example-top-banner

PIKO - залізниця, локомотиви, ЗД-рейки

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

PIKO Spielwaren GMBH (ПІКО Шпільварен) - німецька фірма-виробник моделей та аксесуарів залізничного моделізму, заснована в 1949 році у м.Хемніц, Німеччина як державне підприємство на базі філії компанії Siemens.

У 1951-1952 роках відбулося часткове перенесення виробництва до м.Зоннеберг, де у співпраці з державною компанією VEB EIO інженери PIKO почали створення перших моделей локомотивів, які незабаром під брендом PIonier KOnstruktion (PIKO ) з'являються на виставках іграшок і моделізму.

1953 рік - конструктори компанії розробляють моделі локомотивів з живленням і управлінням від джерела постійного струму. У 1958 році компанія PIKO входить до складу німецького державного об'єднання з виробництва іграшок VVB Spielwaren, а рік потому створює філію виробництва в місті Радебург, де незабаром розміщується повний виробничий цикл моделей і компонентів стандарту 1:87 H0.

В середині 1964 року PIKO починає постачання своїй продукції за кордон. Перші вироби PIKO - набори Junior з живленням від батарей з'являються в московських магазинах «Дитячий світ». Продукція представлена під маркою PIKO Modellbahn.

В кінці 80-х років у зв'язку з розвалом ГДР PIKO тимчасово припиняє випуск своєї продукції. Але незабаром в компанії з'являється новий власник, її розвиток стає динамічним, а продукція PIKO продовжує продаватися в багатьох країнах світу.

У 1992 році компанія була приватизована і перейменована в PIKO Spielwaren GMBH. Після об'єднання Німеччини PIKO доводиться конкурувати з такими крупними фірмами як Märklin і Fleischmann.

У період з 2000 по 2002 рік PIKO знов починає активну роботу на російському ринку. У 2004 році компанія окрім оновлення модельного ряду, починає розширення асортименту додаткових елементів дороги і систем цифрового управління DIGI і Digital Start-set.

Сьогодні компанія PIKO всесвітньо відомий і визнаний виробник модельних залізниць, а її представництва відкриті в 23 країнах світу. Залізниці і аксесуари PIKO дають можливість відчути себе машиністом залізничного складу ХIX-го століття або помандрувати на суперсучасному швидкісному експресі, перенестися в часі та просторі, відтворити обстановку галасливого міста або, навпаки, затишного передмістя.

Діти отримають незабутні враження від гри із залізницями серії PIKO Hobby і надовго збережуть в своїх серцях теплі спогади. А досвідчені колекціонери із придбанням залізничних моделей серії PIKO Professional стануть володарями зменшених (у масштабі 1:87) копій паровозів, електровозів, локомотивів, вантажних і пасажирських вагонів.

Асортимент продукції:

  • базові набори, які містять все, щоб зібрати просту модельну залізницю і запустити перший поїзд;
  • локомотиви: паровози, тепловози і електровози;
  • макети будівель: виробничі, технічні і побутові споруди, які надають макету залізниці додаткову реалістичність;
  • додаткові частини для розширення і доповнення макету (рейки, стрілки, тупики та ін.);
  • аксесуари (дерева, кущі, освітлення та ін.).
Розгорнути
PIKO
(1 -24 из 2)
Ще -2 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень