Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Іграшки для ванни

(1-24 из 407)
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
123...17

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Веселе купання та іграшки для ванної для малюків

Не всі малюки люблять купатися, а миття голови і зовсім лякає їх. На допомогу батькам приходять спеціальні гумові іграшки для ванної, які роблять процес купання цікавим і позитивним. Іграшки для дітей у ванну стоять на одному ряду з повсякденними іграшками, якими ваш малюк грається поки мама робить справи по дому. Роль іграшки в ванну не тільки полягає в відверненні дитини від гігієнічних процедур. Іграшки для ванною розвиваючі носять і пізнавальний характер. Всілякі гумові та пластикові тварини, риби, інтерактивні ляльки, машинки і пароплави, непромокальні книжки, кубики, розмальовки - різноманітність іграшки для купання у ванній дуже велика. З їх допомогою можна навчитися читати, рахувати, пізнавати і розрізняти кольори. Гумова качечка для ванної буде борознити простори ванній, пірнати і плавати разом з малюком. Іграшки в ванну для дітей на присосках і механічні іграшки перетворять купання в цікаву гру. Інтерактивна лялька співає пісеньки, а якщо її намочити, то вона не тільки заспіває, але і поговорить. Картинки в непромокальних книжках при контакті з водою стають виразнішими і яскравіше. Якщо купити іграшки для ванної в деякому розмаїтті, ваш малюк завжди буде радий чергового купання. Йому буде цікаво, які іграшки для гри у ванній з'являться в білосніжній піні в цей раз? Чим сьогодні він займеться, поки мама ретельно буде намилювати своє улюблене чадо. Дитячі іграшки для ванної стануть друзями ваших малюків, з якими купання перетвориться в веселощі і забаву.

Купити іграшки для ванної в Україні

Купити іграшки для ванної більше не проблема. Наш інтернет магазин Будинок Іграшок надасть вам величезний вибір, різні форми і функціональні можливості за якими ви оберете дитячі іграшки у ванну по своєму смаку і вподоби.

Наш магазин доставляє товари по всій Україні. Іграшки для ванної купити, Київ і багато інших міст мають у своєму розпорядженні в собі наші представницькі магазини, можна і в магазинах компанії Будинок Іграшок.