Дитячі меблі
Фільтри

3 599 грн
4 499 грн

Вас може зацікавити
Для зручної організації простору, зберігання предметів побуту та комфорту дуже важливо вибрати відповідні меблі, особливо, якщо справа стосується дитини. Адже дитячі меблі призначені також для відпочинку, приготування їжі та навчання. Ця частина інтер'єру дуже важлива, адже від деяких предметів залежить здоров'я малюка, наприклад, правильно підібрана парта і стільчик, щоб робити домашнє завдання.
Дитячі меблі: різноманітність і матеріал виготовлення
Виробник може виготовляти предмети інтер'єру як у складі спеціального комплекту, так і окремим самостійним екземпляром. Меблі для дітей бувають таких видів:
- письмові столи або парти;
- стільці;
- ліжка;
- шафи;
- полички;
- тумбочки;
- комоди;
- пеленальні столики;
- ящики для іграшок;
- спортивні комплекси.
Меблі найчастіше роблять із деревини або її обробки. Це може бути масив, ДСП, МДФ, ДВП, шпонована плита. Найбільш поширеним матеріалом, оптимальним за ціною і якістю, є ДСП. Її основу складають відходи деревообробки і лісопилки. ДСП — це деревно-стружкова плита, яка складається з дрібних частинок дерев'яної стружки, склеєної між собою, і ламінована облицювальним матеріалом. Перевага її в тому, що плита стійка до вологи й високих температур, а також має широку палітру кольорів та фактур. Недолік — виділяє фенол і формальдегід, небезпечний у великих дозах для людини.
МДФ виготовляють з висушених волокон деревини, піддають пресуванню і шліфовці без клею і шкідливих добавок, але за допомогою натуральної речовини — лігніну. Деревоволокнисті плити дорожчі, ніж ДСП, більш екологічні, а також із них можна робити рельєфний візерунок.
Меблі зі шпону майже не відрізняються від виробів з масиву, але коштують дешевше і вимагають більш ретельного догляду. Шпон — це тонкий шар із деревини. Меблі з масиву довговічні, міцні, естетичні, але важкі, дорогі й дуже чутливі до перепадів температур та вологості. Їх роблять найчастіше з таких порід:
- дуба;
- сосни;
- берези;
- горіха.
Також для виготовлення предметів інтер'єру використовують пластик, шкіру і замінники, текстиль та метал. Часто ці матеріали комбінують для кріплення деталей і облицювання покриття.
Як вибрати меблі для дітей
Під час вибору виробів для облаштування дитячої кімнати зверніть увагу на вік дитини, її побажання, розмір моделей, їх паспорт якості для безпеки здоров'я. Також деякі зразки, наприклад шафа, можуть продаватися в розібраному вигляді. Вам потрібно скласти її вдома самостійно.
Якщо ви хочете вибрати дитяче ліжечко, варто звернути увагу на моделі-трансформери. Вони можуть розбиратися спочатку в місце для сну немовляти і пеленальний столик. Пізніше, коли малюк виросте, можна скласти деталі, які перетворюють його на ліжко для старшої дитини. Щодо купівлі столика, в першу чергу, перегляньте вироби з регульованими ніжками по висоті, а також стільчиком у наборі. Адже дуже важливо для здоров'я, щоб дитина не горбилась, коли малює або вчиться.
Під час вибору дитячої шафи і ящиків-органайзерів для іграшок обов'язково звертайте увагу не тільки на стиль меблів, але і на розмір. Дитині має бути зручно самостійно діставати речі і складати іграшки. Можна зупинитися на виробах із колесами для більш легкого переміщення.
Якщо ви батьки більше ніж двох дітей, а простору в кімнатах не так багато, то уважніше придивіться до двоярусних ліжок. Вони значно зекономлять місце, а сходинки можуть бути оформлені у вигляді тумбочок для зручного зберігання речей.
При замовленні дерев'яних дитячих меблів понюхайте їх. Якщо запах дуже сильний і різкий, отже виробник використовував смоли, що небезпечні для людини. Запитайте у продавця паспорт якості, там вказано клас використовуваної речовини — безпечним вважається клас С-1.
В асортименті багато видів дитячих меблів для малюків і старших дітей. Меблі можна купувати за вигідною ціною в інтернет-магазині bi.ua. Є послуга безкоштовного самовивозу з магазину БІ в Києві або інших містах України, а також доставка замовлень.