Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

Вид іграшки

Герої

Все герої

Фігурки персонажів

(1-24 из 2114)
-27% Акція
-20% Акція
-9% Акція

Ігровий набір Принцеса Селеста Hasbro...

(5)

999 грн

1 099 грн

medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-37% Акція

Ігрова фігурка Cheerilee My Little Po...

157 грн

249 грн

-30% Акція

Іграшка Paw Patrol Рятувальний літак ...

(5)

1 609 грн

2 299 грн

-28% Акція

Ігровий набір раритет My Little Pony ...

489 грн

679 грн

medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-28% Акція

Ігровий набір Пінкі Пай My Little Pon...

489 грн

679 грн

medalmedalХіт продажу
-17% Акція

Іграшка трансформер Super Wings Jett ...

(5)

399 грн

479 грн

medalmedalХіт продажу
-22% Акція

Игрушка трансформер Super Wings Dizzy...

(4.7)

372 грн

479 грн

-10% Акція
-37% Акція

Ігрова фігурка Applejack My Little Po...

(5)

157 грн

249 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...89

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Ігрові фігурки і популярні TV-персонажі

У кожної дитини є улюблений персонаж з мультфільму або серіалу. Сьогодні існує безліч героїв, адже кількість фільмів і мультиків збільшується щодня. Фігурка може бути функціональною або просто деталізованої копією персонажа з улюбленого серіалу або мультфільму.

Загадковий персонаж

Сьогодні можна запросто уявити себе в ролі Людини-павука або Залізної людини. Варто тільки надіти амуніцію і супергерой вже готовий рятувати Всесвіт. Насправді, Залізна людина - це звичайний молодий хлопець-винахідник, який раптово стає жертвою викрадення. Чи не побажавши допомагати лиходіям в пошуках суперзброї, винахідник починає розробляти план втечі. Нарешті йому вдається створити костюм, за допомогою якого він може не тільки вирватися з ув'язнення, але і придбати нові унікальні здібності. Конструктор вирішує використовувати свій винахід на благо людства і допомагає боротися зі злочинністю. Так з'являється новий супергерой - Залізна людина (Iron Man). Особливий інтерес для дітей представляє костюм героя. Це високотехнологічний шолом і рукавичка.

Маска залізної людини - це незвичайний ігровий шолом. Це точна копія справжнього шолома з лазерною системою наведення пострілу, підсвічуванням, снарядами, оснащена звуковими сигналами. Маску-шолом залізної людини купити можна в наших магазинах «Будинок iграшок». Щоб максимально доповнити образ, можна придбати точну копію його бойової рукавички, що стріляє м'якими дисками. Крім того, ви завжди знайдете в продажу фігурки Залізної людини різних розмірів. Всі елементи тулуба рухливі, є фігурки з набором, окремі деталі якого допоможуть змінити вигляд супергероя.

Аngry birds

Злі пташки, так по-нашому називають діти цю гру. Серед комп'ютерних ігор, Аngry birds, сама викачувана в мережі гра для телефонів і андроїдів. Гравець, що стріляє з рогатки, повинен збити поганих свинок, розташованих на різних рівнях і конструкціях. Як снаряд використовуються пташки.

Небувала популярність гри породила нові епізоди гри. Крім нових серій, у продажу з'явилися іграшки Аngry birds і аксесуари до них. Це ігровий набір angry birds з серії Angry Birds Star Wars, колекційні іграшки, всередині яких знаходиться рідкий наповнювач, так звані машемси, м'ячі сплети-Лизун і багато іншого.

Улюблених іграшок ніколи не буває занадто багато, а нові персонажі і гри дозволяють урізноманітнити дозвілля дитини, зробити його цікавим і емоційним.