example-top-banner

Огляди

17.11.2017

1759

Інтерактивний друг — мамин помічник у розвитку малюка

Звичайно, будь-який психолог вам скаже, що найкраща інтерактивна іграшка для малюка — це його мама. Що навчати кольорам, лічбі, розповідати про частини тіла, танцювати і співати повинна саме вона, а не якесь іграшкове звірятко. Я з фахівцями сперечатися не беруся, але, дорогі психологи, пожалійте мам. Вони просто фізично не можуть розважати малечу по 10 годин на добу. Їм і справами займатися треба, і попрацювати трошки, і каву, врешті-решт, гарячою випити хочеться. Саме тут і стане в пригоді мамам інтерактивний звіринець від Fisher Price.

Інтерактивні іграшки

«У вас немає такого ж, але з перламутровими гудзиками?»

Таке цуценя (а точніше його попередню версію) моя донечка вперше побачила в гостях у подружки і серед багатьох інших пупсиків та тваринок вмить обрала його. Ось чесно, в цьому якась магічна сила іграшок від Fisher Price, — вони дітям дійсно подобаються.

Яскраві, але не кричущі кольори, приємна на дотик шерстка, прості та зрозумілі пісеньки, від яких до того ж не закладає вуха батькам (приємний бонус). Тепер у вас навіть є можливість вибрати стать (у продажу є також мила сестричка розумного цуценяти) і мову, на якій цуценя спілкуватиметься з вашим малюком (україномовна, російськомовна та англомовна версія іграшки).

Сестричка Фішер Прайс

Усім добре відоме розумне цуценя Fisher Price не лише змінилося зовні, позбавившись футболки в горошок і ставши ще більш м’якеньким, але і отримало свою власну фішку — три рівні складності гри та навчання Smart Stages (перемикаються за допомогою довгого натискання кнопки на синій лапці), що особисто для мене стало приємним відкриттям. Адже дитина росте («Занадто швидко»!, — зітхнуть зараз мами), і якщо в рік йому достатньо просто називати частини тіла і кольори, то в півтора роки від цього малюкові буде відверто нудно.

Щеня Фішер Прайс

Тому Fisher Price розробив для свого цуценяти технологію Smart Stages, «подовживши» таким чином життя іграшки у вашому будинку, а то вже й місця в коробках бракує для одноденних іграшок, які зберігаємо в надії, що дитина знову про них згадає.

З розвиваючим собакою Fisher Price цього не станеться, тому що вона «дорослішає» разом з вашим малюком (на коробці заявлений вік дитини — від 6 до 36 місяців).

Навички та вміння

Що ж вміє цей плюшевий приятель від Fisher Price?

  • Перший рівень називається «Вивчення» (рекомендований з 6 місяців, але мені здається, що «зайде» трохи пізніше). Після легкого натиснення кнопок, вбудованих у вухо, руку, ногу, живіт і серце на грудях, собака звичною мовою розповість крихітці про свої частини тіла і якого вони кольору («це синє вушко», «фіолетова нога», «мій животик»), зачарує вогниками, що світяться, і розважить ритмічними пісеньками.
  • Інтерактивне щеня

  • Другий рівень — «Спонукання» (з 12 місяців). Тут цуценя вже намагається взаємодіяти з малюком. Просить показати вушка, ручки, а за правильно виконане натиснення заохочує словами «ти молодець», «вийшло», радіє з малюком їх загальним перемогам, вигукуючи «здорово». Разом вони грають в ладусі, шлють повітряні поцілунки, вчаться рахувати, танцювати, а ще цуценя дуже мило освідчується в коханні, наспівуючи дитячу пісеньку.
  • Інтерактивна іграшка щеня

  • Третій рівень — «Уява» (від 18 місяців). Цуценя запропонує малюкові пострибати як зайчик, потопати як слон, зобраити голосом качечку, розповість про необхідність вимити ручки. Разом з плюшевим другом від «Фішер Прайс» ваша дитина вивчатиме літери, розвине фантазію і просто веселитиметься, наспівуючи і танцюючи під улюблені мелодії.

Режими гри цуценя

З кожним рівнем змінюється не лише складність висловлювання, набір розвиваючих фраз та пісень, але навіть голос цуценяти «дорослішає». І на відміну від численних аналогів, що говорять, цю іграшку від Fisher Price не хочеться викинути у вікно через 15 хвилин неприродних завивань і кривлянь (про мамині нерви потурбувалися, це радує).

Навіщо платити більше?

Цуценя дійсно дуже миле зовні, а якість матеріалів на рівні, як і завжди у марки Fisher Price. До того ж, купуючи фірмову іграшку, батьки можуть бути впевнені, що їх дитина бере до рук безпечну, спеціально розроблену і протестовану професіоналами іграшку, що має усі необхідні сертифікати та дозволи.

Друзі дітей цуценята Фішер Прайс

Ложка дьогтю та бочка меду

Серед мінусів багато хто зазначає, що саме на третьому ігровому рівні виробник передбачив замало літер і тварин для вивчення. Особисто я в цьому проблеми не побачила, тому що саме у півтора роки (а саме з 18 місяців рекомендований виробником третій рівень гри за технологією Smart Stages) у діток настільки розвивається фантазія, що вже не цуценя буде заохочувати до гри, а дитина.

Оновлені версії цуценят Фішер Прайс

Тобто я майже впевнена, що плюшевий вихованець від «Фішер Прайс» буде нагодований, вигуляний, вкладений спати, одягнений і вмитий, навіть якщо про це не просив. В цьому віці у діток формується особлива прихильність до іграшок, з якими вони не розлучаються ні на мить. І розумне цуценя від Fisher Price має усі шанси стати саме таким улюбленцем.

Іграшки цуценята Фішер прайс

А мама, викроївши завдяки такій іграшці-рятівниці декілька дорогоцінних хвилин для себе, в кінці дня точно наспівуватиме цуценяті слова із його ж пісеньки: «Дякую, дякую, з тобою кращий світ!»

Автор статті


Автор - МамТаня Ковальчук

facebook.com

Рекомендовані огляди