Статті

21.09.2018

2685

Для любителів Лего: куди піти у вільний час

Якщо полетіти в Данію до будинку-музею ЛЕГО або відвідати парк Legoland немає часу, але при слові «конструктор» ваші пальці починають інстинктивно збирати, а ноги — переступати невидимі детальки, здаю явки та паролі.

Lego майстер-клас в artФАБРИКА

Почати раджу з учбово-розважального центру artФАБРИКА, розташованого в ТЦ ART MALL. На вас чекають:

  • 100 000 кубиків у вільному доступі та постійне поповнення колекції новинками;
  • масштабний простір для творчого розвитку з басейном, арт-галереєю та кіберзоною, повністю присвячений популярній грі;
  • проведення тематичних вечірок, сімейних свят, екскурсій та змагань.

Вартість і час відвідування — на artfabrika.com.ua

Лего ігри в LEGOLAND

Відвідайте велике конструкторське містечко для дітей та дорослих в ТРЦ «Космополіт». У арсеналі знаходиться 250 наборів, включаючи нові серії.

Лего ігри

Поруч причаївся фірмовий магазин (збіг? — не думаю), де можна купити вподобаний екземпляр. Або просто зависнути на годинку-другу, вивчаючи асортимент.

Розважальні комплекси та кімнати

Загляньте до центрів «ІГРОЛЕНД», де для дітей підготували інтерактивну шоу-програму за мотивами гри Лего Ніндзяго «Школа самураїв» з посвяченням в ніндзя. Старші діти можуть брати участь в Lego майстер-класі, а малюки — з головою піти в гру, відкривши конструктор Лего Дупло.

Комплекси Fly Kids пропонують відвідувачам, разом з іншими розвагами, ігри з улюбленим конструктором в просторій кімнаті зі столиками для конструювання та непоганим асортиментом.

Lego майстер-клас

Ігрова кімната Lego працює на базі дитячого садочку KidsUP в Києві, де можна займатися конструюванням, обклавшись 150 кг оригінальних кубиків. Оплата та відвідування — за попереднім записом.

У багатьох центрах є тематичний куточок. Новинок та великої різноманітності там не шукайте, але теж варіант.

Навчання

Запишіть дитину в одну зі шкіл системи Lego Education:

  1. Мережа інженерних студій «Винахідник» або STEM-школа INVENTOR налічує близько 28 установ в різних містах. Малюки у віці від 3-х років відвідують тут курси раннього розвитку, а підлітки до 16-ти — уроки програмування та робототехніки. Обов'язковий помічник, звичайно ж, конструктор. Фішка школи — у взаємодії, науково-технічному підході, розвитку креативності, критичного мислення та комунікативних навичок. Вчили б мене так само, фізику я б полюбила.
  2. Вихованцям клубу «Юний інженер» також можна позаздрити, адже тут упевнені, що ефективне навчання можливе, коли дитина створює реальні речі та випробовує їх роботу. Так знання набувають цінності. Викладачі використовують учбові набори конструкторів Лего Техніка.
  3. Прагне зробити необхідну освіту цікавою і ще одна студія — «ТЕХНО-KIDS» в Дніпрі, застосовуючи інноваційні освітні методики під час занять для найменших та на IT- курсах для підлітків.

Виставки-конкурси

Сміливо спробуйте сили в креативному конструюванні усією сім'єю. Щорічно на фестивалі ROBOTICA проходять презентації та змагання з Lego-творчості, де учасники демонструють моделі, побудовані без інструкції, за допомогою власної фантазії! Нехай світ побачить вашого саморобного робота-прибиральника або розбивача яєць.

Лего Техніка

Найближчий фестиваль FERREXPO ROBOT FEST пройде 27-29 вересня 2018 року в м. Горішні Плавні.

Всеукраїнський фестиваль ROBOfirst вже двічі проходив в Україні. Він об'єднує дві події: конкурс робототехніки для команд 6 — 10 років і робочемпионат для підлітків 9 — 16 років.

Подробиці — на firstlegoleague.org.ua

Фан-клуби

Спілкуйтеся з «легонутими" на сайті офіційного співтовариства UkrBricks, яке зібрало однодумців різних поколінь. Тут ви знайдете форум з продажу та обміну деталями, огляди, свіжі новини та інформацію про майстер-класи, конкурси та інші заходи.

Анімація

Створіть власний анімаційний ролик з фігурками в головній ролі. Залучіться до магії, коли в процесі покадрової зйомки та монтажу з окремих кадрів народжується ціла історія.

На сайті бренду в розділі "Відеоролики" можна подивитися готові відео, щоб надихнутися.

Або проведіть кіновечір істинного фаната. У 2014 році на екрани вийшов "Лего-фільм" — яскравий та добрий мультик про революцію лего-фігурки Емета Блоковські. Кличте друзів та насолоджуйтеся.


Як бачите, є чим зайнятися екстравертові та інтровертові, новачку та професіоналу, дітям та їх батькам. Усім, кого об'єднує любов до конструювання та заповітних чотирьох букв.

Автор статьи


Автор - МамТаня Ковальчук

Рекомендовані статті