example-top-banner

Огляди

10.11.2017

2440

Інтерактивні іграшки — безумство для батьків VS захват для дітей

У сучасному світі вже кожен тарган знає, що таке інтерактивні іграшки, і при вигляді них тікає в паніці, закриваючи вушка своїми вусиками. Вони яскраві й голосні, але саме завдяки цьому діти пищать від захвату, а батьки вибігають з кімнати, закриваючи вуха руками. Таких іграшок (будь то лялька, тваринка або навіть дитячий траспорт) - сила-силенна, вони мають різноманітні функції і вміння, що змушує мамині очі смикатися у нервовому танку. Але вихід є! Ні, ні, варіант «позбавити дитину інтерактивних іграшок і жити в тиші і спокої» - не варіант, адже щастя діточок понад усе (ось вона - батьківська віддача).

Отож ... беруші у вуха, і пийте свою гарячу каву в тиші і спокої. Перевагами цих гучних дитячих друзів є не тільки розважальні, а й повчальні функції, як наприклад вивчення цифр, букв, кольорів і навіть іноземних мов (так, так, Вашій однорічній дитині просто необхідна англійська!). Іграшки з категорії інтерактивних варто придбати хоча б для того, щоб побачити цю здивовану і захоплену посмішку на обличчі дитини, коли вона побачить свою розмовляючу ляльку або тваринку, і комічний жах в очах батьків, адже всі попередні інтерактивні мучителі спритно заховані в надрах балкону, з яких попередньо витягнули Батарейки, про всяк випадок.

Фербі - птаха щастя завтрашнього дня?

Ця мила говірлива пташка народилася ще 20 років тому, і з тих пір, як і будь-яке дитинча, багато чому навчилася і придбала пару нових функцій. Перші фербіки вміли тільки говорити декілька незрозумілих фраз, і цього було цілком достатньо. Але час йде, і час вже пташці вирости і здивувати сучасних дітей своїми новими вміннями.

Отже, перерахуємо функції, які роблять Furby Коннект іграшкою нового покоління:

  • вуха стали великими і рухливими, вони «живуть» своїм життям в залежності від настрою пташки;
  • його забарвлення: Furby коннект буває бірюзовим, ягідним, фіалковим і блакитним;
  • його сон став глибоким, і тепер, завдяки масці на очі звірятко спить, не прокидаючись (моя донька ще досі так міцно не спить);
  • раніше очі були звичними ґудзиками, тепер же це екранчики, в яких відображаються всі емоції пташки;
  • на голові між вушками тепер знаходиться Bluetooth-антена, за допомогою якої Furby під'єднується до планшета або телефона, щоб грати з Вашим малюком;
  • тепер Furby відгукується на голос і говорить з Вашим малюком, розуміючи його команди;
  • пташка реагує на дотики: якщо дитина полоскоче її животик, Furby почне сміятися, якщо переверне і потрусить - його почне нудити і він буде видавати характерні звуки, потягне за хвіст - буде пукає (саме від цих функцій малюк буде в захваті, повірте).

Furby Connect: а чи варто?

Якщо Ви вирішили подарувати своїй дитині цю чудо-пташку, тоді будьте готові до двох речей: перше - батарейки в комплект не входять, а коли Ви їх купите, Furby «зжере» їх за добу. Тому краще купуйте до нього якісні акумулятори. Друге - розмовляє іграшка наполовину по англійськи, наполовину по ... «фербіївськи». Зрозуміти її складно, але говір досить потішний, і дитині він все одно сподобається. За винятком цих двох відносних мінусів, іграшка коштує того, щоб порадувати нею дитину.

Фербі, відбій

У комплекті до Furby Connect йде маска на очі: надягаючи її, Ви можете не турбуватися про те, що вночі Ваш вихованець прокинеться і влаштує шалені танці, розбудивши при цьому всю сім'ю (перевірено на собі, наш Фербі спить з нами). У попередніх версіях Фербі міг прокинутися вночі і почати базікати і вимагати уваги від усіх підряд, і єдиним виходом із ситуації було позбавити його життєдіяльності, тобто витягти батарейки.

Фербі, поконнектимося?

Ще однією фішкою Furby Connect є його Bluetooth-з'єднання: тепер він коннектиться (ось звідки і назва) до телефону і планшета, а також може знаходити спільну мову зі своїми родичами. Завантаживши спеціальну безкоштовну програму на iOS або Android, дитина зможе з задоволенням грати в ігри разом з Фербі, які він дуже кумедно коментує. В його очках при цьому миготять різні картинки, і інтерактивне звірятко, безсумнівно, отримує від цієї дії задоволення. Також уваги гідні абсолютно чарівні вушка пташки: вони більші, ніж у його попередників, під час активності Фербі ними прикольно рухає і показує різні емоції.

Не бургером єдиним

Як і в попередніх версіях, щоб погодувати Фербі досить просто відкрити його дзьобик і натиснути на язичок, тоді в його оченятах-екранах будуть проноситися бургери і інша «корисна» їжа. Вважайте, Ви його нагодували. На рахунок корисності - не заморочуйтесь, Фербі неперебірливий. Коли ж потрібно покласти його спати? Не переживайте, він сам Вам дасть про це знати. Коли пташка почне позіхати і муркотіти собі під ніс, сміливо одягайте їй на очі маску і відпочивайте від її балаканини. Щоб розбудити Фербі, знміть маску і посмикайте його антену на голові. Вона почне пищати і блимати різнокольоровими вогнями, що розбудить Фербі остаточно.

Ось Вам і інструкція до використання чудо-пташки. Фербі - відмінний подарунок для любителів інтерактивних іграшок, він веселий і мімімішний. Кожна дитина залишиться в захваті від такого «безпроблемного вихованця». Реальних друзів він Вашій дитині, звичайно, не замінить, зате дасть Вам час додивитися улюблений фільм і допити свою ще теплу каву.