Статті

24.07.2017

576

Вирушаємо за покупками в супермаркет в Хартлейке з LEGO Friends

У 2016 році колекція конструкторів поповнилася набором Лего Френдс «Супермаркет в Хартлейке». Набір включає 313 деталей і дві мініфігурки: Мію і Даніеля. Орієнтований на вікову аудиторію від 6 до 12 років. Як і інші набори, розроблені в колекції LEGO Friends, конструктор «Супермаркет в Хартлейке» можна купити в інтернет-магазині «Будинок іграшок». У забавною ігровій формі він знайомить дівчаток з реальним світом. Тепер мама може сміливо відпускати юну помічницю за продуктами. Адже дівчатка, які відіграють будинку в конструктор, легко визначаться в цьому супермаркеті.

Зміст:

  • сюжет
  • діючі персонажі
  • особливості набору

Сюжет

Все смачне коли-небудь закінчується. Але дівчаткам-подружкам нема про що турбуватися, адже на цей раз Мія відправляється за покупками в супермаркет в Хартлейке. І вона безумовно потребує компанії! Адже в магазині стільки всього смачного і корисного.

Однією візки не вистачить, щоб купити солодкі фрукти, свіжі овочі і корисні зернові суміші для сніданку. У відділі готових продуктів чекають своєї години чудові суші, а в кондитерський відділ так і манить покупців. Там господарює Даніель. Він тільки що вийняв з духовки деко з печивом і пригощає всіх бажаючих. А ще потрібно прикупити шампунь, мило і, звичайно, оглянути стенд з косметикою, повз якого жодна дівчина не пройде байдуже.

Мія прийшла в супермаркет не просто так: у неї в кишені лежить список продуктів. Тому вона не забуде купити моркву, ягоди, капкейкі, молоко і курочку. Юна господиня також обов'язково подбає про корм для своїх домашніх вихованців.

Даніель, на якого Мія випадково натрапила в проході, приносить тисячу вибачень. Звичайно, Мія його прощає, і навіть дуріє, поки ніхто не бачить. Адже це так смішно і весело, коли тебе катають на візку для продуктів. Але потрібно бути обережним, щоб не врізатися в полки з товаром. На касі Мію чекає сюрприз: Даніель дарує їй букет чудових квітів. Що ж, стає ясно: Мія обожнює ходити в супермаркет за покупками.

Діючі персонажі:

Мія - одна з п'яти головних персонажів серії «Подружки» (LEGO Friends). Рудоволоса симпатяга, яка обожнює всіх тварин в світі. У неї живуть песики Скарлет і Джекі, а ще вона трепетно піклується про маленьку конячку Беллі. Мія активно займається спортом, вона рухлива і енергійна. Дівчинка багато часу проводить на свіжому повітрі, їй подобається демонструвати свою силу і спритність іншим. Вона запрошує подружок приєднатися до неї в заняттях веслуванням і верховій їзді. Мія уважна і цінує думку інших людей. Її мрія - стати психологом для тварин, щоб навчитися краще розуміти їхню, або ветеринарним лікарем, щоб вилікувати всіх нещасних звіряток на світлі. Кожну вільну хвилинку Мія віддає роботі у ветеринарній клініці;

Даніель - один з другорядних персонажів всесвіту LEGO Friends. Першою з подружок з ним познайомилася Андреа. Милий хлопчик з безладно лежать каштановим волоссям працює в супермаркеті. Він готує чудові кекси з глазур'ю.

Особливості набору

З деталей конструктора можна зібрати приміщення супермаркету. Перед входом в будівлю передбачена парковка для візків. У газетному кіоску можна купити газети, журнали або просто погортати цікаве видання, яке лежить на відкритій стійці з пресою. Мія відправляється в супермаркет у всеозброєнні - із списком покупок і гаманцем, в якому хрумтять банкноти і побрязкують монетки.

Двері магазину зручно відкривати, а стіни можна розсунути, щоб було зручніше грати. У набір входить рибний і м'ясний відділи, вітрина з сиром, холодильник, стійка з фруктами і овочами. У комплекті присутня безліч реалістичних макетів їжі - вишеньки, кавуни, лимони, ананаси, апельсини, апетитні курячі ніжки, головки сиру, риба і консерви.

В асортименті супермаркету представлені солодкі напої, молоко, коробки з апельсиновим соком, солодкий і корисний фруктовий мармелад, ситні і легкі пластівці для сніданків і навіть яблучний пиріг. Не обійшлося і без безлічі різноманітних шоколадних виробів. Продукти можна зважити і скласти в фірмовий пакет.

Орієнтуватися в супермаркеті допомагають великі кольорові вивіски. А для тих, хто втомився або зголоднів, є маленьке кафе і пекарня. Спеціально для милих панночок передбачений відділ з косметикою і парфумерією. Чудові губні помади і крихітні флакончики з духами чекають своїх маленьких покупців.

У зібраному вигляді конструкція супермаркету з закритими стінами має такі параметри: висота -10 см, довжина - 16 см і ширина - 19 см. Якщо стіни відчинити для гри, конструкція збільшиться до 28 см в ширину.

Рекомендовані статті