example-top-banner

Статті

21.03.2018

5184

Важливість світлових і звукових ефектів в іграшках для найменших

Із народженням малюка у вашому домі неодмінно з'являться дитячі іграшки.

Музичні іграшки

Серед різноманіття, представленого в магазинах, буває дуже складно вибрати найкращі. Навіть найбільш досвідчені батьки все одно можуть розгубитися, вибираючи брязкальця і співаючих зайчиків. Ось кілька обов'язкових характеристик, які необхідно враховувати, купуючи іграшки зі світловими і звуковими ефектами для найменших:

  • якісний матеріал;
  • регулювання звуку;
  • яскраві кольори;
  • м'яке світло;
  • відсутність дрібних деталей.

Дитячі іграшки від народження до 3 місяців

Із перших днів малюк намагається постійно дізнаватися щось нове, тому ваше завдання – допомогти йому. Уже з народження показуйте брязкальця, дзвіночки та інші дитячі музичні іграшки.

Важливо, щоб звук був не дуже гучним, адже дитина тільки вчитися пізнавати світ. На цей період підійдуть мобілі Tiny Love і Fisher Price, а також музичні іграшки Chicco. Вони зацікавлять малюка яскравими рухливими деталями і приємними мелодіями (звуки природи, колискові, класична музика).

Для мого маленького сина Матвія мобіль був справжньою знахідкою. Малюк міг годинами роздивлятися яскравих тварин і слухати білий шум.

Для дитини в ранньому віці музичні іграшки необхідні для перевірки слуху і зору. На звук малюк почне спочатку повертати в сторони голову, а за допомогою світлових ефектів ви легко перевірите зір.

Розвиваючі музичні іграшки

Від 3 до 6 місяців

У цей період дітей зацікавлять розвиваючі килимки з музичними елементами, а також світловими ефектами. Привернути увагу можуть дуги, які підвішують над ліжечком або автолюлькою.

Малюкам подобаються браслетики на ручку, які смішно шарудять, і м'які книги з цікавими звуками. Варто знати, що в цьому віці важливо стимулювати розвиток слуху. Для цього необхідно використовувати під час гри музичні іграшки зі звуком, який легко можна регулювати.

Батьки часто помічають, що деякі музичні іграшки дуже тихо грають. Та що там, я і сама не один вечір просиділа на форумах, щоб дізнатися у чому причина. Виявляється, це зовсім не виробничий брак і не малопотужні Батарейки, це – санітарні норми. Виробники якісних іграшок нові правила не проігнорували, тому звук став тихішим.

Музичні іграшки для дітей від 1 року

Від 7 до 9 місяців

Як тільки дитина навчилася сидіти, варто пропонувати розвиваючі музичні іграшки – телефони Fisher Price або ігрові центри Chicco. Малюк із радістю буде натискати кнопочки, щоб почути приємний звук або побачити підсвічування клавіш і фігурок.

Для розвитку слуху, фантазії, уваги, дрібної моторики, а також посидючості у нагоді стануть музичні іграшки:

  • піаніно,
  • барабан,
  • металофон,
  • маракаси,
  • гітара.

Дитячі музичні іграшки

Я – мама музикального малюка. Мій син із перших місяців любить слухати музику, тому зовсім не дивно, що вдома у нас хіба що саксофона немає.

Від 9 до 12 місяців

Малюк вже довше концентрується на дитячих іграшках, тому сміливо можна знайомити з Розумним цуценям, яке співає пісеньки, розвиває мислення і рухову активність.

Музичний цуценя Fisher Price

Зацікавити можуть машинки зі звуковими і світловими елементами, а також ляльки і роботи, які вміють говорити прості фрази і танцювати.

Від 1 року

Для дітей від 1 року цікавими будуть інтерактивні музичні іграшки: книги, сортери, ігрові планшети і центри, за допомогою яких можна вивчити букви, цифри, кольори і навіть іноземну мову.

P.S.

Іграшки зі світловими і звуковими ефектами допоможуть дитині швидше розвиватися, пізнавати світ у всіх його барвах.

Не бійтеся виявити свою фантазію і вибрати те, що буде вашій дитині до душі. І пам'ятайте, що навіть найкращі і найдорожчі іграшки не замінять дитині вашу любов.