example-top-banner

Кейс кідс

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Іграшки K`s Kids

Компанія K`s Kids була створена в 1997 році в Гонконзі й так добре прийнята покупцями (батьками й дітьми), що менш ніж через 5 років вона стала експортуватися в більш ніж 50 країн світу. Концепція, яку запропонувала компанія, була високо оцінена в індустрії з виробництва іграшок, внаслідок чого компанія заслужила близько 20 різних нагород у США, Південній Африці, Великобританії.


Оригінальність продукції компанії є результатом роботи цілої команди фахівців, до якої входять психологи, експерти з розвитку дитини, а також батьки. K`s Kids випускає серії іграшок, спеціально розроблених для грудних дітей і дітей ясельного віку. При виробництві своїх чудових навчальних іграшок компанія використовує тільки найбезпечніші матеріали.

Компанія створила й успішно просуває на ринку своїх популярних героїв — це милі дівчатка Джулія та Барбара, симпатичні хлопчики Вейн і Майкл, чудове ведмежа Сем, веселий зайчик Іван, сміливий ведмедик Бобі та чарівна кішечка Мімі.

Основною метою компанії є надання максимально можливого асортиментного ряду для дітей від народження до 3-х років. Із цією метою готується до випуску нова серія продукції по догляду за новонародженими «Аксесуари для новонароджених». У неї ввійдуть соски, пляшечки для годування, пустушки, набори, що відповідають стандартам безпеки, меламінового посуду для приготування їжі, для купання дітей, гребінці, щіточки для миття пляшок, піпетки, прорізувачі та багато іншого. Продукція виконана в стилі компанії — яскрава, барвиста, бездоганної якості.

Асортимент компанії:

1. Розвиваючі іграшки K`s Kids

Ця серія іграшок направлена на розвиток дітей різних вікових груп. Оригінальні ефекти для розвитку музичного сприйняття, різні тканини та матеріали для тренування тактильних відчуттів є найважливішими елементами іграшок для активних ігор. Усі без винятку іграшки цієї серії, від крихітного брязкальця до великого розвиваючого килимка, дають дитині прекрасну можливість у процесі гри пізнавати навколишній світ, навчатися і насолоджуватися грою. Саме іграшки компанії для активних ігор отримали найбільшу кількість міжнародних і національних престижних призів таких, як Toy of the Year («Іграшка року») і Best Toy award («Найкраща іграшка»).

2. Музичні іграшки K`s Kids

Маленькі діти люблять музику не менше, ніж дорослі. Вченими доведено, що музика впливає на настрій дитини і дає їй відчуття захищеності. В репертуар музичних іграшок компанії увійшли кращі музичні твори. Рівень гучності іграшок адаптований для слуху малюка. В асортименті представлені як надліжкові вертушки та брязкальця з м'якими, спокійними мелодіями, так і іграшки з сучасною, ритмічною музикою.

3. Брязкальця для дитячих колясок

Перша іграшка будь-якого немовляти — брязкальце, яке надалі стає його найкращим другом. В асортименті компанії представлені брязкальця найрізноманітніших форм і кольорових рішень, які можуть задовольнити будь-який смак. За мірою зростання дитини батьки мають можливість купувати різні брязкальця для колясок, крісел для годування й автомобільних крісел.

4. Книжки «Читай і грай»

Усі батьки піклуються про те, щоб дитина в процесі гри не тільки отримувала задоволення, а й розвивалася, вчилася. З цією метою компанією була створена серія іграшок «Читай і грай», що представляє собою анімовані інтерактивні книжки за мотивами відомих казок і сюжетів усього світу. Барвисті, яскраві, зі звуковими ефектами, ці книжки здатні надовго зайняти увагу малюка, а батьки отримають прекрасну можливість розповісти дитині зміст сюжету книжки, супроводжуючи свою розповідь ілюстраціями.

5. Серія «Герої Кс Кідс»

Патрік, Сем, Іван, Вейн, Джулія та Барбара є найпопулярнішими героями, створеними компанією, однаково улюблені батьками і дітьми. Вони не тільки є прекрасними іграшками для новонароджених і маленьких дітей, а можуть стати друзями їхніх старших братів, сестер і навіть батьків. Щороку компанія додає до своєї колекції нових персонажів. Після всіма улюблених іграшок з'явилися клоун Джекі, жираф Ігор, хлопчик Хенсел і дівчинка Хейлі.

Іграшки K`s Kids купити Ви можете в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок». Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні.

Розгорнути
K’S Kids
(1 -24 из 8)
Ще 4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн