Chuggington

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Chuggington іграшкові набори

Чаггінгтон дивовижне містечко, в якому живуть справжні живі паротяги та люди, що керують ними. Щодня вони виконують складні завдання і долають великі відстані залізницею. Сьогодні у маленьких шанувальників цього мультсеріалу є унікальна можливість пограти в Чаггінгтон: веселі паровозики Chuggington і залізниця для них в ігрових наборах представлені у величезній різноманітності. Chuggington toys обов'язково сподобаються Вашій дитині.


Chuggington: ігрові набори на будь-який смак

Уперше іграшки з серії Chuggington купити стало можливим у 2010 році. В зв'язку з неймовірним ростом популярності мультфільму було вирішено випустити серію іграшок під цією маркою. Перші покупці відразу ж помітили неймовірну схожість наборів та окремих паротягів з мультяшними, і від цього маленьким шанувальникам грати було ще цікавіше.

Зверніть увагу, Chuggington набори також виконані з урахуванням розвитку різних історій. Наприклад, виробник пропонує не лише будинки та дороги за мотивами мультфільму, а й різноманітні вагони з додатковими аксесуарами (вагони з кінотехнікою, динозавром і т.п.). Chuggington Traintastic Adventures призначені для дітей віком 3-7 років. Ці іграшки виготовляються з міцних і безпечних матеріалів, тому Ви можете бути спокійні: у юного любителя чарівного містечка не з'явиться алергії, іграшка довго прослужить навіть під час щоденних активних ігор.

Chuggington: поїзди, дороги, ігрове обладнання та багато іншого — тепер в Чаггінгтон можна грати, а не тільки дивитися по телевізору!

Купити Сhuggington toys в інтернет-магазині «Будинок іграшок»

Chuggington (Чаггінгтон) — одні з найпопулярніших іграшок, створених за мотивами пригод героїв з однойменного мультфільму. Ваша дитина буде рада такому подарунку.

Інтерактивна залізниця Chuggington представлена в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок» у великій різноманітності. Залізниця Chuggington займе непосиду на довгі години і допоможе розвинути фантазію, моторику й уважність, представляючи собою не просто іграшку, а справжню комору нових знань і відчуттів для малюка, що росте. Крім того, в нашому каталозі Ви зможете замовити і купити паротяги Чаггінгтон (Chuggington) і поповнювати колекцію депо дитини.

Розгорнути
Chuggington (1 -24 из 114)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...5

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень