example-top-banner

Limo Toy

Фільтри

Ціна

до

Тематичні ігри: обираємо іграшку «Лімо Той»

Китайський виробник дитячих товарів з'явився на світовому ринку в 2011 році й запропонував мільйонам покупців яскраві й захоплюючі конструктори, сортери, машинки й безліч інтерактивних ляльок. Продукція компанії орієнтована на дітей різних вікових груп і призначена для малюків, що лише вчаться грати й пізнають навколишній світ, а також дітей більш старшого віку. Хлопчиків 3–5 років напевно зацікавлять ігрові набори Limo Toy, а дівчаткам припадуть до душі пупси з медичними інструментами. Пластикові деталі й елементи комплектів виготовляються на заводі в Китаї і проходять контроль якості на етапі проектування і в процесі побудови.

LIMO TOY

Тематичні комплекти

Компанія поспішає познайомити хлопчиків віком від 3 років зі своїми новинками — дитячими рольовими наборами «Лімо Той»: «Пожежною станцією», «Будівельним треком» і «Поліцією». Юні шанувальники небезпечних професій зможуть побувати захисником порядку, пожежним або будівельником. У комплекти входять деталі різної форми й розміру, що складаються в трек. Гра з елементами дороги розвиває у дитини:

  • психомоторні функції;
  • логічне та образне мислення;
  • уяву і фантазію;
  • сприйняття простору.

Щоб організувати цікаве дозвілля для дівчинки-дошкільняти, купіть їй в інтернет-магазині комплект іграшок Limo Toy «Медичні інструменти лікаря». Із його допомогою маля позбудеться страху перед медпрацівниками, приміряє на себе роль медсестри і вигадає власні цікаві сюжети.

Переваги товарів

Різноманітні моделі треків, зброї й машинок китайської торгової марки виготовляються з безпечного для здоров'я дитини пластика, відрізняються тривалим терміном служби, яскравими кольорами й барвистою упаковкою. Ціна на Limo Toy в Україні потішить батьків, тому синові або дочці можна придбати не один, а відразу декілька подарунків.

Розгорнути
Limo Toy
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн