example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Розвивальні іграшки

(1-24 из 767)
medalmedalХіт продажу
-17% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-17% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-27% Акційний товар
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-27% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-29% Акційний товар

Сортер Battat Розумний куб (BT2577Z)

300 грн

425 грн

medalmedalХіт продажу
-17% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-25% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-17% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-27% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...32

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Розвиваючі іграшки — вчителі для дитини

Майже будь-яка іграшка в руках малюка або підлітка стає розвиваючою. Граючи, діти вдосконалюють навички, формують вміння і розширюють кругозір. Адже ігрові набори, м'які звірятка, роботи і автомобілі мають яскравий і привабливий вигляд. Із ними так цікаво пізнавати довкілля, тому розвиваюча іграшка вчить непомітно й ненав'язливо.

Які вироби корисні в ранньому віці (від народження до року)

Розвиваючі іграшки для дітей здатні розважити і надихнути на творчість будь-яку дитину. Малюкам до року буде корисна продукція, яка сприяє формуванню конкретних предметних навичок. Серед найбільш популярних розвиваючих іграшок для дітей до року в Україні — музичні мобілі й різнокольорові підвісні фігурки. Рух м'яких або пластикових пупсів, звірів і предметів по колу під мелодійну дитячу пісеньку розвиває слух і зір. Обираючи першу розвиваючу карусель в інтернет-магазині, пам'ятайте, що фігурки мають бути об'ємними і в міру яскравими, а звуки — неголосними і приємними.

У ранньому віці важливо приділити увагу розвитку сенсорики. Для цього згодяться продукти з шорсткою, нерівною поверхнею, м'які іграшки, набиті крупою, кульками, клаптиками тканини та іншими матеріалами. Чи як дивно, але барвистий текстурний м'яч — ідеальний варіант, щоб поліпшити тактильне сприйняття, координацію рухів і узгоджену роботу рук і зору.

Развивающие игрушки

Обираємо дитячу розвиваючу іграшку для дитини 1–3 років

Після року батькам варто приділити увагу розвитку моторики рук і мовлення малюка. Активність крихітки проявляється в більшій самостійності і бажанні «працювати» своїми руками: конструювати, малювати, сортувати. Із цією метою варто купити розвиваючі іграшки з більш складними деталями. Вибирайте пірамідки, пазли, вкладиші і сортери з різноманітними з точки зору форми, розміру і кількості елементами.

Для розширення словникового запасу і кругозору згодяться пізнавальні музичні книжки з великими малюнками, інтерактивні дошки та ігрові центри. Обов'язково включайте в гру вироби для ліплення — пластилін і кінетичний пісок.

Із трьох років зростає значення рольових ігор, тому ігрові комплекти повинні мати повний арсенал предметів довкілля. Час купити фігурки тварин і рослин, ляльок, роботів і персонажів улюблених мультфільмів. У дитячій можуть з'явитися функціональні легкові і вантажні машини.

Що знадобиться школяреві?

Першокласникам і учням початкової школи потрібні більш інтелектуальні дитячі розвиваючі іграшки. У цьому віці дитина вчиться логічно мислити, виконувати послідовні дії усно і вирішувати завдання. Щоб активізувати розумові процеси, підійдуть найрізноманітніші конструктори з кріпленнями і деталями, пазли і головоломки для тренування кмітливості. Проходячи лабіринти, розставляючи фігурки і збираючи зображення з дрібних деталей, школярі розвивають інтелект, спритність і завзятість у досягненні поставлених цілей.

Развивающие игрушки

Дітям у віці 6–8 років необхідно розвивати мовлення. Це прекрасний період для ігор зі словами і навчання іноземних мов. Виробники пропонують дитячі товари, які допоможуть вивчити цифри, назви тварин, кольори і явища декількома мовами.

У каталозі сайту bi.ua турботливі батьки знайдуть різні варіанти іграшок за привабливими цінами для розвитку розумових, рухових, мовних і математичних навичок дітей різного віку. Зручна навігація на сайті, докладний опис товару, фото й відгуки покупців допоможуть здійснити оперативний вибір. Приємні бонуси до покупки для кожного клієнта — безплатна доставка по Києву та інших містах, постійні акції та знижки.