example-top-banner

Статті

17.07.2017

1622

Космічні пригоди: ігрові набори LEGO Star Wars

ерія конструкторів ЛЕГО «Зоряні війни» популярна і у шанувальників легендарної кіносаги, і у тих, хто жодного разу не дивився жодного з епізодів фільму. Ця ігрова лінійка представлена наборами, які обіграють реальні сюжети і персонажів з геніального твору Джорджа Лукаса. LEGO Star Wars - сама великомасштабна франшиза у всій світовій історії іграшок. Дизайнери і конструктори компанії ЛЕГО постаралися детально відтворити сюжети з фільму і серіалу. Особливість серії полягає в тому, що деякі конструктори ЛЕГО Стар Варс засновані на історіях, які не вдасться згадати навіть самому запеклому фанату «Зоряних воєн». Компанія ЛЕГО отримала дозвіл на створення власних ігрових епізодів під назвою «Хроніки Йоди». Ще однією унікальною характеристикою всіх іграшок лінійки є їх функціональність. Це не просто розвиває пластмасовий конструктор, а діючі механічні моделі для цікавої гри. А ще ці конструктори - об'єкт колекціонування. В інтернет-магазині «Будинок Іграшок» представлені найактуальніші новинки серії конструкторів «Зоряні війни» від компанії Lego. Покупцям доступні сотні ігрових наборів: від мікровипусков з міні-фігурками окремих персонажів до величезних максимально деталізованих ігрових комплектів.

Зміст:

 1. Історія конструктора ЛЕГО Стар Варс.
 2. Персонажі.
 3. Сюжет.

Історія конструктора ЛЕГО Стар Варс

Конструктор серії «Зоряні війни» надійшов у продаж в 1999 році і є першим ліцензійним товаром фірми LEGO. В цілому було продано більше 200 млн конструкторів цієї серії. Спочатку серію, яка називалася так само, як перший фільм трилогії «Зоряні війни. Епізод I: прихована загроза », передбачалося завершити через пару років. Але величезний попит на конструктор по всьому світу змусив творців двічі продовжувати серію. Колекція розвивалася і розширювалася. Паралельно з наборами ЛЕГО випустила мультсеріал, аксесуари, канцелярію і одяг за мотивами зоряної саги.

Найбільший в лінійці «Зоряних воєн» набір містить 5195 деталей. Це конструктор «Сокіл Тисячоліття» (10179).За всю історію конструкторів існував тільки один набір з великим числом деталей (набір ЛЕГО «Тадж Махал»). У колекції конструкторів LEGO Star Wars міститься 450 міні-фігурок різних персонажів. З 2000 року почали виходити комплекти, що включають відразу кілька наборів (СУПЕРПАК). А з 2003 року в продаж надійшли міні-набори, кожен з яких містив деталі для складання моделей техніки або транспортного засобу. У 2007 році спеціально для тих, хто мріяв зібрати армію, компанія LEGO випустила набори без кубиків з міні-фігурками солдатів.

З 2008 року почалися продажі конструкторів за мотивами мультсеріалу «Війни клонів». З виходом на ринок коміксів і комп'ютерної гри «Star Wars: The Force Unleashed» в ЛЕГО розробили набори на основі їх сюжетних ліній. У 2012 році всесвіт «Зоряних воєн» поповнився конструкторами, в яких були моделі планет, що представляють собою пластикові кулі з двох роз'ємних половинок-півсфер. А в 2014 році було створено кілька наборів, присвячених ще одному мультиплікаційного серіалу: «Зоряні війни: повстанці».

У 2015 шанувальники саги отримали нові набори за мотивами «Епізод VII: Пробудження сили». Згодом лінійка доповнилася фігурками основних персонажів, які конструюються. Були розширені набори діорам планет (набори для конвенцій). Конструкторсько-дизайнерський відділ компанії підготував нових персонажів і модернізовані копії військового транспорту і техніки з минулих випусків, зробивши їх максимально деталізованими і схожими на оригінал.

Модельна лінійка 2017 року обігрує сюжети нового фільму зоряної саги «Ізгой-один: Зоряні війни. Історії ». Сюжетні лінії відтворюють небезпечну місію повстанців, які вирушили в лігво ворога, щоб викрасти план смертоносного імперського корабля «Зірка смерті». Новинка сезону 2017 - великий набір «Зоряний винищувач типу Y» (75172). Це модернізована версія зорельота, в якому відкриваються відсік для боєприпасів і кабіна пілота, а спеціальний механізм дозволяє розкрити люки, щоб зробити скидання бомб.

