Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Іграшки для ванни

(1-24 из 431)
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-20% Акція

Човник Ecoiffier 3 види (174)

169 грн

-10% Акція
medalmedalХіт продажу
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...18

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Веселе купання та іграшки для ванної для малюків

Не всі малюки люблять купатися, а миття голови і зовсім лякає їх. На допомогу батькам приходять спеціальні гумові іграшки для ванної, які роблять процес купання цікавим і позитивним. Іграшки для дітей у ванну стоять на одному ряду з повсякденними іграшками, якими ваш малюк грається поки мама робить справи по дому. Роль іграшки в ванну не тільки полягає в відверненні дитини від гігієнічних процедур. Іграшки для ванною розвиваючі носять і пізнавальний характер. Всілякі гумові та пластикові тварини, риби, інтерактивні ляльки, машинки і пароплави, непромокальні книжки, кубики, розмальовки - різноманітність іграшки для купання у ванній дуже велика. З їх допомогою можна навчитися читати, рахувати, пізнавати і розрізняти кольори. Гумова качечка для ванної буде борознити простори ванній, пірнати і плавати разом з малюком. Іграшки в ванну для дітей на присосках і механічні іграшки перетворять купання в цікаву гру. Інтерактивна лялька співає пісеньки, а якщо її намочити, то вона не тільки заспіває, але і поговорить. Картинки в непромокальних книжках при контакті з водою стають виразнішими і яскравіше. Якщо купити іграшки для ванної в деякому розмаїтті, ваш малюк завжди буде радий чергового купання. Йому буде цікаво, які іграшки для гри у ванній з'являться в білосніжній піні в цей раз? Чим сьогодні він займеться, поки мама ретельно буде намилювати своє улюблене чадо. Дитячі іграшки для ванної стануть друзями ваших малюків, з якими купання перетвориться в веселощі і забаву.

Купити іграшки для ванної в Україні

Купити іграшки для ванної більше не проблема. Наш інтернет магазин Будинок Іграшок надасть вам величезний вибір, різні форми і функціональні можливості за якими ви оберете дитячі іграшки у ванну по своєму смаку і вподоби.

Наш магазин доставляє товари по всій Україні. Іграшки для ванної купити, Київ і багато інших міст мають у своєму розпорядженні в собі наші представницькі магазини, можна і в магазинах компанії Будинок Іграшок.