example-top-bunner

Гарячі акції

medalmedalХіт продажу
-17% Акція
-17% Акція
-17% Акція
medalmedalХіт продажу
-31% Акція
-59% Акція
-50% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-30% Акція
-25% Акція
Магнітні конструктори - Класичні елементи SmartМax (SMX 105)

Код товару: 529735

Класичні елементи SmartМax (SMX 105)

599 грн

799 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акція
medalmedalХіт продажу
-31% Акція
-28% Акція
Конструктори з унікальними деталями - Конструктор Edushape Connects (829012)

Код товару: 332515

Конструктор Edushape Connects (829012)

229 грн

319 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-17% Акція

Відео

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитячі конструктори: 5 помилок при виборі іграшки

Якщо ви хочете купити конструктор, отже, знаєте про його корисний вплив. Значить, ви турботливі батьки і думаєте про правильний розвиток дитини. На жаль, часто дорослі помиляються в своєму виборі. Ми хочемо поділитися досвідом і проілюструвати основні помилки при купівлі іграшки:

При виборі не враховується вік дитини. Це основна помилка. Будьте уважні при підборі іграшки або запитайте продавця-консультанта, який саме тип конструктора підійде для ігор. Конструктор для маленьких (1-2 рочки) дуже відрізняється від конструктора для вже дорослих дітей (від 3 до 5 років). Мінімум, що може трапитися при неправильному виборі - іграшка просто не зацікавить. Максимум - сильно зашкодить дітворі;

Не приділяється належної уваги якості матеріалів. Масовий продаж конструкторів - це добре, звичайно. Але серед таких іграшок можна абсолютно випадково купити конструктор для дітей з токсичного матеріалу. Простіше кажучи, на ринку багато підробок;

Упередження. Як не дивно, більшість покупців вважає, що конструктор підходить виключно для хлопчаків. Це не так. Є серії конструкторів для дівчаток з принцесами і феями.

Якщо вас зацікавило питання, де купити конструктор в Києві (або в іншому місті країни) - не турбуйтеся. Рушайте в найближчий магазин «Будинок іграшок» і ознайомтесь а асортиментом. Або спробуйте замовити конструктор в нашому інтернет магазині. Ціни для дитячих конструкторів цілком доступні.

Конструктори для самих маленьких і великих

Неправильно говорити тільки про найпоширеніші помилки. Купити дитячий конструктор в Україні зовсім не складно. Погодьтеся, складніше орієнтуватися у всьому цьому різноманітті іграшок. Презентуємо для вас міні-путівник «Кращі конструктори»:

  • Для дитини в 1-2 роки. Симпатичний шкільний автобус прокотить «з вітерцем»! Він приємно м'який і в кузов можна посадити 6 різнокольорових блоків. Також можна зацікавити малюка конструктором з 33 великих деталей. А вашу крохотулю-дівчинку просто вразить Принцеса Сонячний промінчик - іграшка викликає посмішку;
  • Для активних і цікавих малюків в 2-3 роки. Ідеально підходять об'ємні конструктори-фігурки з піни. Їх можна м'яти, кидати, кусати - і абсолютно безпечно для здоров'я. Ви зможете вивчити основні кольори і форми такого конструктора. Навчіться складати фігурки і радіти своїм успіхам. Для дівчаток є величезний палац з принцесою і екіпажем;
  • Пізнавальні конструктори для дітей від 3 до 5 років. Конструктор «Ланцюжок» відмінно підійде для розвитку дрібної моторики. В наявності іграшки з 132 детальок середнього розміру. Будь-який з таких конструкторів підійде для дівчаток і хлопчиків.

При виборі завжди складно передбачити, іграшка буде цікава дитю тільки 3 хвилини або 3 роки. Тому якщо малюк закинув конструктор подалі - нічого страшного, він обов'язково повернеться до нього через деякий час.