example-top-banner

Hauck

Фільтри

Ціна

до

Компанія Hauck була заснована 1921 року в Зонфельде (Німеччина), коли її засновник Фелікс Хаук відкрив свою майстерню з виготовлення колисок. Наприкінці 50-х років Hauck стала великою компанією з виробництва та збуту дитячого одягу.

В 1970 році компанію очолили Клаус і Аннета Фойлер, якими було ухвалене рішення повністю обновити асортименти Hauсk і обрати своєю основною спеціалізацією виробництво дитячих колясок, колисок і ліжечок. В 1989 компанія підписує ліцензійну угоду на виробництво товарів з логотипом компанії Уолта Диснея.

До початку 90-х років асортимент товарів вироблених компанією Hauk мав сенсаційний успіх у Європі та зробив відомим торговельну марку Hauсk в усьому світі.

В 1996 році керування компанією успадкували діти Клауса й Аннеты Фойлер - Йорг і Беатриса. Це дало новий поштовх у розвитку основної спеціалізації Hauсk - виробництві дитячих колясок, колисок і автокресел. Крім того починається виробництво різних предметів догляду за дітьми, таких як стільчики для годування, набори для немовлят, мобільна система спостереження за дітьми й звичайно ж, поповнюється асортименти дитячих іграшок.

В 2000 році компанія запустила виробничу лінію Asahi. А в 2001 розпочате виробництво продукції серії Mini Star (дитячі коляски середньої цінової категорії).

В 2002 році була заснована філія компанії I'COO Gmb і нова незалежна торговельна марка I'COO - коляски найвищого рівня, відмінною рисою яких стають модний дизайн і сучасні технічні рішення. У цьому ж році підписана ліцензійна угода з Esprit.

2004 рік знаменний для компанії Hauсk запуском торговельних марок TRAXX і miniTRAXX. З miniTRAXX асортимент виробів розширений скутерами й триколісними велосипедами для дітей.

З 2005 року компанія Hauсk відкриває нову торговельну марку Rockstar-Baby, відмінною рисою цієї дитячої продукції є яскравість та динамічність.

Розгорнути
Hauck
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень