example-top-banner

Komarov TOYS

Фільтри

Ціна

до

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Дерево і камінь - перші матеріали для дитячих іграшок, які використовувалися нашими предками. Сьогодні в століття пластику і металу, всі чомусь забувають про дерево як екологічно чистому і досить таки міцному матеріалі для виробництва іграшок.

Українська Фабрика з виробництва дерев'яних іграшок Komarov TOYSвпевнена в тому, що за дерев'яними іграшками майбутнє. І тому випускає всю свою продукцію саме з дерева. Перевага таких іграшок: екологічність, безпека, міцність, довговічність, наявність позитивної енергетики самої матінки природи.


В асортименті Komarov TOYS присутні не тільки іграшки нового покоління, а й давно забуті іграшки минулих років. Перед тим як потрапити на полиці магазинів, товар тестують маленькі користувачі продукції. Товар Komarov TOYS проходить ретельну перевірку на відповідність санітарним нормам. Фабрика Komarov TOYS має на свою продукцію декларацію про відповідність товару технічним регламентам №UA.011.D.00159-15 і сертифікат №UA1.094.0007695-15.

Кубики для вивчення цифр і алфавіту, сортери, пірамідки, мозаїки, шнурівки ТМ Komarov TOYS допоможуть малюкові розвиватися не по днях, а по годинах. Для розваги малюка і знайомством зі світом театру в асортименті ТМ Komarov TOYS присутні ширми для лялькових театрів, театри тіней. І хто знає, може дитина після першої прем'єри захоче спробувати себе в ролі ляльковода або створити власну казку. А для того щоб шпалери в квартирі залишилися цілими і не розмальованими ТМ Komarov TOYS пропонує широкий вибір мольбертів.

Komarov TOYS Ціна
НазваЦіна
Шнурівка Komarov TOYS Кед (К 147) 144 грн
Мольберт KOMAROVTOYS для малювання крейдою і фломастером (М 404) 1 755 грн
Набір для творчості Дошка для малювання Komarov TOYS (М 405) 1 242 грн
Дерев'яна іграшка Komarov TOYS Стукалка (A 315) 396 грн
Іграшка шнурівка Кольорові кульки KOMAROVTOYS 189 грн
Набір для творчості Дошка для малювання Komarov TOYS (М 407) 1 026 грн
Іграшка-шнурівка Komarov TOYS Котушка-ґудзик-голка (К 150) 108 грн
Розгорнути
Komarov TOYS
(1 -24 из 61)
paymentpartpaymentpartОплата частинами

Мольберт Komarov TOYS(М 412)

629 грн

Шнурівка Квіточка(K122)

135 грн

Шнурівка Сонечко(К 108)

135 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень