Статті

29.05.2019

6677

Лялька LOL в гостях у Барбі: в які ігри пограти?

Батьки часто думають про те, у яку гру пограти дитині, щоб отримати не лише задоволення, а й користь. Розвага з лялечками — одне з улюблених занять дівчаток. Ця іграшка не просто забавляє, вона впливає на розвиток і формування емоцій, розкриває творчі здібності й покращує уяву, вчить базових понять спілкування й пояснює довкілля. Малятко ідентифікує себе з персонажами казок і улюблених мультфільмів, приміряє ролі позитивних і негативних персонажів, пробує себе в різних іпостасях.

Чудовими варіантами для розвивавальних ігор стануть ляльки Лол Сюрприз і Барбі.
Які існують ігри Барбі з іншими лялечками

Barbie — легендарна фешн-фігурка від американського концерна Mattel. Вона — символ краси та жіночності, що надихає й орієнтує на успіх. Які ж є ігри з Барбі? У колекції знайдеться безліч персонажів: принцеси, бізнесвумен, матусі з немовлятами, русалки, медсестри та продавчині. Кожна з них має характерну зовнішність, захоплення і таланти. Виробники супроводжують лялечок розкішним гардеробом, транспортом, будиночками, меблями та домашніми улюбленцями.

Забави цікавіші, якщо в них беруть участь іграшки, що розрізняються за розмірами, пропорціями тіл, кольором шкіри та волосся. З ними дівчинка може створювати нескінченну кількість ігрових ситуацій. Лялечку легко уявити спортсменкою, лікарем, вихователькою в дитячому садку або вчителькою в школі. У цьому випадку ідеально згодяться лялечки різного розміру. Наприклад, Barbie і популярні фігурки ЛОЛ Сюрприз.Серія L.O.L. Surprise від компанії MGA Entertainment (США) вповні відповідає своїй назві. Lil Outrageous Littles можна перекласти як «злегка епатажні крихітки». Міні-лялечка ховається в роз’ємній сфері, де вже є безліч сюрпризів-шарів. Кожен шар — це наклейки із загадками та описом здібностей, взуття, елементи гардероба, модні аксесуари, інструкція і колекційний постер. Упакування-куля застосовується як підставка, ванночка, міні-будиночок, сумочка-переноска.

Купити ляльки ЛОЛ — значить подарувати дитині очікування чуда й свята. Адже дівчинка до останнього не дізнається, яка саме модель їй дісталася і які у неї здатності.

Як вибрати ляльку LOL? Уся продукція має супроводжуватися сертифікатом якості та безпеки. Сама лялечка продається в кулі, на якій мають бути відзнаки: ім'я компанії «MGA Entertainment, Inc.», або «MGA», оригінальна назва «L.O.L. Surprise! ».Практична користь

Це не просто пластикові фігурки. Граючи з ними, діти створюють установку на майбутнє. Залучення до гри одночасно красунь Barbie і великоголових карапузів ЛОЛ Сюрприз формує переконання, що кожен гідний бути успішним і коханим, незалежно від зовнішнього вигляду. Такі різні зовні, вони дозволять дівчинці відчувати себе красивою і не переслідувати недосяжний ідеал. Розмаїття форм відволікає від ідеї єдиного канону краси та вчить терпимості.

З лялечками Барбі та ЛОЛ Сюрприз малятко зможе уявляти героїв у повсякденному житті, розігрувати сюжети за участю подружок. З їхньою допомогою дитина приходить до розуміння, що краса — це питання смаку. Дівчинка буде із задоволенням гратися фігурками різного розміру і зовнішності, і завдання батьків — ненав'язливо пояснити, що таким самим доброзичливим має бути та повсякденне ставлення до несхожості, у тому числі — тілесної.

Автор статьи


Автор - Експерт Бі