Іграшкові залізниці та потяги
Фільтри

136 грн
269 грн

136 грн
269 грн

1 579 грн
1 809 грн


136 грн
269 грн

136 грн
269 грн

136 грн
269 грн

1 599 грн
2 297 грн

Вас може зацікавити
Дитяча залізниця: розвага для дітей та дорослих
Іграшкові залізниці та поїзди – це іграшка з багаторічною історією. Діти люблять потяги з пасажирськими або вантажними поїздами, легко перетворюються на вагоновожатого або кондуктора, вигадують масу ігор. Залізниця - це і конструктор, і іграшка "в одному флаконі".
Важко знайти дитину, яка б не захоплювалася побачивши самостійно рухається дитячої залізниці. З моменту появи іграшка зазнала безліч трансформацій, але популярність її, як і раніше, залишається незмінною. На зміну паперовим та бляшаним залізницям прийшли іграшки, виконані з дерева, пластику та металу. А парову машину, що діє, замінили електродвигуни, що працюють від мережі або батарейок. Серед представлених на ринку товарів для дітей знайдуться і варіанти для найменших — яскраві пластикові паровозики, які рухаються вручну.
Іграшкові поїзди з дерева
Як правило, такі вироби повністю виконані з деревини твердих порід. У комплекти входять рейки, паровоз і кілька вагонів, пофарбованих у червоний, зелений, жовтий або інший соковитий колір. Дорога збирається за принципом пазлів або за допомогою магнітного контакту. Разом із локомотивом у набори входять аксесуари (дерева, будівлі, мости, залізничні знаки), що допомагають урізноманітнити гру.
Дерев'яний іграшковий поїзд з ручним керуванням вибирайте малюкам у віці 2–4 років. У цей період дитина прагне до самостійності і напевно захоче катати поїзд залізницею самотужки. Дітям старшого віку можна придбати моделі на радіокеруванні.

Вироби із пластику та металу
Більшість виробників виготовляють іграшки з пластику. Така популярність матеріалу цілком зрозуміла — він міцний, гнучкий і недорогий. Із пластику відливають дрібні і великі деталі, створюють точні конструкції і яскравий ландшафт. Пластикова іграшкова залізниця буде цікава і малюкам, і підліткам. Для більш юної аудиторії підійдуть моделі з великими елементами, а дітям 8–13 років запропонуйте реалістичні варіанти з електронним управлінням поїзда на вузьких рейках.
Щоб досягти високої деталізації залізниці, у виробництві використовують метал. Такі вироби найбільш дорогі. Металеві моделі максимально схожі на справжні потяги і навіть виконуються в масштабі 1:87, 1:120 або 1:160. Існують і інші типорозміри, але вони менш популярні в Україні.
Комплектація
Пасажирські та вантажні дитячі поїзди, що реалізуються в інтернет-магазинах, мають різну комплектацію. Більшість наборів включають:
- один або кілька вагонів;
- локомотив;
- прямі рейки;
- радіусні рейки;
- фігурки чоловічків (машиністи, робочі, пасажири);
- мініатюрні будівлі, рослини, тунелі, мости;
- тварини;
- світлові і звукові ефекти.
Перехрестя, що допомагають змінювати напрямок руху, зазвичай у комплект не входять, їх доведеться купувати окремо. Можна вибрати залізницю з мінімальною комплектацією і купити бажані деталі додатково.

Як вибрати
При виборі варто враховувати чотири основні правила.
- Вік дитини. На думку психологів, не варто пропонувати залізницю малюкові молодше півтора року. Для дітей 1,5–5 років у пріоритеті безпека і якість залучених матеріалів.
- Спосіб збірки конструкції. Подумайте, чи зможе син або дочка самостійно впоратися зі збіркою рейок в кільце або більш складну форму.
- Надійність стикування. Елементи залізних, дерев'яних або пластикових рейок повинні надійно кріпитися між собою, від цього залежить якість гри.
- Сертифікація товару і застосування безпечних для здоров'я дітей матеріалів (барвники, дим, обробка поверхонь).
Яку користь приносять
Збірка залізних елементів у єдину конструкцію розвиває просторове мислення, тренує посидючість і сприяє розвитку уяви. Маніпуляції дрібними деталями стимулюють розвиток координації та спритності, моторики пальців і мови. Стикаючись з новими поняттями, діти розширюють словниковий запас і кругозір. Гра з поїздом дарує позитивні емоції і об'єднує всіх членів сім'ї.
Де придбати
Придбати дитячу залізницю з доставкою по Києву та інших містах країни можна в «Будинку іграшок». У каталозі представлені товари для дітей різного віку. Продукція сертифікована і обов'язково порадує вас і ваших дітей.
Залізниці та потяги: популярні запитання
Які є види залізниць та потягів?
За матеріалом виготовлення: пластикові; дерев'яні; залізні. По виду управління: ручні; дистанційні. За наявності приводу: на батарейках або акумуляторах; з механічним заводом; без приводу.
Що входить у комплект залізниці?
Комплектація набору залежить від складності збірки і деталізації. Зазвичай в набір входять: один або кілька вагонів; локомотив; прямі і радіусні рейки; фігурки чоловічків і тварин; мініатюрні будівлі, рослини, тунелі, мости; світлові і звукові ефекти. Кількість елементів впливає на ціну іграшкової залізниці. Можна купити набір з мінімальною комплектацією і купувати потрібні деталі окремо.
Як обрати залізницю?
При виборі враховуйте наступні критерії: вік дитини: така складна іграшка підійде діткам мінімум старше півтора років; можливості поїзда: вид управління, наявність ефектів, можливість розширювати і добудовувати дорогу і ін .; якість: як стикуються і з'єднуються деталі, як тримається і рухається поїзд по рейках; складність збирання і наявність дрібних деталей: чим старша дитина, тим складніше комплект можна купити.
Яку користь приносить гра з дитячою залізницею?
Збірка дороги розвиває просторове мислення й уяву, координацію, дрібну моторику, а також тренує концентрацію уваги та посидючість. В процесі гри дитина розширює кругозір і вивчає правила поведінки в поїзді чи на дорозі.
Чим іграшкова залізниця відрізняється від моделі?
Модель — це точна копія паротягу, що не призначена для гри. Іграшкова залізниця — це спрощена імітація, яка має меншу деталізацію й не завжди дотримується масштабу деталей.