Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

Хлопчику

1Кому шукаєте подарунок?

Дівчинці

2Вік дитини?

3Категорія розвитку?

 • Сенсорики
  Дрібної моторики
  Емоційне
  Музичне
 • Фізична
  Уяви
  Творче
  Уваги
 • Сприйняття простору
  Логіки
  Пам'яті
  Уміння грати
 • Математичних понять
  Лінгвістичний
  Речі

Новинки

paymentpartpaymentpartОплата частинами

NEW

Новинка

Будинок Іграшок у Дніпрі

Магазин іграшок в Дніпрі — даруйте подарунки без приводу!

Батьки прагнуть оточити малюка турботою й увагою, дарувати йому радість і гарний настрій. Реалізувати ці бажання допоможуть якісні та яскраві дитячі товари, представлені в магазинах іграшок Дніпра. Для природного розвитку та цікавого відпочинку компанія зібрала понад 50 тисяч корисних і цікавих продуктів для дітей різного віку.

«Будинок іграшок» з'явився на українському ринку 20 років тому. В офлайн-мережі магазинів дитячих іграшок Дніпра та інших міст країни реалізуються виключно оригінальні та безпечні дитячі товари з сертифікатами якості. Дитячі магазини в Дніпрі — місце, де можна знайти подарунок відповідно до захоплень та побажань дитини.

На просторах всесвітньої мережі компанія «Будинок іграшок» присутня понад 8 років. Тому дорослі, які вважають за краще здійснювати покупки онлайн, можуть підібрати подарунок в інтернет-магазині іграшок. На віртуальних полицях обов'язково знайдуться товари, що відповідають вимогам батьків. Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент продукції для хлопчиків і дівчаток відомих світових і українських брендів.

Переваги Bi.ua

 • Великий досвід у сфері торгівлі, уважне ставлення до клієнтів і співпраця лише з перевіреними постачальниками й офіційними представниками виробників.
 • Вигідні ціни, акції та знижки, закриті розпродажі та накопичувальна система для економії бюджету клієнтів.
 • Зручне, швидке та безкоштовне доставляння замовлень в точки роздрібної торгівлі, до оселі або в офіс транспортної служби.
 • Допомога у виборі дитячої продукції. Співробітники служби підтримки клієнтів особисто знайомі з кожної лялькою, знають, скільки смужок на м'ячі, якого кольору шапочка у пупса і сигнал якого велосипеда найдзвінкіший.
 • Можливість познайомитися з новинками улюблених брендів і першими купити анонсовані дитячі іграшки в місті Дніпро.

Не відмовляйте в задоволенні собі та дитині — зробіть малюкові сюрприз від Bi.ua.