Є такі заняття, коли діти повністю захоплені процесом — вони створюють щось або просто заспокоюються. Навіть дорослі не проти погратися — їм теж часто потрібно зняти стрес і зайняти себе чимось. Тож ліпити і бавитися можна всією родиною!
Іграшка-антистрес: які бувають види і в чому користь
Щоб у дитини було більше енергії, запропонуйте їй розслабитися, розім'яти руки і зап'ястя за допомогою спіннера, наприклад, і відігнати негативні думки геть — навіщо думати про погане, якщо можна веселиться! Адже стрес погано впливає на організм, ми стаємо нервовими і неспокійними. Якщо кожен день виділяти час на іграшки-антистрес, то можна помітити, як тривоги минають, а настрій піднімається!
Діти будуть раді отримати в подарунок швидкі спіннери, яскраві лизуни, різноманітні Набори для творчості.
Давайте разом розбиратися, які варіанти можна знайти, чим розважити дитину і самим повеселитися. А також позбутися зайвого негативу і напруги.
Почнемо з наборів пластиліну — вони допоможуть дітям розвинути дрібну моторику, сприйняття кольорів, форм, вміння зосереджуватися. З цього матеріалу можуть вийти неймовірні вироби — варто тільки пофантазувати. Це вже не просто іграшки-антистрес — це процес-антистрес!
Бренд Play-Doh пропонує багато варіантів для ліплення, наприклад, набір із 10 баночок пластиліну різних кольорів. Він без запаху, не липне до рук і не сохне, якщо зберігати його в баночках з пластмаси з гумовими кришечками. Такий набір підійде дівчаткам і хлопчики у віці від 2-х років. Розминання маси заспокоює і дарує позбавлення від тривог і турбот.
Або ж зверніть увагу на компанію Genio Kids і її тісто, яке виготовлено з борошна, води, крохмалю, солі, лецитину, ароматизатора і барвника. Воно безпечне, а в наборі є 8 кольорів. Вироби з пластиліну, завдяки цьому набору, будуть радувати і дітей, і дорослих.
Якщо хочете здивувати дитини цікавим подарунком, то придбайте незвичайну іграшку-антистрес — кульковий пластилін бренду Education Insights. Особливість набору Зоряне сяйво в тому, що матеріал світиться в темряві! Його переваги:
- не забруднює одяг і шкіру;
- не залишає слідів на меблях;
- не розсипається;
- не сохне.
Він підходить для ігор дівчаток і хлопчиків у віці від 3-х років. Подаруйте малюкові справжню казку!
Ліпака теж кличе дітей в захоплюючу подорож цікавими світами іграшок-антистрес, адже дитина зможе зліпити собі добродушних монстрів, наприклад. Для цього в наборі є 18 баночок з масою для ліплення. Дайте готовій фігурці висохнути — для цього знадобиться доба, і у дітей з'явиться нова іграшка, створена своїми руками.
Також пропонуємо розглянути яскравий сквіш — м'яку і приємну на дотик річ. Вони бувають різних форм — від їжі до тварин. Наприклад, компанія Squishies створила колекцію дуже апетитних предметів — макарун, печиво, тако або ягідний пиріг.
Іграшки-антистрес виготовлені з матеріалу, який нагадує спінену гуму, якщо їх стиснути, то за кілька секунд вони відновлюють колишню форму. Така розвага рекомендується дітям від 8-ми років, їм сподобається податливість матеріалу.
Ласкаве кошеня Squishies підкорить серця малюків — воно дуже миле, а процес стискання іграшки і спостереження за тим, як вона відновлює форму можна порівняти з медитацією.
Бренд Tobar пропонує свій варіант сквішів — Jellyball. В асортименті компанії є іграшки-антистрес у формі банана і ананаса. Усередині такого фрукта знаходяться кульки гідрогелю, якщо його стиснути, то кульки починають міняти форму і надуватися, а коли його відпустити — то все повернеться до первісної форми. Сквіш приємно тримати в руках, можна м'яти і розтягувати, він підходить хлопчикам і дівчаткам у віці від 5-ти років.
Кінетичний пісок — хороший варіант серед іграшок-антистрес, теж надовго займе увагу дітей. Він безпечний для здоров'я, не забруднює одяг і руки, не розлітається, не липне, його легко зібрати в кульку, щоб продовжити гру наступного разу. З кінетичного піску можна створювати різні фігурки.
Компанія Kinetic Sand створила багато різних наборів, розглянемо звичайний — Замок із піску. Тут є три формочки з якими можна створювати морських мешканців.
Гра з кінетичним піском розвиває:
- дрібну моторику;
- фантазію;
- творчі здібності.
Компанія Genio Kids пропонує варіанти і з формочками. Наприклад, набір Розумний пісок Кексики, а в комплекті є 8 пластмасових формочок. Діти зможуть відчути себе кондитерами чи пекарями. Щоденне задоволення забезпечено!
Які ще цікаві іграшки-антистрес ми знаємо? Спіннери, магнітні кільця, маятники, неокуби, лизуни і звичайно ж слайми! Ці вироби дуже веселі та яскраві, слизькі, холодні, але такі приємні на дотик. Створити слайми своїми руками дуже просто! Compound kings Bling — це яскравий і цікавий набір, при змішуванні інгредієнтів з якого, діти отримують оригінальний слайм.
Якість на висоті — він безпечний, не кришиться і не забруднює поверхні, його можна стискати, розтягувати і розгортати — він все одно повернеться в колишню форму. Набір підходить дівчаткам і хлопчикам у віці від 5-ти років. Цей же бренд має серію Glitzy Dotz — іграшки-антистрес з блискітками і різними ароматами — іриски, фруктів, манго та ін.
Компанія Stylus створює слайм в упаковках різних солодощів — полуничного морозива, лимонаду або цукрової вати.
Також для антистрес ефекту радимо спробувати ще один вид іграшок-антистрес — лизуни. Scentos надає різні варіанти з креативними назвами — шалений виноград, грайливий кавун, скажене яблуко. Вони справді пахнуть фруктами, а консистенція схожа на желе. Лизуни підходять для дітей від 3-х років.
Ряд оригінальних антистресів поповнили аж три новинки:
- Сімпл дімпл (Simple dimple). Маленька іграшка з кількома гумовими кнопками, які можна «лопати» й зручно носити з собою.
- Поп іт (Рop it). Гумова іграшка різних форм і кольорів. Зазвичай вона має шість рядів кнопочок, що видають характерний звук під час натискання.
- Снаппер (Snapper). Іграшка-еспандер, що допомагає тренувати м’язи рук і видає звук «снап».
Шукайте те, що підійде саме вашим дітям, адже іграшок-антистрес дуже багато — це і спіннери, і різноманітні Набори для ліплення, і кінетичні матеріали, і сквіші, і гелеві фігурки. На сайті bi.ua ви знайдете безліч варіантів. Веселіться разом з дітьми, адже це потрібно і дорослим!

Автор статті: Олеся Богдан