Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

Хлопчику

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

2Вік дитини?

3Категорія розвитку?

 • Сенсорики
  Дрібної моторики
  Емоційне
  Музичне
 • Фізична
  Уяви
  Творче
  Уваги
 • Сприйняття простору
  Логіки
  Пам'яті
  Уміння грати
 • Математичних понять
  Лінгвістичний
  Речі

Новинки

paymentpartpaymentpartОплата частинами

NEW

Новинка

Будинок Іграшок у Львові

Інтернет-магазин іграшок у Львові: все для веселої гри

Гра — основний вид діяльності дитини. Без неї неможливий гармонійний розвиток особистості. Знаючи це, засновники інтернет-магазину іграшок у Львові Bi.ua зібрали в каталозі яскраві, цікаві та корисні товари. У асортименті — спортивний інвентар, ляльки, фігурки улюблених героїв, прикраси, розвивальні та м'які вироби для дітей різного віку.

Магазин іграшок у Львові — місце, де легко вибрати та придбати за доступною ціною подарунок з урахуванням інтересів і потреб малюка, дошкільника або підлітка. На покупців чекають більше ніж 50000 сертифікованих дитячих іграшок, які ми доставляємо у Львів та інші міста країни. Машинки, м'ячі, самокати та пупси виготовлені в Україні або ввезені офіційними імпортерами.

Чому покупці обирають нас?

Наші перші магазини відкрилися понад 20 років тому. Компанія має позитивний імідж і пропонує клієнтам купити дитячі іграшки, що характеризуються бездоганною якістю, безпекою та невисокою вартістю. Розуміючи прагнення покупців заощадити, ми регулярно проводимо акції, пропонуємо подарункові сертифікати та безкоштовні накопичувальні картки для постійних клієнтів.

Щоб придбати бажану продукцію, можна здійснити онлайн-покупку або відвідати магазини іграшок у місті Львів. Працівники мережі завжди готові допомогти з вибором подарунка та підібрати варіант, про який мріє дитина. Якщо ви віддаєте перевагу шопінгу в інтернеті, то на сайті Bi.ua легко знайти бажаний товар, позначивши вік, категорію розвитку, стать і бренд.

Компанія стежить за останніми новинками у світі розваг для дітей. Щойно вийшли нові фігурки героїв популярних мультфільмів, перегонові автомобілі на радіокеруванні, ляльки або конструктори, а вони вже представлені в нашій мережі. Якщо бажаної моделі не виявилося в магазині, менеджери компанії обов'язково повідомлять на електронну пошту клієнта про її надходження та виконають замовлення.

Потіште дітей разом з нами. Вдалого вибору і приємних покупок!