Статті

07.12.2017

5518

Розвиваючі іграшки для дітей 3-х років, які рекомендують педіатри та мами

Розвивати і як - ось в чому питання!

Розвиваючі іграшки для дітей, чи то діти одного року, двох років або трьох - це головний біль кожного з батьків. Погодьтеся, адже почувши на майданчику від пересічної мами про те, що її дитина в 1 рік знає всі кольори, а також висловлюється на трьох мовах, Ви відразу починаєте себе картати, що недостатньо займаєтеся зі своєю дитиною і Ваша дитина на тлі інших буде недотепою . І тут, на допомогу приходять розвиваючі іграшки, але головний біль залишається, адже їх така величезне різноманіття, і як же вибрати потрібну?

Популярні дитячі іграшки

Суб'єктивна чи об'єктивна, якій думці довіритися?

На професійну думку педіатрів, розвивати дітей можна вже з 5 місяців, а також діти цього віку «повинні» вміти повторювати склади ... По суто суб'єктивній думці адекватних мам, в цьому віці, як і в будь-якому іншому, діти нікому нічого не винні. Але розвивати дітей в ігровій формі цілком можливо. У цьому нам, батькам, допоможуть розвиваючі іграшки.

Ці іграшки допоможуть Вам розвивати природним шляхом такі навички, як:

  • сенсорику;
  • дрібну моторику;
  • уяву;
  • математичні та музичні навички;
  • логіку;
  • просторове мислення

Отже, давайте розберемося, яку іграшку варто придбати вашому малюку. Такі іграшки можна поділити за віковою категорією - цей спосіб розподілення найвдаліший.

Від народження до 6 місяців: осягаємо ази розвитку

В принципі, дітям від народження мало потрібно іграшок, кращою іграшкою все одно залишиться мамине і татове обличчя, особливо вони люблять носи, волосся і вуха. Але все ж педіатри рекомендують придбати пару-трійку брязкалець, які рясніють різними яскравими кольорами, щоб Ваш малюк міг стежити за ними очима і, таким чином, розвивати зоровий центр. Бонусом буде прорізувач для зубок і маленьке дитяче дзеркальце. Також хорошим придбанням стане - каруселька (мобіль) на ліжечко.

Яскраві карусельки на ліжечко

Від 6 до 12 місяців: ніжкою «топ»

Починаючи з пів року Ваш малюк починає активно вивчати навколишній світ і зупинити його - завдання не з легких! Та й не варто! Допомагайте йому! Цей новий період дорослішання розвиває в малюкові цілеспрямовані вміння. У цьому віці лікарі дуже рекомендують розвивати координацію малюків. Придбайте для нього м'ячики, м'які Кубики з різними цифрами або малюнками, пірамідку, легкі сортери. Щоб розвивати музичні навички, придбайте дитячі музичні інструменти, наприклад, Ксилофон.

Розвиваючі іграшки для дитини

Від 1 до 2 років: все тільки починається!

Вік до двох років - це період, коли Ваша дитина може доводити Вас до сказу по 10 раз в день. І, щоб мінімізувати такі моменти, можна використовувати нову розвиваючу іграшку. У хід відмінно підуть різні пасочки і лопатки. Якраз в цей час можна придбати кінетичний пісок.

Розвиток дитини з кінетичним піском

Діти просто в захваті від такого проведення часу, але готуйтеся до прибирання після веселої гри. Лікарі переконані, що кінетичний пісок відмінно розвиває дрібну моторику і тактильні відчуття.

Від 2 до 3 років: Вітаю, світ! Ти такий цікавий!

У віці від 2 до 3 років, Ваша дитина - вже самостійна особистість, яка вже сама вирішує, у що грати, а в що - ні. Для діток в такому віці існує величезна кількість розвиваючих іграшок.

Пазли для активних дітей

Педіатри радять починати розвивати такі навички, як логіка і уяву. Відмінним варіантом розвиваючої іграшки для такого віку стане Мозаїка. Різні кольори деталей зроблять гру веселою, а картинки не дадуть Вашій дитині заплутатися.

Дитячі мозайки для творчості

Після двох років, Ви можете почати давати масу для ліплення, Play Doh підійде ідеально. Така маса абсолютно безпечна для дитини і з неї дуже легко ліпити.

Цікаві ігри з новими наборами пластиліну

Існує безліч різних творчих наборів з пластиліном, таких як «Фабрика морозива», «Набір для приготування піци» або новинка - «Букви і мови» серії «Лепи і вивчай».

Вибір – за Вами!

Розвиток дитини разом з книгами

Отже, дорогі матусі й татусі, вибір поки що за вами - батьками. Прислухайтеся до думки педіатрів і з розумом застосовуйте їх до своєї дитини. У перші роки життя Вашої дитини, саме Ви відповідаєте за її розвиток, за те, що він дивиться, вчить, слухає. Вибирайте правильні іграшки і Ваша дитина буде найщасливішим карапузом.

Автор статті


Автор - Шушвар Тетяна