Ще один набір «Битва на Скаріфе» (75171) обігрує історію про те, як повстанці, переодягнені в солдат Імперії, проникають в бункер, щоб вкрасти креслення. У наборах випуску 2017 року з'являються нові фігурки героїв фільму Ізгой-один.

Персонажі

Якщо ви ще не знаєте, хто є хто у всесвіті «Зоряних воєн» - знайомтеся:

Основні персонажі світлої сторони:

 • Люк Скайвокер
 • Обі-Ван Кенобі
 • принцеса Лея
 • майстер Йода
 • Чубака
 • Енакін Скайвокер
 • Хан Соло і ін.

Основні персонажі темної сторони:

 • Дарт Вейдер
 • генерал Грівус
 • Дарт Мол
 • генерал Дуку
 • генерал Хакс
 • імператор Палпатин
 • кайло Рен
 • бойові дроїди і ін.

Основні загадкові персонажі:

 • Уотт
 • Бушш
 • Ункарія Платт
 • Денгар
 • Угнот
 • Джава
 • командер Вольф
 • Тідо
 • Морофф
 • Наарині

Сюжет

Сюжет саги розгортається в далекій галактиці. У першому епізоді вона знаходиться під управлінням Галактичної Республіки, яка об'єднує багато народів і розумні раси. Спокій в республіці охороняють шляхетні лицарі-джедаї - воїни добра і світла, які найбільше цінують рівновагу і світ. Всі елементи всесвіту пов'язує містична енергія - Сила. Вона є в кожній істоті, вона скрізь і всюди в усі часи. Сила наділяє істот, сприйнятливих до неї, можливістю рухатися з величезною швидкістю, володіти телекінезом, заглядати в майбутнє. Але володіти силою можуть не всі. Тільки ті, у кого в крові присутні особливі мікроорганізми-мідіхлоріани, здатні відчути її в собі. Кількість цих форм життя, які володіють інтелектом, не можна передбачити, передати у спадок, воно не залежить ні від раси, ні від статі.

Джедаї вірні світлій стороні, що дає життя і творить. Їх кодекс вимагає допомагати тим, хто потребує допомоги, захищати слабких і зберігати мир. Однак деякі герої, які мають доступ до сили, незадоволені тим, що не можуть використовувати її для власних цілей. В ордені джедаїв відбувається розкол. Ті, хто прагнув особистих благ з використанням сили, були вигнані. Пройшли століття, і вигнанці зібрали під своїми прапорами тисячі послідовників. Вони захопили планету Корріб (згодом Морабант) і стали називатися так само, як її корінні мешканці - ситхи. Девіз сітха: «Не я служу силі, а вона служить мені».

Ситхи можуть заповнювати силу з найпохмуріших емоцій: страху, люті, злості, пристрасті. Їх вміння руйнівні. Деякі адепти можуть душити на відстані, атакувати супротивників енергетичними розрядами. А найсильніші здатні контролювати розум. Чим частіше ситхи користуються темною силою, тим менше в них залишається від початкової особистості. Головним лиходієм і хранителем секретів темної сторони є Дарт Вейдер.

Обов'язковий атрибут героїв всесвіту Зоряних воєн - енергетичний меч. Їм можуть користуватися тільки ті, хто сприйнятливий до сили. Велике значення має колір клинка. У джедаїв світлові мечі зелені або сині, рідше - фіолетові або помаранчеві. У ситхів силові мечі тільки червоні. Клинок меча складається з чистої енергії. Різниця в кольорах світлових мечів має кілька пояснень. Відповідно до одного з них при створенні меча використовують кіберкрісталл. В руці джедая після складного ритуалу клинок набуває блакитний або зелений колір, а у ситхів завжди наливається червоним. За іншою трактуванні, кристали для мечів джедаї збирали на віддалених планетах, і були вони синього або зеленого кольору. А ситхи на ці планети потрапити не могли і вирощували кристали за допомогою алхімії, тому у них вони вийшли червоними.

Зоряні війни, створені Джорджем Лукасом, - це фантастична історія про численні пригоди компанії відчайдушних друзів, які подорожують серед зірок і планет. Згодом історія обросла безліччю персонажів і сюжетів, перетворившись в глобальну, багатошарову епопею.

Рекомендовані статті