних канцелярських товарів, яскраві кольори і проходження тенденціям у підлітковій моді — ось відмітні особливості продукції із серії Creations. У цій же групі представлена і дитяча біжутерія для маленьких модниць.

Продукцію Crayola купити, Україна вже давно дала притулок її на полиці своїх магазинів, можна в інтернет-магазині «Будинок іграшок».

Розгорнути
Crayola
(1 -24 из 146)
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень