example-top-banner

Статті

04.06.2019

1112

Творчі ідеї: як намалювати Робокара Полі поетапно

Від дня виходу першої серії мультфільму про забавну рятувальну команду «живих» машинок пройшло вже сім років, а число прихильників милого і сміливого поліцейського автомобільчика лише зростає. Чому малюки по всій земній кулі з нетерпінням чекають на нові пригоди Робокара Полі і його друзів, нам треба буде це з'ясувати.

Секрет популярності полягає в дивовижному поєднанні доброго гумору і цікавих історій. У кінці кожної серії мультика персонажі розповідають малюкам, як правильно поводитися на дорозі, чому не можна її перебігати, що таке «сліпі зони», чому звичайний дощ, туман і темрява можуть таїти смертельну небезпеку.

Хто такий Робокар Полі? Це машинка-трансформер: дивовижна метаморфоза, завдяки якій звичайний на вигляд автомобіль перетворюється на людиноподібного робота. Малюкам не потрібно пояснювати, як грати в Робокар Полі, їм близькі і зрозумілі герої історії.

Численні варіанти іграшок, створені за мотивами анімаційного серіалу, дозволяють відтворювати улюблені моменти пригод поліцейського автомобіля Робокара Полі, пожежної машини Роя, карети швидкої допомоги Ембер, вертольота Хелі та їхньої подружки дівчини-диспетчера Джин. Можна придумувати свої історії, нескінченно фантазуючи про машинки, що вміють говорити і дружити.


Як малювати Робокар Полі

Щоб зобразити портрет головного героя мультика, знадобляться художні інструменти:

 • альбом, блокнот чи звичайний учнівський зошит;
 • олівці, фломастери, маркери, фарби або олівці блакитного, помаранчевого, жовтого і чорного кольору;
 • ластик;
 • лінійка.

Поетапно впоратися з малюнком зможуть навіть найменші.

Найпростіше зобразити героя в анфас.

 1. Креслимо квадрат і ділимо його горизонтальними лініями на три приблизно однакові частини.
 2. Нижня частина — це бампер. По краях із двох боків на ньому будуть дві круглі фари.
 3. Середню частину потрібно розділити ще на три рівні сегменти вертикальними смугами. У серединці намалюйте посмішку, а в двох бічних квадратиках, над кружками — прямокутні фари.
 4. Верхню частину, кабіну з вітровим склом, робимо подібно до трапеції. Із двох боків проводимо дві похилі лінії, аби зробити верхівку. Саме час всередині трапеції зобразити парочку круглих очей, а над ними — брови.
 5. Унизу великого прямокутника, під фарами, виводимо два квадрати із закругленими нижніми кутами. Це будуть колеса, і добре б, щоб вони трохи виступали з боків за межі корпусу.
 6. Над шинами, по зовнішній стороні від основи нашого квадрата і до середини середньої частини малюємо вузькі прямокутнички, що стануть крилами коліс.
 7. Зверху, над склом, малюємо вузький плоский прямокутник даху, а на ньому — товстеньку букву «Т» з короткою ніжкою. Це у нас буде сирена з мигалками.
 8. Залишилося домалювати бічні дзеркала — і можна розфарбовувати картинку в яскраві кольори.

Тепер ви знаєте, як легко намалювати Робокар Полі.

Малюючи улюбленого героя, малюк не просто бавиться, а отримує величезну користь:

 • дитина зосереджується на процесі, намагається бути уважною і акуратною, адже один неправильний рух може зіпсувати картинку;
 • тренує дрібну моторику, що позитивно позначається на розвитку нервової системи;
 • вчиться управляти рухами пальців і кисті, що в майбутньому стане в пригоді при письмі;
 • освоює поняття геометричної форми і розміру, краще сприймає кольори і відтінки;
 • розвиває фантазію і абстрактне мислення.

Граючи з Робокаром Полі, хлопчики і дівчатка вивчають правила безпеки на дорозі, дізнаються про призначення швидкої допомоги, поліції, пожежної служби. Гра розкриває в дітях позитивні якості — доброту, чуйність, альтруїзм, самостійність у прийнятті рішень.


Автор статьи


Автор - Експерт Бі