example-top-banner

Гарячі акції

medalmedalХіт продажу
-48% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-55% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-70% Акційний товар
-21% Акційний товар
-20% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-15% Акційний товар
-25% Акційний товар
-30% Акційний товар
-21% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-71% Акційний товар
-22% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
-20% Акційний товар
-15% Акційний товар
-43% Акційний товар
-40% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-39% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-39% Акційний товар
Моторизовані конструктори - Конструктор Engino Inventor Motorized 90 в 1 (9030)

Код товару: 506224

Конструктор Engino Inventor Motorized 90 в 1 (9030)

1 498 грн

2 455 грн

Відео

ТОП 5 LEGO CITY. Лучшие конструкторы ЛЕГО 2018

Будинок iграшок

3 615 переглядів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Дитячі конструктори: грай і розвивайся!

Класична іграшка, однаково цікава дітям різного віку, була винайдена німецькими інженерами в 1880 році. Перший дитячий конструктор складався з невеликих різнокольорових цеглинок, виготовлених на основі суміші олії, піску та крейди. За задумом авторів із такого «будівельного матеріалу» можна було зібрати кілька моделей кам'яних будівель з колонами, вежами та арками. Через 20 років у Великій Британії англійський винахідник і бізнесмен Френк Хорнбі представив громадськості «механічний посібник для новачків», що містив металеві балки, куточки, перекриття та інші деталі для конструювання. Дерев'яний конструктор для дітей вперше з'явився в Данії у 1932 р., а найпопулярніші сьогодні пластикові набори — в 1958 році.

Сучасний ринок конструкторів поповнився магнітними й електронними моделями, іграшками з елементами нестандартної форми та рухомими деталями. Тому вибрати потрібний варіант відповідно до віку, інтересів і хобі дитини — зовсім не складно.

Детские конструкторы

Дитячі конструктори для хлопчиків

Виробники випускають набори конструкторів, призначені для хлопчиків і дівчаток. Такий поділ пов'язаний з тематикою комплектів. Теми «Військова техніка», «Транспорт», «Поліція» зацікавлять хлопців, а набори з категорії «Шопінг», «Місто», «Принцеси» — дівчат. Однак існують моделі, розраховані на широку дитячу аудиторію. Найчастіше такі серії трапляються в каталозі «Лего».

Набори дитячих конструкторів для хлопчиків базуються на різних історіях: боротьба героїв з лиходіями, протистояння поліціянтів та правопорушників чи ув'язнених, еволюція транспортних засобів. До деяких тематичних наборів додаються аксесуари, зброя, наклейки, фігурки персонажів. Товари для малюків вирізняються своєю дидактичністю.

Хлопцям підходять конструктори для дітей освітнього та наукового спрямування. Так конструювання стане не просто розвагою, а й допоможе зрозуміти закони фізики та механіки, познайомить з будовою механізмів і основами програмування.

Вікові особливості

Розробники конструкторів враховують вікові особливості розвитку дитини і вказують мінімальний вік, для якого підходить даний набір. Рекомендації досить умовні, проте варто звернути на них увагу. Комплекти для школярів не підійдуть для маленької дитини, адже вони містять дрібні елементи, які малюк може проковтнути або вдихнути. Складання конструкторів з великою кількістю блоків виявиться нецікавою і складною забавкою для малюка, а ігри з таким конструктором не принесуть задоволення.

Малюкам підійдуть моделі з текстильними, дерев'яними або пластиковими цеглинками великого розміру. Обирайте набори з елементами 4–5 кольорів, інакше дитина заплутається в різноманітті забарвлень.

Іграшки для молодших школярів містять досить дрібні елементи. Для них виготовляються тематичні набори, магнітні та м'які конструктори, моделі з електродвигуном, шарнірним і гвинтовим з'єднанням.

Старшій віковій групі рекомендовані складні моделі з рухомими елементами, варіанти для моделювання та колекціонування, робототехніки.

Види іграшок

  • Блокові. Класичний приклад моделей з блоковим з'єднанням — кубики «Лего», проте технологія з'єднання елементів завдяки рельєфним виступам і пазам застосовується також у виробах інших виробників. Такі іграшки зазвичай виготовляються з пластику та включають деталі простої форми. Конструкції, складені цеглинками з блоковим кріпленням, надійні: навіть від падіння вони не розпадаються на окремі частини. Цей варіант універсальний і підходить для дітей різного віку та статі.
  • Магнітні. Елементи дитячих конструкторів цього виду скріплюються між собою завдяки постійним магнітам. Блоками з таким кріпленням можна складати контури фігур і об'ємні композиції. Завдяки високій потужності неодимових магнітів, деякі моделі не поступаються за міцністю блоковим конструкціям. Часто набори комплектуються фігурками тварин і людей, колесами, рейками й іншими аксесуарами. Купити перший комплект з магнітними деталями можна дитині від трьох років.
  • Гвинтові. Щоб зібрати модель із таким видом кріплення, юному інженеру знадобляться спеціальні інструменти. Виробники пропонують не лише металеві іграшки на болтах і гайках, а ще й більш сучасний варіант із пластику. У наборах підвищеного рівня складності з однакової кількості елементів можна зібрати від двох моделей транспорту, тварин або споруд.
  • Клейові. Це набори паперових деталей, що послідовно склеюються та утворюють об’ ємну фігуру. Конструктори цього виду потребують від дитини особливої акуратності й уважності.
Детские конструкторы

У чому користь

Завдяки конструюванню дитина легко зможе зрозуміти такі поняття як колір, форма, розмір, об’єм. Під час гри інженери-початківці розвивають дрібну моторику, фантазію, просторове мислення та логіку. Разом з моделями роботів і різною технікою дитина вивчає основи мов програмування і математики, відкриває в собі творчі здібності, тренує організаційні навички та стає більш впевненою в собі. Купити конструктори — значить подарувати синові або дочці цікаве дозвілля з елементами емоційного та інтелектуального розвитку.

В інтернет-магазині bi.ua можна придбати оригінальні товари за приємною ціною з доставкою по Києву та інших містах України.