Огляди

16.02.2018

1792

Ваш домашній інтерактивний робот

Після перегляду хоча б одного епізоду саги "Зоряні війни" тільки ледачий не мріяв про роботів-дроїдів R2-D2 і C-3PO (Сі-Три-Пі-О). Тому коли мені на розгляд доставили нові інтерактивні іграшки Fisher Price — роботів Бібо та Мобі, я одразу сказала, що це варіація на тему улюблених героїв.

Інтерактивні навчальні роботи

Інтерактивний робот Мові

Новинка з серії Think & Learn точно здивує вашого вибагливого непосиду (вік від 3-х до 6 років). Мові не лише може обертатися на 360 градусів і їхати у різних напрямах, долаючи дрібні перешкоди у вигляді розкиданих іграшок, але і запрограмований на 3 режими захопливих ігор.

Харизматичний робот спритно пересувається на трьох колесах, а чого варта його світлодіодна міміка: під час ігор Мові може змінювати вираз обличчя 60 разів. Зроблений з якісного, приємного на дотик білосніжного пластику з сірими вставками — імітація металу. Гумові колеса не ковзають і не скриплять при обертанні. Говорить Мові зі справжнім «роботовим» акцентом і смішно жартує.

«Поїхали!»

На животі в робота розташовані кнопки перемикання ігор, а на голові — дві додаткові клавіші для взаємодії.

Інтерактивний робот робот Мові FKC38

Режим «Веселі рухи»

  • 1 натиснення. «Граймося в тварин!». Промовляючи алфавіт, Мові зупиняється на декількох буквах детально і пропонує дитині разом виконувати рухи, що імітують названих тварин (рухати хвостом як алігатор, повзати як змія і так далі)
  • 2 натиснення. «Мові говорить». Робот роздає вказівки: «потанцюй і покружляй», «натисни червону кнопку 5 разів» і так далі. При цьому він сам активно рухається і подає приклад малюкові.

Режим «Вгадай і покажи фігуру»

  • 1 натиснення. Гра у фігури. Робот розповідає, скільки сторін у тієї або іншої геометричної фігури, малює обриси фігур на підлозі, а також проводить вікторину-відгадайку, на який з контурів схожі предмети (обрати відповідь можна за допомогою кнопок на голові).
  • 2 натиснення. «Крок за кроком». Спершу Мові пояснює і показує варіанти рухів: один — крок вперед, два — дістань до колін, три — торкнися плечей. Потім пропонує танцювати разом і повторювати за ним все спочатку повільно, а потім пришвидшується.

Навчальний робот Мові FKC38

Режим «Граємо і вчимося»

  • 1 натиснення. «Червоне світло/зелене світло». Робот пояснює, що червоний означає «завмри», а зелений — «крокуй». Далі в довільному порядку дає команди рухатися або стояти.
  • 2 натиснення. «Хто я?». Щоб почати гру, Мові пропонує його впіймати та натиснути кнопку на голові. Після цього видає певний звук, а дитина повинна відгадати, яку тварину зобразив Мобі, обравши варіант за допомогою кнопок.

Навчальний робот розвиває логічне мислення, уважність, рухову координацію, закладає основи критичного аналізу (діти вчаться асоціювати предмети і форми, наприклад, що круг схожий на яблуко, а ялинка за формою нагадує трикутник). Малюки будуть раді можливості побігати з Мобі по усьому будинку, повеселитися і потанцювати.

Танцювальний робот Бібо

Сказати, що моя донечка любить музичні іграшки — це не сказати нічого. Але робот Бібо підкорив її не стільки з першого звуку, скільки з першого руху, адже він не лише співає, але і танцює! Суперкомбо!

Танцювальний робот Бібо FRV58

Яскраві м'які ріжки, текстильні ручки, миле та добре обличчя з великими очима. На животі в робота знаходиться велика кнопка-екран, на якому під час танцю і прослуховування музики відображаються різні кольори. На ногах розташовані три клавіші перемикання режимів гри.

Вмикається іграшка за допомогою кнопки-тумблера знизу на стопі. З її допомогою також можна регулювати гучність, щоб не дратувати сусідів. Втім, озвучення у Fisher Price завжди якісне і голос у Бібо приємний.

«Нумо танцювати!»

Інтерактивний робот Бібо призначений для діток від 9 місяців до 3-х років і має в розпорядженні три режими гри:

Танці та рухи

5 запальних мелодій змінюють одна одну з кожним натисненням кнопки. Робот пропонує повторювати за ним нові рухи: стрибати, плескати або разом танцювати улюблений танець — «Бугі». Пісні дуже ритмічні, легко запам'ятовуються, і навіть батькам буде складно встояти, щоб не приєднається до цієї танцювальної вечірки.

Навчальний робот Бібо FRV58

Навчання та гра

За допомогою танцю «Завмри», під час якого Бібо просить малюка то стояти на місці, то продовжувати рухатися, робот допоможе дитині розвинути посидючість та уважність. Окрім цього іграшка виконує три веселі повчальні пісеньки: про кольори, про цифри і лічилку.

Режим запису

Коли малюк натискає на цю клавішу, робот говорить: «Коли мій животик засвітиться червоним, скажи щось, а я це заспіваю». Впродовж 3 секунд ви або дитина можете говорити будь-які слова, робот їх записує, покладає на сучасну музику і співає ваш спільний унікальний хіт.

Роботи Мові і Бібо

Додатковим бонусом танцювального робота є його світломузикальна кнопка на животі, яка не просто світиться різнокольоровими стільниками під час усіх активностей Бібо, але і перемикає до 9 нових пісень та фраз. Спілкуючись з малюком, робот показує йому, що можна танцювати швидко і повільно, разом вони вивчають різні рухи.

Іграшка ідеально підходить для активних і рухливих дітей, які обожнюють музику і танці. Але навіть якщо ваш малюк ще не ходить, йому буде цікаво натискати на кнопки, спостерігати за Бібо, плескати в долоні, гойдатися в ритмі пісень і стежити за зміною кольорів на екрані животика. Робот вчить малюка логічним послідовностям, розвиває велику моторику, сенсорику і допитливість.

Автор статті


Автор - МамТаня Ковальчук

Рекомендовані огляди