example-top-banner

Статті

30.08.2018

5100

Іграшки-тягнучки: повернення легенди

Новий час приносить нові тренди в дитячих розвагах і захоплює уми молодого покоління мобільними додатками і віртуальною реальністю. Однак мало що здатне перевершити за популярністю класичну іграшку, яка здатна зібрати навколо дитини натовп захоплених друзів і гарантувати море веселощів, сміху і крутих експериментів.

Історія іграшки-стретч Хасбро

Часом нове — це добре забуте старе. Ймовірно, саме так і подумали в корпорації Хасбро, коли в 2017 році вирішили струсити пил з напрацювань 1976 року, коли вигаданий Біллом Армасмітом Стретч Армстронг зробив революційний ефект на ринку дитячих ляльок.

Ляльки Стретч Армстронг

Армстронг, світловолосий хлопець з атлетичною статурою, став одним із символів 70-х років і найбажанішим подарунком на Різдво. Всі хлопці від 5 до 10 років мріяли про таку іграшку, адже вона була зроблена зі спеціальної гуми, яку можна було розтягувати на всі боки, скільки стане сил. Діти були в захваті: Армстронга можна було не тільки скручувати по руках і ногах, зав'язувати в клубок, в'язати вузли, але і ставити над ним різноманітні експерименти, перевіряючи на міцність його «тягнучі» здібності.

Іграшки-стретч Hasbro

Але головною фішкою було навіть не це, а те, що іграшка-стретч, зазнавши всіх знущань над собою, моментально поверталася в початкову форму, що збуджувало жвавий інтерес в дітях і, чого вже, чимало дивувало дорослих.

У 2017 році, на честь святкування 40-річчя культової іграшки, Хасбро випустили новий покращений варіант ляльки Стретч Армстронг, яка зразу очолила всілякі списки найбажаніших і musthave-іграшок. Армстронга вдосконалили і зробили з високотехнологічної латексної гуми, що зробило його стретч-здатності ще більш вражаючими.

Іграшка-стрейч Армстронг

Так, звичайну версію цієї ляльки Стретч Армстронг (30 см у висоту) можна розтягнути в довжину до 2 метрів. Є і більш компактна міні-версія атлета (17,5 см) вартістю до 600 грн.

Армстронг і усі-усі-усі

Там, де є герой, знайдеться і місце для антигероїв з аналогічними здібностями до скручування і розтягування. Hasbro не змусили себе довго чекати і випустили на ринок в доважок до Армстронгу додаткових героїв і їх антиподів, а також спеціальні аксесуари до них. Так, в гумовому стретч-всесвіті відбулося поповнення — прибули:

Іграшка-стретч Hasbro Vac-man Stretch 120488

Великі оригінальні версії яких доступні в діапазоні 600-900 грн.

Іграшка-стретч Hasbro Ікс-Рей і зовсім вражає всяку уяву і повністю виправдовує свою назву: неймовірна на дотик, при нескінченному розтягуванні якої можна на світлі побачити серце і кровоносну систему цього створення, ніби при рентгені.

Іграшка-стретч Hasbro Ікс-Рей

Крім страхітливих лиходіїв і загальновідомих супергероїв, Хасбро доповнили лінійку різнокольоровими восьминогами, яких також можна тягнути від душі на всі боки. Таких диваків можна придбати менш ніж за 500 грн.

Інтернет-популярність

У цифрову епоху випуск оновленого Армстронга і його побратимів неймовірно зрезонував ще й завдяки YouTube. Діти і дорослі почали знімати захоплюючі відео, де Армстронга і йому подібних перевіряли на міцність:

  • переїжджаючи машинами,
  • відправляючи в вакуум,
  • пропускаючи через шредер,
  • розрізаючи навпіл в прагненні розгадати загадку наповнювача ляльки (спойлер: це гелеобразний кукурудзяний сироп).

Популярність таких відео зашкалювала. Так, всього 20 роликів, знятих на дану тематику, принесли їх творцям сумарні 150 мільйонів переглядів.

Крім приголомшливого вірального ефекту, лялькам Хасбро не відмовиш в користі. Варіації ігр з ляльками-стретч нескінченні, що спонукає фантазію дитини до постійного розвитку та опрацювання нових сценаріїв, ну а розвиток дрібної моторики з таким другом відбувається природно і стрімкими темпами, адже як тільки дитина бере в руки Армстронга, він просто зобов'язаний його розтягнути, це відбувається інтуїтивно.

Іграшки стрейч

Іграшки стретч гарантовано стануть супер-подарунком до нового навчального року. Не кажучи вже про те, що недавно Netflix запустив анімаційний серіал «Stretch Armstrong and the Flex Fighters» для шанувальників іграшок-тягучок виробництва Hasbro. У ньому Стретч в образі школяра Джейка разом з друзями стає володарем суперздатність і рятує місто від монстрів. Серіал про Стретч однозначно матиме продовження і ви про нього ще почуєте не раз від своєї дитини, яку з такою іграшкою чекають самі ненудні зміни між уроками.