example-top-banner

Disco Robo

Фільтри

Ціна

до

    Ваша дитина буде в захваті від нової продукції в'єтнамської компанії Tosy – смішного високотехнологічного робота Disco Robo, який вміє танцювати під будь-яку музику і дарує заряд позитиву на весь день. Іграшка стане оригінальним та яскравим подарунком, як для дитини, так і для дорослого.

    Використовуючи унікальні сучасні технології, робот Disco Robo відтворює до 56 різних рухів під звуки музики, просте відбивання ритму, плескати в долоні або тупання ногами, при цьому висловлюючи до восьми неповторних емоцій на обличчі-екрані. Якщо поставити два робота разом, вони почнуть синхронно танцювати і цікаво спілкуватися, використовуючи інфрачервоний сигнал. Офіційна версія Disco Robo знає до 50 російськомовних фраз, вміє розповідати вірші англійською мовою і співати пісеньки.

    Інтерактивні іграшки Disco Robo представлені в чотирьох яскравих кольорах, комплектуються спеціальною підставкою, за допомогою якої можуть виконувати захоплюючі трюки на голові. Робот оснащений двома сенсорами, розташованими на спині і в області серця, управляти якими можна смартфоном або будь-яким пультом для телевізора.

    Щоб розширити можливості нової іграшки, завантажте нові додатки з Google play або App Store, що дозволяють не тільки поспілкуватися зі своїм роботизованим іншому, але і придумати для нього нові танцювальні рухи. 


Розгорнути
Disco Robo
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн