example-top-banner

Статті

17.07.2017

1673

Будь на варті безпеки з патрульним катером від LEGO City

Один з наймасштабніших і довготривалих проектів компанії LEGO - конструктори з серії LEGO City. Надзвичайно популярна лінійка обігрує різноманітні сюжети з життя міста. Тема настільки розрослася, що одних тільки підтем в ній більше двох десятків. Якісь із них випускалися пару сезонів, інші користуються популярністю кілька десятків років. Саме до них відноситься підтема «Поліція» із серії ЛЕГО Місто. Крім міських вулиць, правоохоронці охороняють спокій городян на воді і в повітрі. Один з нових наборів 2016 року - конструктор «Поліцейський патрульний катер» ЛЕГО Сіті обіграє історії про те, як парочка відчайдушних порушників правопорядку намагається сховатися від бравих поліцейських. Купити його і інші конструктори з серії ЛЕГО Місто пропонує інтернет-магазин «Будинок Іграшок».

Зміст:

  1. Сюжет.
  2. Особливості набору «Поліцейський патрульний катер» із серії ЛЕГО Сіті.

Сюжет

Історія розповідає про шахрая-невдаху, який повинен відбути термін у виправній установі. В'язниця, куди його повинні доставити, відома тим, що втекти з неї практично неможливо. Це чудо інженерної та будівельної думки знаходиться на віддаленому від ЛЕГО-міста острові далеко в океані. Переправити ув'язненого на острів-в'язницю повинна команда з двох поліцейських. Вони відправляються в дорогу на швидкохідному катері, спеціально обладнаному для перевезення злочинців. На судні передбачено приміщення, яке закривається зовні. З нього не можна вибратися. І саме в цій камері має бути провести час засудженому на шляху до острова-в'язниці. Здається, що жодного шансу уникнути покарання у лиходія немає.

Але не все так просто, як здається на перший погляд. Вірний друг і товариш по авантюрі вирішив допомогти своєму невдачливому компаньйонові. Він приховано й обережно підбирається до катера на швидкохідному човні з потужним двигуном. Його план простий - кинути якір на поліцейське судно таким чином, щоб зачепитися їм за грати. Потужний ривок, і двері зірвана з міцних замків. Залишилося сподіватися, що товариш не розгубиться і пірне у воду. А далі залишиться тільки допомогти йому забратися на борт човна і швидше відплисти геть.

Краса цього набору, як і інших конструкторів ЛЕГО, полягає в тому, що ні в одній історії немає визначеного кінця. Дитина може сам придумувати, чим вона закінчиться. Причому кінцівок буде рівно стільки, на скільки у юного гравця вистачить фантазії.

Особливості набору «Поліцейський патрульний катер» із серії ЛЕГО Сіті

У конструкторі 200 деталей, з яких збирається поліцейський патрульний катер з камерою для перевезення ув'язнених та моторний човен злочинців. У наборі 4 міні-фігурки. Вони зображують двох поліцейських і двох шахраїв. Причому у фігурок є кумедна особливість: в кожній парі один чоловічок суворо хмуриться, а другий - посміхається. Обидва поліцейських в стандартній формі і кашкетах, на одному з них надітий плавальний жилет. Патрульний катер виконаний з високим ступенем деталізації. На ньому є обертовий на всі боки прожектор і антени, що дають можливість бути на зв'язку з колегами і базою навіть далеко у відкритому морі. Відсік для ув'язнених закриває з'ємна решітка. У зібраному вигляді катер має 31 см в довжину, 7 см в ширину і 15 см у висоту.


У шахраїв човник набагато менше за розмірами, але не поступається катеру в швидкості ходу. Один з шахраїв - похмурий бородань у в'язаній шапочці, другий - любитель гострих відчуттів з розгорнутими каштановим волоссям, який завжди посміхається. Човен обладнанний мотором і має довгий ланцюг з якорем на кінці. У зібраному вигляді його довжина становить 19 см, ширина - 7 см і висота - 4 см.

Крім плавзасобів, в набір входить комплект аксесуарів: наручники для ув'язненого, рація, ліхтарик, похідна гуртка, місткий рюкзак і пара банкнот.

Рекомендовані статті

ерія LEGO City - найдовший проект компан...

17.07.2017

1105