Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

Хлопчику

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

2Вік дитини?

3Категорія розвитку?

 • Сенсорики
  Дрібної моторики
  Емоційне
  Музичне
 • Фізична
  Уяви
  Творче
  Уваги
 • Сприйняття простору
  Логіки
  Пам'яті
  Уміння грати
 • Математичних понять
  Лінгвістичний
  Речі

Новинки

paymentpartpaymentpartОплата частинами

NEW

Новинка

Будинок Іграшок у Одесі

Магазин іграшок в Одесі: подаруйте усмішку своєму малюкові

Дитинство — час, коли формується психіка, характер та інтелект. Важливу роль у розвитку особистості грають ляльки, конструктори, машинки, різні ігрові набори. Засновники мережі магазинів іграшок в Одесі «Будинок іграшок» прекрасно це розуміють і пропонують тільки якісні, безпечні та корисні товари для дітей.

Понад 8 років тому магазин дитячих іграшок «Будинок іграшок» підкорив інтернет-простір. Шанувальники онлайн-шопінгу можуть здійснювати покупки в інтернет-магазині, не виходячи з-за комп'ютера. В каталозі зібрано 50 тисяч дитячих товарів українських і закордонних брендів. Кожна дитяча іграшка, що доставляється до Одеси, сертифікована і безпечна для здоров'я. Якість — головний показник, за яким відбирається продукція для реалізації на сайті або в роздрібній мережі.

Що пропонує Bi.ua

 • Широкий асортимент ігор, комплектів і аксесуарів для хлопчиків і дівчаток різного віку. Вибрати іграшки для жителів міста Одеса допоможуть зручна навігація по сайту та онлайн-консультації менеджерів компанії. Щоб отримати повне уявлення про ляльку, ведмедя, настільну гру, батьки можуть ознайомитися з фотографіями й описом товару, а також з відгуками покупців.
 • Низькі ціни та можливість заощадити на покупці подарунка в інтернет-магазині. Компанія регулярно проводить знижки, акції, закриті розпродажі, пропонує клієнтам оформити накопичувальну карту, безкоштовно доставляє замовлення.
 • Останні новинки. Компанія безпосередньо співпрацює з офіційними виробниками та постачальниками, тому каталог постійно поповнюється новими фігурками героїв, моделями зброї та транспорту для дітей.
 • Оперативне кур'єрське доставляння, самовивіз з дитячого магазину Одеси або офісу транспортної служби. Заплатити за покупку можна карткою, готівкою або оформити розстрочку.

Потіште дитину — придбайте подарунок в Bi.ua!