example-top-banner

Статті

17.07.2017

1505

Підняти вітрила: вирушай в подорож на кораблі від LEGO Star Wars

Принадність конструкторів LEGO Star Wars полягає в тому, що кожен гравець може приміряти на себе безліч образів і обігравати нескінченне число сюжетів. Яскравий тому приклад - набір «Вітрильний корабель Джабби» від ЛЕГО Стар Варс. Головний герой історії - величезний, товстий і жорстокий червоподібний лиходій Джабба з раси хаттов. Згідно оригінальної версії «Зоряних воєн», Джабба мерзенний і нещадний, але творці конструктора ЛЕГО запропонували дітям альтернативний варіант. За їхньою версією, Джабба підступний лиходій, але він не втратив деяких хороших якостей. Його зле серце здатна пом'якшити музика. Він навіть тримає на своєму кораблі музиканта. А ще за сюжетом зоряної саги принцесі Леї, щоб звільнитися з полону і врятувати друга Хана Соло, довелося розправитися з Джаббою. Але з ігровим набором ЛЕГО немає зумовлених фіналів: кожна дитина може самостійно придумати, як будуть розвиватися події. Цей та інші ігрові набори пропонує купити інтернет-магазин «Будинок Іграшок». В асортименті представлені великі і малі набори ЛЕГО, набори з міні-фігурками, моделями техніки і транспорту.

Зміст:

  1. Історія Джабби Хатта.
  2. Конструктор «Пустельний корабель Джабби»:

Історія Джабби Хатта

Джабба Хатт - величезний, товстий черв'як зі здоровенною головою. З цієї гігантської лисою, покритої складками голови на оточуючих дивляться хитрі очиці. А коли Джабба сходить до спілкування з співрозмовником краще відійти подалі від величезної пащі. Руки Джабби сіро-зеленого кольору, як і решта тіла, але червоподібний представник раси хаттов прикрасив одну з них татуюванням червоного кольору.

Джабба Хатт очолює найбільшу злочинну групу. Його організація не гребує ні вбивствами, ні торгівлею рабами, ні контрабандою. Одного разу доля зводить Джаббу з молодим авантюристом Ханом Соло. Хану і його найкращому друга Чубаккі вдаються найризикованіші перельоти. Слава про їх кораблі «Сокіл тисячоліття» гримить на всю галактику. Але Хан Соло заборгував хитрому Джаббе. Йому доводиться бігти. Під час одного з перельотів він знайомиться з Беном Кенобі і Люком Скайвокер. Одинак і гордій Хан Соло з часом переймається ідеями повстанців і приєднується до принцеси Леї і Люка Скайвокер в боротьбі проти імператора.

Вперше фігурка Джабба Хатти була випущена в 2003 році. У 2006 в продаж надійшов набір «Пустельний корабель Джабби» (6210), а в 2012 - конструктор «Палац Джабби» (4480). Роком пізніше набір з палацом Джабби був перевиданий (9516). А в 2013 році шанувальники «Зоряних воєн» отримали оновлену версію «Пустинного корабля Джабби» (75020).

Конструктор «Пустельний корабель Джабби»

Сюжет

Сюжет ігрового набору відтворює культову сцену з фільму «Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая». Здається, за Ханом Соло ганяються всі лиходії Імперії. Джабба Хатт нацькував на нього пропащих бандитів, а Дарт Вейдер оголосив нагороду за його упіймання. Капітана «Сокола тисячоліття» загнали в пастку і зловили. Тіло Хана Соло заморозили в шматку карбоніту і доставили до Джаббе. Люк Скайвокер відправив до Джаббе дроїдів С-3РО і R2-D2 з пропозицією обміняти їх на Хана. Джабба відмовився і забрав дроїд собі. На допомогу капітану вирушила принцеса Лея. Вона замаскувалася під мисливця за головами і привела нібито полоненого нею Чубакка. Вночі Лея пробралася в кімнату, де тримали Хана Соло і звільнила його з карбонітового ув'язнення. Вона була впевнена, що до свободи залишився один крок. Але, бридко хихикаючи, через штори з'явився Джабба з напарниками. Місія принцеси провалилася. Джабба зробив Лею своєю рабинею і прикував ланцюгом. А Хана кинув в ту ж камеру, де вже сидів Чубакка.

Разом з дроїдом R2-D2 принцеса Лея розробляє план втечі. Їй таємно допомагає музикант Макс Ребо, схожий на сумного синього слоника. Хто б міг подумати, що навіть такий товстошкірий і підступний лиходій, як Джабба, виявиться любителем музики. Леї потрібно знайти спосіб позбутися від ланцюга і непомітно пробратися повз охоронців Вікуея і триокого Рі-Йіса. Якщо їй вдасться непомітно вислизнути в бокове вікно, яке відкрито, Лея виявиться прямо на палубі. А далі залишиться знайти і звільнити Хана Соло і поквитатися з Джаббою.

Що в наборі

У набір входить 850 деталей і 6 міні-фігурок: Джабба Хатт і принцеса Лея в наряді рабині, музикант Макс Ребо, два найманця-охоронця: Рі-Йіс і Вікуей, дроїд R2-D2 з підносом. Принцеса скута товстим ланцюгом, який тримає Джабба. У охоронців в руках зброя: бластер і сокира. Пустельний корабель оснащений двома вітрилами. На борту корабля встановлено палубна гармата, крім неї є ще одна потаємна гармата і пара ракет. У пустельного парусного корабля є колеса, верхня з'ємна палуба і відкидні борта. У пустельному кораблі глави контрабандистів знайшлося місце для трону Джабби, корабельної кухні і в'язниці. У зібраному вигляді корабель становить 43 см в довжину, 22 см у висоту і 22 см в ширину.

Рекомендовані статті

Серія конструкторів LEGO Star Wars засно...

17.07.2017

1232