example-top-banner

Вайс Елк

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Першому в світі дитячому будівельному конструктору виповнюється 150 років. У 1870 році німецький педагог створив мініатюрні блоки, з яких можна було створювати будівлі. Конструктор Wise elk на світовому ринку недавно. Цей молодий бренд встиг зарекомендувати себе завдяки оригінальній продукції та уважному підходу до деталей.

Чим хороший конструктор Wise elk

Коли справа стосується іграшок Вайс Елк, впору забути про всі стереотипи. Ні стать, ні вік не мають значення. Їхня продукція сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. А самі виробники заявляють, що їхні товари призначені для людей від 5 до 99 років.

Торгова марка приділяє особливу увагу безпеці. Батьки можуть не турбуватися про якість матеріалів – всі вироби виготовлені з натурального дерева. У набори входить клей для з'єднання деталей. Він також безпечний і не має токсичних домішок.

Виробники акцентують увагу на тому, що продукція відповідає стандартам безпеки, прийнятим у Європі, США та Австралії. В Австралії Вайс Елк навіть отримав премію «Іграшка року 2018». Так що купити конструктор Wise elk – значить зробити кращий подарунок для гармонійного та безпечного розвитку дитини.

Як виглядає конструктор Вайс Елк

Конструктор Вайс Елк являє собою набір деталей. Частини конструктора – гладкі блоки, з яких і збираються пам'ятники архітектури. Це можуть бути знамениті замки, мости або форти. У комплект входить і клей. Він призначений для скріплення окремих елементів воєдино. Але не слід думати, що це робить іграшку «одноразовою». Досить помістити готову саморобку у воду на 30 хвилин. Клей розмокне й деталі роз'єднаються. Після цього ними можна буде гратися знову.

Іграшки Вайс Елк запам'ятаються завдяки високому рівню деталізації. Кожна цеглинка виглядає максимально реалістично. Ще один примітний нюанс – унікальність іграшок. Дизайнери створюють обмежену кількість наборів.

У комплект входить інструкція. У ній – приклад виробів, які можна створити з блоків. Але крім них завжди можна побудувати щось своє. Так дитина відчує себе справжнім архітектором, що створює щось нове. Дітей порадує захоплююче заняття, а батьків – розвиток у дитини логіки, дрібної моторики, фантазії, уяви та просторового мислення.

З огляду на всі перераховані переваги, ціна на конструктор Wise elk в Києві й Україні здається доступною практично для будь-якого гаманця. Вартість залежить від кількості елементів у комплекті. У нашому інтернет-магазині невеликий набір до 500 елементів коштує до 500 грн. У великі набори за 1000 грн. входить 1200+ деталей.

Крім цеглинок, клею та інструкції, в упаковці знаходиться зручна підставка та пластиковий бокс для зберігання.

Wise Elk Ціна
НазваЦіна
Конструктор Wise elk Білий дім (70507) 999 грн
Конструктор Wise elk Замок Дракона (70385) 849 грн
Конструктор Wise elk Банк (70545) 499 грн
Конструктор Wise elk Лондонський Тауер (70453) 999 грн
Конструктор Wise elk Вокзал (70538) 499 грн
Конструктор Wise elk Салун (70521) 499 грн
Розгорнути
Wise Elk
(1 -24 из 11)
newnewНовинка
newnewНовинка
newnewНовинка
newnewНовинка
newnewНовинка
newnewНовинка
Ще 7 товарів

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн