Статті

24.07.2017

620

Назустріч пригодам: гірський позашляховик LEGO Ninjago

У 2016 році в лінійці конструкторів Ninjago вийшов набір «Гірський позашляховик Лего Ніндзяго» (модель 70589). Комплект включає 406 деталей і 4 мініфігурки героїв світу LEGO Ninjago.

Зміст:

    1. Місія гри
    2. Діючі лиця

Зовнішній вигляд і основні функції

Позашляховик поміщений на великі рифлені колеса і має посилену підвіску. Цей футуристичний автомобіль здатний рухатися по непрохідній місцевості. Він має відокремлюємий літальний модуль. Позашляховик озброєний скорострільним барабанним шутером з шістьма стволами і здатний рознести по камінцях будь-яку ворожу цитадель.

На машині встановлена знімна турель і обертається задній бур. Його можна демонтувати і переставити на передню частину гірського позашляховика. Розмір конструкції в зібраному вигляді: 22 см в довжину, 11 см у висоту і 14 см в ширину. Позашляховик, як і всі набори LEGO, представлені в магазині

«Будинок іграшок», виконаний з якісного високоміцного пластика. Модель витримана в строгому чорному кольорі з яскравими жовтими вставками.

З базового табору по героям-ніндзя стріляють дисковим шутером, тому дуже важливо вчасно ухилитися від смертоносних снарядів. Підступні воїни кам'яної армії норовлять вразити юних ніндзя мечем стихій і арбалетними шипами. Висота сторожової вежі - 11 см. Довжина споруди становить 4 см, ширина - 8 см.

Місія гри

Відважний Коул відправляється в поїздку по далеких куточках світу Ніндзяго в компанії юного друга Нельсона. Потужний позашляховик легко долає будь-які перешкоди і несе товаришів назустріч пригодам. Нельсон розповідає веселі історії. Завжди насторожений і суворий Коул розслабляється і навіть посміхається жартам юного компаньйона.

Веселощі обривається миттєво, коли мандрівники натикаються на базовий табір, поставлений адептами кам'яної армії. На щастя юних борців зі злом, стоянку охороняють лише двоє воїнів кам'яної армади. Але противники сильні і можуть пересуватися дуже швидко. Вони озброєні мечем стихій і арбалетом, що стріляє смертоносними шипами.

Коулу доведеться потрудитися, щоб здолати ворога і не дозволити заподіяти шкоду Нельсону. Однак його маленький друг в фіолетовому вбранні зовсім не простий. Він відмінно справляється зі скорострільною туреллю, а гірський бур під його керуванням перетворюється в грізну зброю. Головна мета гри - розгромити сторожову вежу базового табору Кам'яної армади і перемогти кам'яних монстрів.

Діючі лиця:

  • Коулл - чорний ніндзя. Один з шести юних героїв, перший учень сенсея Ву. Майстер землі, якому підвладна Коса землетрусів. Відрізняється величезною фізичною силою. Традиційно Коула зображують в чорному каптурі. У нього жовте обличчя, густі брови і виразні чорні очі. Набір включає в себе версію RX, одягнену в чорний капюшон і спеціальну екіпіровку. На грудях героя знаходиться ремінна перев'язь, на яку кріпляться метальні знаряддя і мішечки з необхідними предметами. Груди і спину Коула прикривають захисні пластини, а коліна і ноги - щитки;
  • Нельсон - один з трьох персонажів всесвіту Ніндзяго зі статусом «Почесний ніндзя». Одного разу хлопчика, який після аварії опинився в лікарні зі зламаними ногами, відвідав гранд сенсей бойових мистецтв Дарет, майстер ілюзій, маскування і тварин стилів бою. Він присвятив хлопчиська в інвалідному кріслі в ніндзя, але всього на один-єдиний день. Але навіть в цей короткий день Нельсон зміг виручити своїх кумирів героїв-ніндзя і назавжди став їх вірним другом. Мініфігурка Нельсона яскраво-фіолетового кольору має дитяче усміхнене обличчя, усипане веснянками. На спині халата помістився символ фіолетового ніндзя - хом'як;
  • Кам'яний мечник - фантастично швидкий, чи не відчуває втоми розвідник Кам'яної армії. Фігурка виконана в сірому кольорі з яскраво-червоною бронею, капелюхом і таким же яскравим поясом з масивною залізною пряжкою. На чорному обличчі - зелені очі і сині ритуальні смужки. Кам'яний мечник озброєний катаної і завжди намагається вимотати ворога до повної знемоги;
  • Кам'яний розвідник - воїн кам'яної армії. Це мініфігурка з чорним торсом, передня частина якого прикрашена червоним принтом. На чорному обличчі помістилися жовті татуювання, маленькі, злісні зелені очі і червона маска. На шиї розвідник носить сагайдак зі стрілами і спритно управляється з арбалетом.

Рекомендовані статті

ерія конструкторів ЛЕГО «Зоряні війни» п...

17.07.2017

1692

Серія конструкторів LEGO Star Wars засно...

17.07.2017

1268

ерія LEGO City - найдовший проект компан...

17.07.2017

1075

Один з наймасштабніших і довготривалих п...

17.07.2017

1636