Статті

14.03.2019

2801

Новинка для поттеромана — LEGO Harry Potter

Літом 2018 року головному герою світу маглів та чарівників, «хлопчику, який вижив», виповнилося 38 років. Важко уявити, але перша книга побачила світ у 1997 році, в у 2001 році вийшов перший фільм і перший Лего Гаррі Поттер.

Джоан Роулінг опублікувала ще шість книг основної серії і кілька додаткових, було знято 8 фільмів, випущено 99 конструкторів з персонажами поттеріани, а також серія комп'ютерних ігор.

лего гаррі поттер набори

З того часу мільйони дітей чекають листа з Гоґвортсу. Або як мінімум прагнуть знайти в Лего Гаррі Поттер набори деталей, щоб створити власний міні-магічний куточок.

Найпопулярніший літературний персонаж 21 століття

Чи знали ви, що:

  • Загальний тираж видань про світ, де головний вид спорту — не футбол, а квідич, становить більше ніж півмільярда.
  • Найбільший ажіотаж створила книга «Гаррі Поттер і Дари смерті» - в перший же день було продано 11 млн екземплярів.
  • В публікації першої книги Роулінг відмовили 8 видавництв.

І, вочевидь, пошкодували, адже поттероманія захопила дітей і дорослих.

Передбачувано, що після успіху книг і фільмів світ чарівників увійшов і в дитячі іграшки. Після виходу першого фільму з’явилися конструктори Lego Harry Potter.

лего гаррі поттер

Проте у 2004 році компанія Lego переживала не найкращі часи. Керівництво заявило, що буде змінювати курс і зосередиться на основних продуктах, а не фільмах на кшталт «Гаррі Поттера». Але вже через тиждень уточнили, що це не будуть швидкі зміни, і тематичні лего продовжили випускати.

Ідеальний подарунок для дитини

Чудовий варіант порадувати поттеромана- початківця — подарувати книги та іграшки Лего Гаррі Поттер одним набором. Не можна лишитися байдужим до конструктора «Войовнича верба», в якому ви знайдете 753 деталі.

LEGO Harry Potter Войовнича верба 75953

Тут є фігурки:

  • Гаррі,
  • Рона Візлі,
  • Герміони Ґрейнджер,
  • нестерпного Фінча,
  • професора Снейпа,
  • а також чарівні палички, спальні і класні кімнати,
  • в комплекті є і літаючий форд містера Візлі, за який Рон отримав листа-ревуна від мами.

А ось «досвідчені» фанати світу магів вже переглянули всі трейлери та чекають на прем’єру фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда». З такої нагоди (ні, не тільки в честь гри харизматичного Джуда Лоу в ролі Дамблдора) компанія Lego випустила нові тематичні набори зі сценами з історії про Фантастичних звірів. Наприклад, сцену втечі Ґріндельвальда і його двобій з Серафимою Пікворі.

LEGO Fantastic Beasts Втеча Гріндельвальда 75951

Особливий захват викликає набір з мініфігурками героїв поттеріани і Фантастичних звірів, їх там 22! З кожною новою коробкою Лего дитина буде досліджувати чарівний світ і створювати свою гру. Це реальний конкурент планшета і Youtube. Улюблені герої, можливість відтворити цікавий епізод і програти його з друзями — прекрасне тренування фантазії і розвиток творчих здібностей.

P.S:

Обов’язково купуйте той набір, з сюжетом якого малюк вже знайомий: читав книгу або дивився фільм. Щоб вибрати цікавий для дитини конструктор і стимулювати бажання читати наступні частини, перегляньте разом який-небудь відеоогляд Лего Гаррі Поттер, оцініть конструктори просто в магазині, розкажіть малюку про нових героїв, зацікавте новим сюжетним поворотом (тільки без спойлерів, це ж нечесно!).

Автор статьи


Автор - Ольга Василенко

Рекомендовані статті

Кожна дитина і кожен дорослий знають про...

07.09.2018

2048

Якщо полетіти в Данію до будинку-музею Л...

21.09.2018

2693

Сьогодні ви навряд чи зустрінете людину,...

15.11.2018

2585