Статті

07.11.2017

2163

Чому всі люблять LEGO? Секрети успіху найпопулярнішого конструктора

Компанія ЛЕГО – ідеальний приклад того, як невеликий сімейний бізнес може досягти успіху лише завдяки повній самовіддачі. Компанія була заснована ще в 1932 році Оле Кірком Крістіансеном в Данії, і замислювалася як нішеве виробництво предметів з дерева. Назва, до речі, з'явилося в 1934 році, коли ракурс змістився від виробництва предметів побуту до виробництва того самого конструктора ЛЕГО: в перекладі з данського «Leg godt» – «захоплююча гра».

Якби ви побували хоч в одному офісі ЛЕГО, на видному місці побачили б девіз, придуманий Оле Кірком: «Тільки найкраще є гідним». З таким гаслом неможливо робити роботу в півсили, правда? Саме тому у 2000 році журнал Fortune назвав кубик LEGO «Товаром століття».

На даний момент компанія ЛЕГО випускає іграшки у величезних кількостях, але всі вони розділені на 16 основних тематичних серій конструкторів: Explore, Baby & Duplo (з кубиками, спеціально призначеними для маленьких дитячих пальчиків), System, Scala (перша серія для дівчаток), Belville, Technic , Nexo Knights, Agents, Ninjago, Mindstorms (знаменита серія про роботів), серія, присвячена Індіані Джонсу, і безліч інших конструкторів лего, серед яких особливої уваги заслуговує LEGO Star Wars.

Чим цікава серія LEGO «Зоряні війни»?

Конструктор серії «Зоряні війни» з'явився на хвилі популярності однойменної саги в 1999 році. Про цей запуск ви можете докладніше прочитати в нашій попередній статті, повністю присвяченій серії лего «Зоряні війни».

А ми лише згадаємо, що «Зоряні війни» – прекрасний приклад «оповідань для дорослих», що стала легендою, а тому аксесуари, предмети мерчу і колекційні видання завжди матимуть попит, скільки б вони не коштували. Конструктори серії «Зоряні війни» від початку розраховані на високий рівень складності – дорослий рівень, якщо бути відвертими. Так, перший конструктор ЛЕГО «Сокіл тисячоліття», який побачив світ у 2007 році, налічував 5195 елементів і став рекордсменом за кількістю деталей в наборі – як ви розумієте, це явно не рівень трирічного малюка.

Далі більше! Уже зараз весь англомовний фанатський ринок гуде про запуск нового конструктора «Сокіл Тисячоліття 75192», який налічує – увага – 7500 деталей!

Чого очікувати від нового набору «Сокіл Тисячоліття 75192»?

Як ви зрозуміли, новий «Сокіл ...» займає топові позиції в списках побажань усіх колекціонерів та фанатів лего «Зоряні війни». На європейський ринок набір вийшов в жовтні 2017 року з ціною в 650 доларів, і згідно з першими відгуками, можемо сказати точно – конструктор вийшов чи не найкращим за всю історію! У зібраному вигляді корабель матиме 21 см у висоту, 50 см в ширину, а довжина становитиме близько 84 см. Також в набір входить 10 фігурок головних героїв. В Україні він з'явиться в січні 2018 року.

Чим зайнятися, поки не вийшов новий «Сокіл ...»?

Як ви розумієте, ми дуже чекаємо, поки «Сокіл ...» з'явиться в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок», і поки всі ми в очікуванні, хвалимося нашої новинкою на сайті і рекомендуємо вам купити універсальний набір для творчості LEGO Boost (17101):

Це не зовсім стандартний набір – крім базових деталей, в нього входить велика кількість додаткових елементів для кріплення, а також аксесуарів. У наборі 843 деталі, з яких можна скласти відразу кілька цікавих персонажів, головним з яких є фігурка інтерактивного робота Верні висотою в 24, 5 см. Він може рухатися з різною швидкістю, переміщати по вашій команді предмети, реагувати на те, що ви його піднімаєте і торкаєтесь, розмовляти з вами, і навіть показувати вам свій настрій! Іграшка працює від шести батарейок типу ААА.

Крім симпатичного робота Верні, можна зібрати ще кілька модуляцій: кота, електрогітару розміром більше сорока сантиметрів, всюдихід і робото-конвеєр Autobuilder.


Все, що потрібно – просто завантажити спеціальний додаток на планшет або смартфон! У ньому ви знайдете докладні інструкції, як можна зібрати ту чи іншу модель робота, а також способи, як можна управляти вже зібраної моделлю.


Автор статті


Автор - Андрій

справжній БІП зі Львова (ТРЦ King Cross)

facebook.com/stasandriy*Photo by Daniel Cheung on Unsplash

Рекомендовані статті

ерія конструкторів ЛЕГО «Зоряні війни» п...

17.07.2017

1698